Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mr_jaru

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mr_jaru

  1. witam. prosze o analize logow mojego auta. niestety samochod nie jedzie jak powinien po programie http://vaglog.pl/log_226883.html http://vaglog.pl/log_226884.html http://vaglog.pl/log_226885.html http://vaglog.pl/log_226886.html http://vaglog.pl/log_226887.html http://vaglog.pl/log_226888.html http://vaglog.pl/log_226889.html http://vaglog.pl/log_226890.html http://vaglog.pl/log_226891.html
  2. kolejna porcja logów do oceny.Teraz wymienione zostały przewody od n75 i n75 na nowy, brak już błędu niskiego ciśnienia doładowania. Przepływka była podmieniona i nic to nie dało. Zauważyłem jeszcze ze podczas lekkiego wciskania gazu auto potrafi ładnie wyrwać do przodu i jechać tak do 6500obr. Gdy wciskam gaz oporu auto muli się i nie jedzie jak powinno. podczas próby gaz nie był wciskany do oporu.czym to może być spowodowane? http://vaglog.pl/log_226882.html http://vaglog.pl/log_226881.html http://vaglog.pl/log_226880.html http://vaglog.pl/log_226879.html http://vaglog.pl/log_226878.html
  3. auto posiada fmic , turbo seria , dv nowy seria, wtryski podejrzewam ze tez seryjne, przelotowy układ wydechowy. Auto w takiej konfiguracji przyjechało z Niemiec. Przed nowymi logami znalazłem nieszczelność w dolocie po czujniku która została naprawiona. Po tym zabiegu auto troszkę lepiej jedzie. sprawdziłem tez szczelność dolotu ciśnieniowo, niby dolot jest ok ale słuchać jak powietrze wtłaczane w dolot uchodzi przez bagnet oleju wiec nie wiem co jest grane. No i cały czas wyskakuje błąd niskiego ciśnienia turbo.
  4. nowe logi do oceny: http://vaglog.pl/log_225135.html http://vaglog.pl/log_225134.html http://vaglog.pl/log_225133.html http://vaglog.pl/log_225132.html http://vaglog.pl/log_225131.html
  5. Powiadasz dolot jest nieszczelny. Generalnie cały czas pojawia się błąd niskiego ciśnienia doładowania, wcześniej był problem ze szczelnoscia bo była dziura w dolocie. Po jej zaspawanie jest lepiej ale to jeszcze nie to co powinno być przy 230PS
  6. Tak jak mówisz kolego auto nie jedzie jak powinno dlatego proszę o pomoc w czym jest problem
  7. Witam. Proszę o o analizę logów Audi A4 1.8T BEX po programie na 230PS Wklejam linki : DYNAMICZNE: Grupa 002: http://vaglog.pl/log_220852.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_220853.html Grupa 115: http://vaglog.pl/log_220854.html Grupa 118: http://vaglog.pl/log_220855.html
  8. no dobrze a co z podłączeniem jeżeli nie mam orginalnej instalacji? moze posiada ktoś schemat podłączenia tych subwooferów?
  9. Witam.Mam prosbe ktory subwoofer polecacie ten http://moto.allegro.pl/item165479295_subbufer_audi_a6_combi_po_98roku.html czy ten http://moto.allegro.pl/item165588642_subbufer_nokia_audi_a4_mod_98_combi.html Jeszcze jedno ma ktos z was moze opis przewodow wychodzacych do wtyczk bo nie mam połozonej instalacji pod subwoofer. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.