Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bambus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bambus

  1. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi pasi sobota po poludniu badz tez niedziela ale nie piatek bede w pracy do pozna
  2. MACIE NOWE ZDJECIA http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/47441 PROSZE O OCENY !
  3. A jak dziurki wybiera, odczuwasz jazde po naszych slicznych drogach ??
  4. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Dokladnie z miesiąc temu przyciemnilem, do tego zielonego kolory autka daje niezly efekt. ( a wszyscy sie ze mnie smiali ze kupilem babski kolor, mi sie podoba i tyle !!!
  5. http://images26.fotosik.pl/287/7bc8d7458aca0031med.jpg Autko sciagniete z Niemiec w tym momecie tylne szybki zostaly juz przyciemnione aktualne 16 chcialbym zamienic na cos wiekszego dodatkowo swiatla przod i tyl to wymaga wiekszej kasy ale mam nadzieje ze z biegiem czasu cos sie da zrobic. Fotek dam wiecej jak umyje autko. . A co do samego autka jest to silniczek 1.8 125ps zamontowalem instalacje lpg a takze filtr stozkowy. posiadam ten samochod od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolony . :>
  6. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Luzik :>
  7. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    na mc jestem z ziomami czesto wiec na 100 mnie widziales takie zielone mocno wyrozniajace sie autko. spotkamy sie na najblizszym spociku albo na mc pozdro!!!
  8. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Kolega ma połamany zderzak a ja mam kolor autka jak ta buźka to dopiero będzie się z tłumu wyróżniać. Tylko mam cos problem z umieszczeniem fotek autka, mam nadzieje że sie niebawem uporam i czekam z utęsknieniem na jakąś datę spociku. Jeśli na większy trzeba bedzie troche poczekać to chociaż w kilka osób z zielonki można by sie bylo styknąć, taka mini propozycja Pozdrawiam
  9. Ładna furka ale jakos nie moge sobie przypomniec czy gdzies cie widzialem w zielonce pozdro
  10. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Witam przed chwila sie zarejstrowalem na forum ale jestem chetny na nastepne spotkania, wiec jesli tylko cos bedzie sie dzialo na na pewno sie pojawie!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Witam nazywam sie piotrek jestem posiadaczem zielonej a 4 1.8 125km, w wolnym czasiw dam kilka fotek autka pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.