Treść opublikowana przez Bambus
-
Spocik Lubuski :)
Bede. Juz bez brewek
-
Spocik Lubuski :)
Panowie jaki plyn do wspomagania lac? jest jakis konkretny do naszych autek ??
-
Spocik Lubuski :)
bedzie git Ladne sa !![br]Dopisany: 04 Luty 2009, 10:47_________________________________________________Panowie plyn do wspomagania kierki w naszych autkach. Sa jakies wytyczne jaki lac. Mam malo musze dolac i nie wiem jaki i kupic ?? poradzcie cos!!
-
Spocik Lubuski :)
Topor jak tam furka? Zrobione ?
-
Spocik Lubuski :)
hary_ns jak tam pali juz dobrz twoja furka?? zrobiles JUz imobi??
-
Spocik Lubuski :)
Ja jutro jestem tylko furki mi sie nie chce czyscic
-
Spocik Lubuski :)
Moze koles wpdnie z nowogrodu. B5 2.6 150 ps . Musze go jeszcze tylko namowic to beda 2 2.6 :>
-
Spocik Lubuski :)
Folia. ja w swojej folia mam zrobione i jestem zadowolony. Mi zrobil za 230 tyl i boczne tylnie wiec jak bedziesz chcial dam ci namiar
-
Spocik Lubuski :)
Znowu mnie nie bylo na spocie i znowu mnie cos ciekawego ominelo mam nadzieje ze niedziela 18 ??
-
Spocik Lubuski :)
Sory chlopy ale mnie ni bedzie jestem w pracy ale mam nadzieje , ze was kilku zawita Chcialbym takie naklejki na autko A-4 klub polska macie moze jakas na zbyciu ??
-
Spocik Lubuski :)
Pamietajcie ja mam stozek ktory dobrze buczy (oczywiscie zart) zaglusze bmki ja na przejazd sie pisze chetnie i na spocik pod carefur tez chetnie. Co do przejazdu przez miasto okreslcie sie jedziem czy nie jedziem??
-
Spocik Lubuski :)
w niedziele jestem.
-
Spocik Lubuski :)
widzimy sie dzis o 18
-
Spocik Lubuski :)
jak na swiateczny to chocby sie walilo palilo to musze wpasc tylko chlopaki co do godziny to jestem zdezorientowany czy 18 czy 17 ??
-
Spocik Lubuski :)
Sory za braki aktywnosci praca i takie tam w niedziele postaram sie byc
-
Spocik Lubuski :)
OO widze ze mnie sporo ominelo, ale mnie tez choroba dopadla w niedziele juz bede pozdro :>
-
Spocik Lubuski :)
Hehe az tak dobrze nie ma, ale przyszly spocik z wroclawiakami czemu nie !!!
-
Spocik Lubuski :)
topor mam romansika do ciebie na niedziele prosze cie bardzo zorientuj sie ile bys wziol kaski za trase zielona-wroclaw(lotnisko) i powrot yak orientacyjnie prosze o szczegolach w niedziele
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
mnie tam pasi bylem tylko raz i bylo git.
-
Spocik Lubuski :)
ku*rrrwa ;] akcja znicz = 300zl 8pkt My sobie wyjedziemy spokojnie o 14 a ty gdzies tak z godzinke za nami i tak zdazysz :>
-
Spocik Lubuski :)
Co do tego z kad to slyszalem kilka wersji a co do godziny to pewnie jeszcze sie na forum dogadamy topor mowil tylko ze z miejscem jest jakis problem.
-
Spocik Lubuski :)
No to spotkamy sie z tymi osobami co moga ( ja was jeszcze nigdy na oczy nie widzialem, wiec ja wyrazam chec na spotkanie )
-
Spocik Lubuski :)
Sobota 20 Na Parkingingu pod Carefur ( czy jak tam sie to pisze jeden h..) (tam pewnie bedzie troszke ciepelj niz na dworku. Kurna trzeba fure umyc chyba ze sie umawiamy na brudne autka hehehehe
-
Spocik Lubuski :)
sobota 20 pod tesco mi tez pasi nareszcie zobacze wasze kolumbryny :>