Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bambus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bambus

  1. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Bede. Juz bez brewek
  2. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie jaki plyn do wspomagania lac? jest jakis konkretny do naszych autek ??
  3. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    bedzie git Ladne sa !![br]Dopisany: 04 Luty 2009, 10:47_________________________________________________Panowie plyn do wspomagania kierki w naszych autkach. Sa jakies wytyczne jaki lac. Mam malo musze dolac i nie wiem jaki i kupic ?? poradzcie cos!!
  4. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Topor jak tam furka? Zrobione ?
  5. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hary_ns jak tam pali juz dobrz twoja furka?? zrobiles JUz imobi??
  6. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja jutro jestem tylko furki mi sie nie chce czyscic
  7. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Moze koles wpdnie z nowogrodu. B5 2.6 150 ps . Musze go jeszcze tylko namowic to beda 2 2.6 :>
  8. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Folia. ja w swojej folia mam zrobione i jestem zadowolony. Mi zrobil za 230 tyl i boczne tylnie wiec jak bedziesz chcial dam ci namiar
  9. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Znowu mnie nie bylo na spocie i znowu mnie cos ciekawego ominelo mam nadzieje ze niedziela 18 ??
  10. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Sory chlopy ale mnie ni bedzie jestem w pracy ale mam nadzieje , ze was kilku zawita Chcialbym takie naklejki na autko A-4 klub polska macie moze jakas na zbyciu ??
  11. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Pamietajcie ja mam stozek ktory dobrze buczy (oczywiscie zart) zaglusze bmki ja na przejazd sie pisze chetnie i na spocik pod carefur tez chetnie. Co do przejazdu przez miasto okreslcie sie jedziem czy nie jedziem??
  12. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w niedziele jestem.
  13. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    widzimy sie dzis o 18
  14. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak na swiateczny to chocby sie walilo palilo to musze wpasc tylko chlopaki co do godziny to jestem zdezorientowany czy 18 czy 17 ??
  15. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Sory za braki aktywnosci praca i takie tam w niedziele postaram sie byc
  16. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    OO widze ze mnie sporo ominelo, ale mnie tez choroba dopadla w niedziele juz bede pozdro :>
  17. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Hehe az tak dobrze nie ma, ale przyszly spocik z wroclawiakami czemu nie !!!
  18. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    topor mam romansika do ciebie na niedziele prosze cie bardzo zorientuj sie ile bys wziol kaski za trase zielona-wroclaw(lotnisko) i powrot yak orientacyjnie prosze o szczegolach w niedziele
  19. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi pasi !!
  20. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mnie tam pasi bylem tylko raz i bylo git.
  21. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ku*rrrwa ;] akcja znicz = 300zl 8pkt My sobie wyjedziemy spokojnie o 14 a ty gdzies tak z godzinke za nami i tak zdazysz :>
  22. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Co do tego z kad to slyszalem kilka wersji a co do godziny to pewnie jeszcze sie na forum dogadamy topor mowil tylko ze z miejscem jest jakis problem.
  23. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No to spotkamy sie z tymi osobami co moga ( ja was jeszcze nigdy na oczy nie widzialem, wiec ja wyrazam chec na spotkanie )
  24. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Sobota 20 Na Parkingingu pod Carefur ( czy jak tam sie to pisze jeden h..) (tam pewnie bedzie troszke ciepelj niz na dworku. Kurna trzeba fure umyc chyba ze sie umawiamy na brudne autka hehehehe
  25. Bambus odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    sobota 20 pod tesco mi tez pasi nareszcie zobacze wasze kolumbryny :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.