Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiosenna klubowa korekta lakieru


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

W celu umówienia terminu, wystarczy zadzwonić do mnie. Znajdę jakiś dzień zawsze.

Pierwsze "a czwórki" wyjechały błyszczące i zabezpieczone powłoką ochronną, czekamy na kolejne zgłoszenia photo.php?fbid=733104923388604&set=a.424765010889265.105923.424761814222918&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=733105053388591&set=a.424765010889265.105923.424761814222918&type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no DAwida szacunek nie żałuję że podrzuciłem Ciebie chłopakom :) juz nie mogę się*doczekać kiedy dorwiesz sie do mojego auta, niestety musze czekać na pomalowanie maski dla pełnego efektu i wtedy zdzwaniamy sie na jakąś sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję zdjęcie jak obiecałem. Zmieniłem lampy na in-pro, jeszcze kierunki boczne /dyminone/ jak przyjdą...no i może inne mody, jak funduszy wystarczy...

IMAG0094popr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne terminy w tym tygodniu jeszcze do piątku włącznie. Można podstawiać auta po 15:30.

Odpowiadam na pytania "Czy mogę podstawić auto w..." Panowie/Panie, ja nie zamykam warsztatu więc możecie śmiało przyjechać w jakim tylko chcecie miesiącu :)

Dzik był chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaklepany poniedziałek 16:00 :-)

Cornek - dawaj jakies foty jak wyszła korekta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka a ile wyszlo by za pelna korekte lakieru,czyszczeniu i zabezpieczeniu skor w srodku i calego srodka i na koniec powloka kwarcowa na lakier?moze byc na pw......bede cos takiego robil jak przyjade na wakacje do PL i szukam wlasnie sprawdzonych firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie Dawid będzie dzwonić kolezka z pracy co prawda nie audi ale zawsze lakier ma. Ja muszę trochę odcźekac po lakierowanie na polerke ale już akcesoria z shiny garage zamówione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozliwe to po fotoshopie te zdjecia ;-) ja piernicze pieknie...ja narazie odbijam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8565f60e07feb18amed.jpg

5c814796a2cf4ca8med.jpg

fotki są lekko nieaktualne bo po autodetalingu u chłopaków wybrałem się jeszcze do lakiernika, pomalował mi przednią dokładkę, tylną oraz progi oraz porobił zaprawki więc nie ma tych odprysków co na fotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...