Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czachor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Silnik bpw. Jakiej firmy filtry polecacie, zmieniam olej i przy okazji chciałbym wymienić komplet filtrów.
  2. W poprzednim weekend udało mi się dobrać do wiązki. Uszkodzony jeden przewód z masą, dlatego padła całość i nie było życia w klapie. Wszystkie inne ok.
  3. Problem nie działa oświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu, oświetlenie na bagażniku przeciwmgielne, i to co najbardziej utrudnia życie zamek w klapie bagażnika. Jeśli chodzi o zamek to nie działa z pilota i z centralnego zamka w drzwiach, natomiast można mechanicznie otworzyć bagażnik z zamka w klapie. Przycisk w bagażniku jak i w kabinie w drzwiach kierowcy również nie otwiera bagażnika. Na fis świeci się błąd świateł przeciwmgielnych oraz oświetlenia tablicy. Problem z wiązką ? czy może szukać w bezpiecznikach ?
  4. Tak, trochę moja wina bo już mi się nie chciało do garażu wjeżdżać... I postawiłem na parkingu. Mam nauczkę [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  5. Tak zorientowałem się że jechales za mną dopiero na zjeździe z mostu. W drodze jeszcze ostro hamowalem bo z budowy koparka mi pod koła prawie wyjechała. Rano się obudziłem z rysa po drzwiach multipli i pozostałościami po jej lakierze. Akurat na tych drzwiach nie miałem nawet ryski... Znam rejestrację multipli... Najchętniej to bym rozszarpal. Szkoda, że i tak nie mam szans dojść swojego. Nie chodzi nawet o pieniądze ale o fakt, że ludzie nawalaja innym po aucie i nic sobie z tego nie robią... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  6. Ja dziś będę później, około 21-22 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  7. Ja będę ze znajomymi na plaży pod poniatowskim, potem być może będę na filmie. Jednak na pewno bez auta Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  8. Ja również dziękuję, Panowie klasa Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  9. Daliście rade dopiero co dojechałem do siebie i przeczytałem [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  10. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  11. Jakbyście zmieniali miejsce dajcie znać na forum Zerkne na tapatalka bo nie wiem jeszcze o której dotrę
  12. Ja w tym tygodniu już będę. Dodatkowo czekam na Arkadię bo mam coś do wyrezania, a w tym upale, słońcu i przy braku prądu odpuszczę
  13. Mateusz będziesz dziś ? Jeśli tak możesz zabrać ten zapach w puszce ?
  14. A co się stało? Myślałem że na wakacjach jesteś... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.