-
Wymiana filtrów - jakiej firmy
Silnik bpw. Jakiej firmy filtry polecacie, zmieniam olej i przy okazji chciałbym wymienić komplet filtrów.
-
Brak świateł, klapa się nie otwiera
W poprzednim weekend udało mi się dobrać do wiązki. Uszkodzony jeden przewód z masą, dlatego padła całość i nie było życia w klapie. Wszystkie inne ok.
-
Brak świateł, klapa się nie otwiera
Problem nie działa oświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu, oświetlenie na bagażniku przeciwmgielne, i to co najbardziej utrudnia życie zamek w klapie bagażnika. Jeśli chodzi o zamek to nie działa z pilota i z centralnego zamka w drzwiach, natomiast można mechanicznie otworzyć bagażnik z zamka w klapie. Przycisk w bagażniku jak i w kabinie w drzwiach kierowcy również nie otwiera bagażnika. Na fis świeci się błąd świateł przeciwmgielnych oraz oświetlenia tablicy. Problem z wiązką ? czy może szukać w bezpiecznikach ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, trochę moja wina bo już mi się nie chciało do garażu wjeżdżać... I postawiłem na parkingu. Mam nauczkę [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak zorientowałem się że jechales za mną dopiero na zjeździe z mostu. W drodze jeszcze ostro hamowalem bo z budowy koparka mi pod koła prawie wyjechała. Rano się obudziłem z rysa po drzwiach multipli i pozostałościami po jej lakierze. Akurat na tych drzwiach nie miałem nawet ryski... Znam rejestrację multipli... Najchętniej to bym rozszarpal. Szkoda, że i tak nie mam szans dojść swojego. Nie chodzi nawet o pieniądze ale o fakt, że ludzie nawalaja innym po aucie i nic sobie z tego nie robią... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dziś będę później, około 21-22 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę ze znajomymi na plaży pod poniatowskim, potem być może będę na filmie. Jednak na pewno bez auta Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja również dziękuję, Panowie klasa Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daliście rade dopiero co dojechałem do siebie i przeczytałem [emoji14] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbyście zmieniali miejsce dajcie znać na forum Zerkne na tapatalka bo nie wiem jeszcze o której dotrę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja w tym tygodniu już będę. Dodatkowo czekam na Arkadię bo mam coś do wyrezania, a w tym upale, słońcu i przy braku prądu odpuszczę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mateusz będziesz dziś ? Jeśli tak możesz zabrać ten zapach w puszce ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co się stało? Myślałem że na wakacjach jesteś... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
czachor
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta