Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiosenna klubowa korekta lakieru


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mimi tego ze jeszcze jest zima (chociaż za oknem tego nie widać) to ja zaczynam już myślec o prezencji auta na wiosnę. I tak myśląc sobie napisałem do Kolegi D.ave Works z ekipy Ńocnej Jazdy Bez Celu który oprócz fotografii zajmuje sie lakiernictwem i autodetalingiem. Dave zaproponował nam zbiorowa korektę lakieru. Oferta wyglada tak: pełna korekta lakieru: mycie, glinkowanie, 3 etapowa polerka i zabezpieczenie lakieru powłoka pernamentna Glare ( ochrona lakieru nawet na 60 miechow wedlug producenta) - koszt od 250-300 zł jeśli postawimy ponad 4 samochody. A wiec oferta mega kot tym bardziej ze to prawie koszt samych produktów wykorzystanych przy zabiegu. Ja sie pisze kto jeszcze ?

Prosze o wpisy kto chętny bo w marcu bedę już omawiał szczegóły co do terminu i cen dokładnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę był bym chętny tlyko termin zeby pasował :wink: jak bede w PL a czy zabezpieczenie lakieru ta powłoką Glare to woskowanie ??

a czy można zobaczyć gdzieś zdjęcia z prac kolegi prze i po polerce lakieru jak dobrze ogarnia polerke ?

1 husajn22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta powłoka glare to rodzaj powłoki pernamentnej czyli rzecz mocniejsza od wosku.

co do prac to na fb jest pare jego prac

https://www.facebook.com/CarDetailingSzczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efekt przed i po polerce jest mega fajny tak więc jak bedziesz znał jakies terminy to jestem chętny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Szczecin... Trochę nie po drodze dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. doradca 1 auto

2. dzik 2 auta

3. MaciejK 1 auto

4. KrzysAudi89 1auto

5. kandrzej 1 auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. doradca 1 auto

2. dzik 2 auta

3. MaciejK 1 auto

4. KrzysAudi89 1auto

5. kandrzej 1 auto

6. husajn22 1 auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. doradca 1 auto + 1 auto kolegi

2. dzik 2 auta

3. MaciejK 1 auto

4. KrzysAudi89 1auto

5. kandrzej 1 auto

6. husajn22 1 auto

jak na razie jestesmy w domu ale pewnie i tak zbierzemy jeszcze większą ekipę :)

Rozmawiałem z Kolegą od korekty (lada dzień przywita się z nami :)) i 2 auta dziennie to max.

DAve jeśli bedziesz już na forum opisz chłopaką trochę proces korekty i pochwal się trochu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Renowację lakieru robię od ok. 5 lat. Zajmuję się min. tym w serwisie autoryzowanym do południa, popołudniu działam na własną rękę u siebie na warsztacie.

Na czym polega u mnie renowacja lakieru?

Nie jest to zwykła polerka z myjni ręcznych, chłopaki pojęcia nie mają, tylko tanią pastę i maszynę do polerki.

Używam profesjonalnego sprzętu, profesjonalnych materiałów.

Całe auto jest czyszczone, usuwane są naloty asfaltu, wycinane drobnymi papierami wodnymi są drobne ryski, wżery po ptasich odchodach i przetarcia. Następny krok to 3 etapowa polerka, pastą gruboziarnistą, pastą nabłyszczającą, pastą zapobiegającą powstawaniu hologramom, inaczej relkesom. Później cały samochód jest zabezpieczany powłoką ochronną marki GLARE - można poczytac o tym produkcie w necie, nie jest to wosk, jest to pernamentna powłoka, która według producenta reaguje z lakierem i tworzy twardą ochronę... Według producenta zabieg powtarzać trzeba co 5 lat. Producent oczywiście może nie mieć racji, według mnie jest to naprawdę godny polecenia produkt dużo lepszy niż woski. Jak zamówiłem jedno opakowanie na próbę, to nie mogłem przestać głaskać swojego samochodu :grin: Myślę, że przygotowana dla Was oferta to wyjątkowa okazja, wychodzi na to, że renowacja kosztuje prawie tyle co same materiały. Pracujemy po godzinach popołudniowych, 2 auta jestem zrobić dziennie maksymalnie, ale odbiór drugiego w godzinach wieczornych ok. godz. 22.

Warsztat mieści się na osiedlu Kijewo ul. Kurza 7. W razie problemów z trafieniem - 514 832 054.

Proszę też o telefon, lub wiadomość na fp, w celu umówienia się.

Zaniedbałem fanpejdż na fejsbuku jeśli chodzi o zdjęcia ale kilka prac można zobaczyć www.facebook.com/cardetailingszczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Więc każdy chętny umawia sie z Toba Dave indywidualnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy zgrac sie na jakis okreslony okres i ustawimy harmonogram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. doradca 1 auto + 1 auto kolegi

2. dzik 2 auta

3. MaciejK 1 auto

4. KrzysAudi89 1auto

5. kandrzej 1 auto

6. husajn22 1 auto

7. CORN 1 auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...