Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bambus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Bede. Juz bez brewek
  2. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie jaki plyn do wspomagania lac? jest jakis konkretny do naszych autek ??
  3. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    bedzie git Ladne sa !![br]Dopisany: 04 Luty 2009, 10:47_________________________________________________Panowie plyn do wspomagania kierki w naszych autkach. Sa jakies wytyczne jaki lac. Mam malo musze dolac i nie wiem jaki i kupic ?? poradzcie cos!!
  4. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Topor jak tam furka? Zrobione ?
  5. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hary_ns jak tam pali juz dobrz twoja furka?? zrobiles JUz imobi??
  6. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja jutro jestem tylko furki mi sie nie chce czyscic
  7. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Moze koles wpdnie z nowogrodu. B5 2.6 150 ps . Musze go jeszcze tylko namowic to beda 2 2.6 :>
  8. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Folia. ja w swojej folia mam zrobione i jestem zadowolony. Mi zrobil za 230 tyl i boczne tylnie wiec jak bedziesz chcial dam ci namiar
  9. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Znowu mnie nie bylo na spocie i znowu mnie cos ciekawego ominelo mam nadzieje ze niedziela 18 ??
  10. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Sory chlopy ale mnie ni bedzie jestem w pracy ale mam nadzieje , ze was kilku zawita Chcialbym takie naklejki na autko A-4 klub polska macie moze jakas na zbyciu ??
  11. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Pamietajcie ja mam stozek ktory dobrze buczy (oczywiscie zart) zaglusze bmki ja na przejazd sie pisze chetnie i na spocik pod carefur tez chetnie. Co do przejazdu przez miasto okreslcie sie jedziem czy nie jedziem??
  12. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w niedziele jestem.
  13. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    widzimy sie dzis o 18
  14. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak na swiateczny to chocby sie walilo palilo to musze wpasc tylko chlopaki co do godziny to jestem zdezorientowany czy 18 czy 17 ??
  15. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Sory za braki aktywnosci praca i takie tam w niedziele postaram sie byc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.