Treść opublikowana przez Emilos
-
[B6] Podłokietnik
Tak, Będzie pasowal
-
[B6-2.0 ALT] Prośba o analizę błędów
Dzięki Hack
-
[B6-2.0 ALT] Prośba o analizę błędów
Witam proszę o analizę błędów, pierwszy to chyba czujnik temp. cieczy chłodzącej, zbyt słaby sygnał (do wymiany???) a pozostałe ??? Dzięki 3 Faults Found: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 17545 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1137 - 002 - Please Register/Activate 17536 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1128 - 001 - Please Register/Activate - Intermittent
-
[B6 ALT] Mniejsze spalanie
Tak, tylko gdzie są te autostrady ???? :biggrin:
-
[B6 2.0] brak mocy, kontrolka silnika
Niestety bylem poza zasięgiem internetu, a vaga nie posiadam, szkoda może uda się innym razem
-
[B6 2.0] brak mocy, kontrolka silnika
Witam, Czy ktoś zna może dobrego mechanika od elektroniki silnika w Krakowie lub okolicach, Mam problem odnośnie 3-4 sekundowego klekotania zimnego silnika podczas odpalania, wyczuwam też spadek mocy (a aso powiedzieli że to pompa oleju, w innym warsztacie że nie pompa tylko wariator, który wymieniłem i problem pozostał, ciągle zapala mi się kontrolka elektr. silnika) Gdzie ewentualnie mógłbym sprawdzić aktualną moc silnika? Bo jak na 130KM to wydaje mi się grubo za słaby? Bardzo proszę o pomoc szanownych forumowiczów
-
komputer pokładowy
witam, też mialem ten problem, niestety modele przejścowe z 2000 roku mają tylko polowiczny fis, nie pokazują średniego spalania tyko ilość kilometrów jaką mamy do przejechania na paliwie znajdującym się w baku