Treść opublikowana przez Bambus
-
Spocik Lubuski :)
mi pasi sobota po poludniu badz tez niedziela ale nie piatek bede w pracy do pozna
-
[ALL B5] A oto i moja Żabka !!!!!!
MACIE NOWE ZDJECIA http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/47441 PROSZE O OCENY !
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
A jak dziurki wybiera, odczuwasz jazde po naszych slicznych drogach ??
-
Spocik Lubuski :)
Dokladnie z miesiąc temu przyciemnilem, do tego zielonego kolory autka daje niezly efekt. ( a wszyscy sie ze mnie smiali ze kupilem babski kolor, mi sie podoba i tyle !!!
-
[ALL B5] A oto i moja Żabka !!!!!!
http://images26.fotosik.pl/287/7bc8d7458aca0031med.jpg Autko sciagniete z Niemiec w tym momecie tylne szybki zostaly juz przyciemnione aktualne 16 chcialbym zamienic na cos wiekszego dodatkowo swiatla przod i tyl to wymaga wiekszej kasy ale mam nadzieje ze z biegiem czasu cos sie da zrobic. Fotek dam wiecej jak umyje autko. . A co do samego autka jest to silniczek 1.8 125ps zamontowalem instalacje lpg a takze filtr stozkowy. posiadam ten samochod od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolony . :>
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
na mc jestem z ziomami czesto wiec na 100 mnie widziales takie zielone mocno wyrozniajace sie autko. spotkamy sie na najblizszym spociku albo na mc pozdro!!!
-
Spocik Lubuski :)
Kolega ma połamany zderzak a ja mam kolor autka jak ta buźka to dopiero będzie się z tłumu wyróżniać. Tylko mam cos problem z umieszczeniem fotek autka, mam nadzieje że sie niebawem uporam i czekam z utęsknieniem na jakąś datę spociku. Jeśli na większy trzeba bedzie troche poczekać to chociaż w kilka osób z zielonki można by sie bylo styknąć, taka mini propozycja Pozdrawiam
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Ładna furka ale jakos nie moge sobie przypomniec czy gdzies cie widzialem w zielonce pozdro
-
Spocik Lubuski :)
Witam przed chwila sie zarejstrowalem na forum ale jestem chetny na nastepne spotkania, wiec jesli tylko cos bedzie sie dzialo na na pewno sie pojawie!!!!!!!!!!!!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nazywam sie piotrek jestem posiadaczem zielonej a 4 1.8 125km, w wolnym czasiw dam kilka fotek autka pozdrawiam