mariokruczek

O mariokruczek

Osiągnięcia mariokruczek

Reputacja

1. Witajcie, Widzę, iż czasami przewijają się tu wątki związane z częściami komputerowymi. Gdyby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania praktycznie nowy procesor AMD FX-6100. Oto i link do aukcji: PROCESOR AMD FX6100 BULLDOZER 6x3.3GHZ - GWARANCJA (2853918354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. W razie zainteresowania proszę o kontakt.
  2. o jakim nr VAG kupiłeś spryski? Witaj, 5M0 955 986 C, podchodzą idealnlie po zastosowaniu adapterów.
  3. Modzik zrobiony i efekt super. Zestaw sprysków kupiłem z VW na alledrogo za 80 zł, a adaptery za 5,60 zł w ASO. Mała modyfikacja, a jak cieszy Gdyby ktoś chciał to mam do sprzedania zestaw zwykłych ori spryskiwaczy grzanych. Kontakt na PW.
  4. Kolego a z jakiego samochodu masz ten przełącznik?? Pasował P&P czy wymagał dłubania?? poczytaj mi mamo zerknij wstecz na stronach i będziesz wiedział Sorry, moje niedopatrzenie. Szkoda, ze na alledrogo w tej chwili nie ma takich przecznikow w tej cenie
  5. Kolego a z jakiego samochodu masz ten przełącznik?? Pasował P&P czy wymagał dłubania??
  6. Panowie w jaki sposób można dostać się do górnej miski olejowej montowanej obok chłodnicy oleju w silniku 2.5TDi BDG 163km. U mnie podczas stłuczki sprężarka klimy uszkodziła tą miskę i delikatnie wycieka mi z niej olej. Mój mechanik uważa, że trzeba zdemontować cały pas przedni aby się do niej dostać. Czy jest inna-prostsza metoda??
  7. Dziękuję za sugestię. W wolnej chwili sprawdzę czy w tym leży mój problem. A czy jest sens wymieniać sam sub na ten Bose i czy taka wymiana sprawia dużo problemów??
  8. Witam, Mój problem dotyczy subwoofera wchodzącego w skład Audi Sound System w A4 B6 Avant. Mianowicie z pozycji kierowcy audio gra czysto i bez zastrzeżeń, a podchodząc od strony bagażnika subwoofer niemiłosiernie trzeszczy nawet przy ustawieniu bass +3 i głośność +10 na radiu concert. Nawet po zamknięciu klapy słychać jak coś w błotniku rzęzi. Sprawdzałem wszystkie elementy tapicerki w bagażniku i nie widze żadnych luzów, które mogły by powodować ten nieprzyjemny dźwięk. Czy może to być spowodowane uszkodzonym głośnikiem niskotonowym lub wzmacniaczem?? A jeśli tak to czy można wymienić pojedyncze elementy czy lepiej wymienić subwoofer na kompletny subwoofer BOSE z innego avanta ( taki jak na aukcji http://allegro.pl/audi-a4-avant-subwoofer-wzmacniacz-bose-i2812542609.html)?? Czy taki swap można wykonać bez większych problemów??
  9. Pablo masz rację. Kumpel poprzedniej zimy reklamował Futurę, która jeździła w Ibizie. Na decyzję kazali mu czekać 14 dni roboczych i był zmuszony kupić nowy aku. Po 14 dniach w ramach reklamacji przysłali mu nowy aku i pozostał z dwoma. Ja pare lat temu reklamowałem Futurę 2 razy i miałem szczęście, gdyż sprzedawca w sklepie od razu dawał mi nowy aku. W październiku kupiłem Boscha Silver i znajomy mi powiedział, że gdyby coś się działo w ciągu 2 lat użytkowania to wymieni mi go od ręki. Wszystko zależy od podejścia sprzedawcy.
  10. Witajcie, Czy macie może namiar na kogoś kto handluje żarnikami ksenonowymi?? Padł mi dziś żarnik D1S i będę musiał kupić komplet, a wolę uniknąć zakupu na allegro ze względu na dużą ilość podróbek. Co do akumulatorów to miałem kiedyś w Vectrze C Future i dwa razy w ciągu roku wymieniałem akumulator na nowy na gwarancji. W A3 jeździłem na Boschu S5, teraz w A4 też mam Boscha S5 i jestem zadowolony. Kumpel sprowadza sporo samochodów z DE i w większości założone są aku Boscha albo VARTY więc chyba się sprawedzają. Co do fabrycznych rozmiarów to przytoczyłem wymiary kilka postów wyżej. Zawsze można sprawdzić fabryczny rozmiar na stronie BOSCH | Akumulatory - Znajdź akumulator Bosch do swojego samochodu
  11. Rzuć okiem na Boscha S5 0.092.S50.080 S50 08 278x175x190 77Ah, 780A, L-. W Krk dostaniesz takiego za 300 PLN (allegro), miałem taki w poprzednim samochodzie i spisywał się rewelacyjnie. Obecnie też używam Boscha tyle, że 105Ah. ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- Witajcie! Czy da się gdzieś w profilu zmienić nick użytkownika??
  12. Siema. Całkiem sporo aktywnych linków można też znaleźć na polish:Elite:board. Filmik taki średni, choć i tak lepszy od zmierzchu, który zaraz z moją Panią będę musiał obejrzeć ;( Ach te baby
  13. Si senior Całkiem sporo osób się zjechało. Przedstawiłem moją B6
  14. Kurcze Cuber zachorowałem wczoraj na taką B8, jak Twoja. Może w przyszłem roku uda mi się taką zakupić