Treść opublikowana przez aldam
-
różnica między silnikami 120 KM a 160 KM
inny soft (info od osób zajmujacych się na co dzień modyfikacjami)
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
Zrobiłem niecałe 30kkm 2 wymiany za mną. od wymiany do wymiany zero dolewek. Silnik w ogóle nie bierze oleju. Natomiast słychać już napinacz. Przy starcie na zimno przez ok 2-3 sek. W każdym razie do tdi już nie wracam. czy przy -30 nie bede obcieral o krawezniki ?
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
Czyli montować np cos takiego? http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-%288k2,-b8%29-e10-15-011-01-22-pi-2530.html
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
Panowie max 18. Zreszta teraz musze zjezdzić nowe gumy , które mam na 17" W jaki sposób najprościej i najtaniej obniżyc zawias. Duga sprawa o ile mm go obnizyć.
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
Na 19 to już w ogóle jak traktor by wygladał. Nie jestem pewien czy et28 to za mało . z przodu imo ciut wystaje.
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
Założyłem felgi z A5 17x7.5 ET28 i jest dramat. Samochód wygląda tragicznie. Jakbym po siano jechał furmanką. Dziwne bo wcześniej miałem 17x7.5 ET46 i nie było tego efektu. Co z tym zrobić? Może obniżyć zawias?
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Czesc mozesz napisac jaki to model felg zimowych ?
-
Felga 7.5x17" - ET 28 czy będzie pasować do A4 B8
Wlasnie zalozylem takie felgi z a5 do mojej b8. Z przodu jest na styk . Moze nawet za bardzo. Opona 225. Srednio jak dla mnie ale moze nie jestem przyzwyczajony.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Tam jest pasek czy nadal łańcuch?
-
Polecane opony letnie
A nie za wysoka? Ja mam 215 /45/17 i 250 zł tańsze niż 225 1100 za komplet dałem. Co do miękkości to prawda miękka jest nie powiem. Dunlop oczywiście że lepszy miałem z autem już używane przy zakupie z De ale cena nowych 16 zabija. Nie mówię tu o 17 a tym bardziej najnowszym modelu. A przy barumach masz najnowszy model bi chyba o to chodzi.A jeszcze co do rantu zabezpieczającego to zależy jak szeroką masz felge u mnie jest taki naciąg że rant zniknął i przy obcierce felga bierze siebie wszystko. ;-) jak masz 8 cali to będzie ok 225/50/17 to rozmiar który ma homologację dla b8 wiec musi być dobrze. Fele ori 7.5
-
Polecane opony letnie
Dzięki za oponie o barumach. Zamawiam 225/50/17 98v xl z rantem.
-
Polecane opony letnie
Barum 3 ktoś jeździł ?
-
Polecane opony letnie
Ktoś używa/używał Barum Bravuris 3HM ?
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Polecam olej FUCHS 0W30. Zdecydowanie zmieniła się praca napinacza. Olej chyba szybciej go wypełnia. W porównaniu do castrola różnica znaczna.
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
u kogo był jeżeli można wiedzieć?
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Nie o tym pisałem. To samo będzie się działo w silniku 160km jak i 120km ponieważ to te same jednostki z tym samym osprzętem. Jak ktoś chce te 200km to wszystko jedno która wersje 1.8tsi kupi.
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Kolega Dev widzę zorientowany. Jakoś dobry tuner twierdzi ze to samo co wersja 160km i wychodzi to średnio na 200 do 220 w zależności od sztuki. Poszukaj są wykresy w sieci. Ja 2.0tsi odpuscilem z uwagi na apetyt na olej. Mój 1.8tsi zero dolewek między wymianami. Poza tym gdzie chcesz wykorzystywać potencjał 2.0tsi po wirusie?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
225/45 imo
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Na 8j brał bym 225/45
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Na zime mam 205/60/16 i po przesiadce z 225/45 nie mogłem sie przestawić na poczatku. Stąd obawy. Ale rodzinka mi krzyczy, że zimą było zdecydowanie wygodniej dlatego myślę o 16"
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
8T0601025E widziałem na żywo na A5. Bardzo fajnie wyglądają. btw czy ktoś jeździł na stadardowym rozmiarze 225/55/16? Bardzo buja ?
-
Polecane opony letnie
to jest rozmiar do B8
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
czy ta felga wizualnie bedzie pasować do A4 B8? jak uważacie? ps. otwór centrujący w mercedesach jest identyczny jak w B8 czyli 66.6 ? Tutaj inny wzór, nad którym się zastanawiam
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dokładnie jak wyżej.
-
Skrzypi jak stara kanapa - przednie zawieszenie w A4 B8
Dodam że po deszczu następuje cisza