-
Spocik w Wieluniu
Można mnie wpisać na wyjazd
-
Spocik w Wieluniu
Fotki super,szkoda że nas nie było
-
Spocik w Wieluniu
Do 30-go jeszcze daleko,ja będe na 100%
-
Spocik w Wieluniu
Obecność obowiązkowa,ja na 100%.
-
Spocik w Wieluniu
Ja tam na zimę nie narzekam :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
Spot pewnie dzisiaj był udany :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
W niedziele na spocie rozgrzejemy się
-
Spocik w Wieluniu
No zapowiada się ciekawie Brawo dla Łukasza
-
Spocik w Wieluniu
Jest ich najwięcej i dużo rzeczy można w nich pomodzić
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
Ja zamawiam Vag-a Dzisiaj jestem bankowo.
-
Spocik w Wieluniu
I co taka cisza po spocie?
-
Spocik w Wieluniu
Fotki ładne.byłlo zaje fajnie
-
Spocik w Wieluniu
Ja już wyjeżdżam
-
Spocik w Wieluniu
Pewnie że Ciepłownicza Jaro75 zaglądaj częściej na forum i spoty
KędziorJ
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta