Treść opublikowana przez Adam.S
-
Spoty Katowice i okolice
I tak sycze na tych 17 bo zawieszenie mam trochę nisko skręcone
-
Spoty Katowice i okolice
Tak zrobie bo mam dobre 17 i jak by te 18 nie robiły szału to bym sobie odpuścił
-
Spoty Katowice i okolice
Czy nie są za duze
-
Spoty Katowice i okolice
Witam [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 11:19_________________________________________________Panowie mam pytanie czy takie koła jak ma Tolek podejdą do mojego wozidła ?
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas czy ten licznik podejdzie do mnie bez problemu ?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
na 312mm ale to jeszcze daleka droga Z autopsji wiem, że jeżeli jest do wzięcia kpl, to lepiej go brać i masz problem z głowy Ja wziąłem sam IC i teraz mam problem z orurowaniem, a tak miałbym orurowanie pod AJMa za 500zł [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:39_________________________________________________Adam, to Devastation sprzedaje? Tak to devastation- Spoty Katowice i okolice
Z tego co mi pisał to podejdzie bez problemu . Pisałem że chce tylko zaciski i jarzma ale on sprzedaje tylko w kompletach a ty Stan na co chcesz zmienić ?- Spoty Katowice i okolice
Na Allegro same tarcze 600 zł kosztują [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:18_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a6-c5-tarcze-zimmermann-sport-i1479944012.html- Spoty Katowice i okolice
A tak to wygląda [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:13_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________A jak myślicie z tą ceną ?- Spoty Katowice i okolice
pisałem wczoraj z jednym gościem z forum i ma cały komplet tarcze Otto Zimmerman, klocki Ferodo Premier FDB1323 przewody Ferodo, osłony, śruby, płyn Ate Typ200 1litr, 1050zl + kW Zaciski i Jarzma po regeneracji i malowaniu proszkowym- Spoty Katowice i okolice
Witam [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 11:47_________________________________________________Bulczas ty interesowałeś sie jakie sa koszta takich hamulców 312 ?- Spoty Katowice i okolice
Witam Panowie i Panie- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Witam [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 11:32_________________________________________________Jak tam nastroje przed Bardzo Dużym spotem dzisiejszym- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Witam fajna furka ja chciałem sobie kupić chociaż zegary z takiej RS4 to się spóźniłem i Nosb już sprzedał ;(- Spoty Katowice i okolice
Napisałem do Nosba zobacze co mi odpisze- Spoty Katowice i okolice
Panowie czy licznik z RS4 pasował by do mojego wehikułu ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187771.0- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Dzięki Krolu za już- Spoty Katowice i okolice
Krolu ja jestem na miejscu- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Jak go trzymam na gazie to pracuje równo ale jak tylko ściągnę noge z gazu to gaśnie - Spoty Katowice i okolice