-
A4 Assistance
fakt - faktem - lepiej chyba zrobic spis po wojewodztwie - juz tak na wstepie, bo po co kazdy ma to zmieniac samemu?
-
A4 Assistance
a mi sie pomysl nie podoba. nie lubie nikomu pomagac
-
odslona 1
2,5 TDi z q i tipem jest drozsza od mojej o 10kpln, wiec to tez mialo znaczenie. pozatem nie lubie 2,5 TDi V6 :mad: co do tylu - roznica jest mocno kosmetyczna, wiec olewam, natomiast bardziej mnie zastanawiaja drzwi :roll:
-
odslona 1
nie wrocisz jeszcze nikt nie wrocil
-
odslona 1
zapraszam na piwko :-)
-
odslona 1
heh z tego co widzialem to masz 2.8 :roll: no wlansie, nie szukam 2,7 ani 4,2, 2,8 wystarcza ;-) a tak na powaznie fabryka nie robila slabszych wersji autka dla mnie ;/
-
odslona 1
taka juz sie trafila (trudno, co zrobic ;-) ) co do zalu na TDi - owszem w tym autku nie potrzebuje duzej mocy, wiec TDi byloby w sam raz, ale nie produkowano TDi z quattro i tiptronikiem, a to byly moje zalozenia
-
odslona 1
aktualnie samochodzik ma grilka z czarna ramka i dystanse +17mm, zdjete sa rowniez emblematy z tylnej klapy ale jescze kilka dni temu wygladal tak: 1 2 3 4 5 6
Ataman70
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta