Bambus

Bede. Juz bez brewek
  2. Bambus

Spocik Lubuski :)

Panowie jaki plyn do wspomagania lac? jest jakis konkretny do naszych autek ??
  3. Bambus

Spocik Lubuski :)

bedzie git Ladne sa !![br]Dopisany: 04 Luty 2009, 10:47_________________________________________________Panowie plyn do wspomagania kierki w naszych autkach. Sa jakies wytyczne jaki lac. Mam malo musze dolac i nie wiem jaki i kupic ?? poradzcie cos!!
  4. Bambus

Spocik Lubuski :)

Topor jak tam furka? Zrobione ?
  5. Bambus

Spocik Lubuski :)

hary_ns jak tam pali juz dobrz twoja furka?? zrobiles JUz imobi??
  6. Bambus

Spocik Lubuski :)

Ja jutro jestem tylko furki mi sie nie chce czyscic
  7. Bambus

Spocik Lubuski :)

Moze koles wpdnie z nowogrodu. B5 2.6 150 ps . Musze go jeszcze tylko namowic to beda 2 2.6 :>
  8. Bambus

Spocik Lubuski :)

Folia. ja w swojej folia mam zrobione i jestem zadowolony. Mi zrobil za 230 tyl i boczne tylnie wiec jak bedziesz chcial dam ci namiar
  9. Bambus

Spocik Lubuski :)

Znowu mnie nie bylo na spocie i znowu mnie cos ciekawego ominelo mam nadzieje ze niedziela 18 ??
  10. Bambus

Spocik Lubuski :)

Sory chlopy ale mnie ni bedzie jestem w pracy ale mam nadzieje , ze was kilku zawita Chcialbym takie naklejki na autko A-4 klub polska macie moze jakas na zbyciu ??
  11. Bambus

Spocik Lubuski :)

Pamietajcie ja mam stozek ktory dobrze buczy (oczywiscie zart) zaglusze bmki ja na przejazd sie pisze chetnie i na spocik pod carefur tez chetnie. Co do przejazdu przez miasto okreslcie sie jedziem czy nie jedziem??
  12. Bambus

w niedziele jestem.
  13. Bambus

widzimy sie dzis o 18
  14. Bambus

Spocik Lubuski :)

jak na swiateczny to chocby sie walilo palilo to musze wpasc tylko chlopaki co do godziny to jestem zdezorientowany czy 18 czy 17 ??
  15. Bambus

Spocik Lubuski :)

Sory za braki aktywnosci praca i takie tam w niedziele postaram sie byc
  16. Bambus

Spocik Lubuski :)

OO widze ze mnie sporo ominelo, ale mnie tez choroba dopadla w niedziele juz bede pozdro :>
  17. Bambus

Spocik Lubuski :)

Hehe az tak dobrze nie ma, ale przyszly spocik z wroclawiakami czemu nie !!!
  18. Bambus

Spocik Lubuski :)

topor mam romansika do ciebie na niedziele prosze cie bardzo zorientuj sie ile bys wziol kaski za trase zielona-wroclaw(lotnisko) i powrot yak orientacyjnie prosze o szczegolach w niedziele
  19. Bambus

Spocik Lubuski :)

mnie tam pasi bylem tylko raz i bylo git.
  20. Bambus

Spocik Lubuski :)

ku*rrrwa ;] akcja znicz = 300zl 8pkt My sobie wyjedziemy spokojnie o 14 a ty gdzies tak z godzinke za nami i tak zdazysz :>
  21. Bambus

Spocik Lubuski :)

Co do tego z kad to slyszalem kilka wersji a co do godziny to pewnie jeszcze sie na forum dogadamy topor mowil tylko ze z miejscem jest jakis problem.
  22. Bambus

Spocik Lubuski :)

No to spotkamy sie z tymi osobami co moga ( ja was jeszcze nigdy na oczy nie widzialem, wiec ja wyrazam chec na spotkanie )
  23. Bambus