Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malinzgora

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    A ja gdzie kurrrrr jestemmmm?????????????
  2. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Paweł 96 na 50 :/
  3. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Hejka Dla mnie ostatni spocik skonczył sie 8 pkt. i 300zl. Ale dzisiaj bede
  4. Tamten problem juz dawno rozwiazałem mcm był to kat wtrysku
  5. Witam Około godziny temu wjechałem na rondo i mocniej przycisnąłem gaz i nagle poczułem brak mocy, autko nie wkręca sie powyżej 2000obr jakby mi ktoś turbo wyciął . Gasiłem zapalałem i dalej to samo do tej pory czyli godz. wcześniej wszystko było OK. HELPPPP
  6. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Kamilo5 Raczej kluczyka ci nie sprawdzę bo jeszcze nie wymyślili połączenia radiowego z Vagiem Ale wpadnę z laptokiem jakby co
  7. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    O mnie zapomnieliscie ??? he he ja tez bede. Jak zawsze o 18.00 pod Caree
  8. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja lecialem dzisiaj bokiem przez rondo kolo Ma'ca, no nie chcący ale nic nie pokrzywiłem, 2-ka i opór Bede o 18 na parkingu pod Carrefour'em. Ale Vaga tym razem nie bede mial. Jak juz to w tygodniu do mnie walic
  9. No nie mam wezyka cisnienia prowadzacego do ECU. Wiec moje króciec zakladam na dolocie ale chyba nie przed turbina tylko za, bo na jednym ze zdjecu w tym temacie ktos wkrecil króciec w jakis plastik..... Wiec gdzie ten króciec ma dokladnie byc ??? w AFB 2.5 TDI
  10. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja bede
  11. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nowak Wygrał bo mi go zdusuło za pierwszym razem , ale drugi przejazd juz byl mój dzisiaj zakladam nowa przepływke Bedzie sie działo...... Wszystkim zycze swietnej zabawy sylwestrowej, naj naj naj najlepszego nowego roku, oby ten stary był gorszy.....
  12. Witam Przeczytałem cały temat i kieruje pytanie typu a jak to zrobic w AFB 2,5TDI 98r. Gdzie sie podpiac z wezykiem do cisnienia ???? prosze o odpowiedz.
  13. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No witam Panowie Myślę ze następny raz pod Macro będzie lepszy, będę miał nowa przeplywke i A4 3.0 TDi Q łyknę , bo niedzielny race przegrałem tylko o jedna długość. A jeżeli chodzi o pana Topór to 0:1 dla mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.