-
Spocik w Wieluniu
Widzę że furki co raz lepsze :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
Wszyscy zapowiadają się, to ja też
-
Spocik w Wieluniu
Też furkę szykuje,jutro będę
-
Spocik w Wieluniu
Cisza bo zimno.
-
Spocik w Wieluniu
Trza przyjechaać będzie na co popatrzeć :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
Poczciwe B5 i tak górą
-
Spocik w Wieluniu
Na następne palenie piszę się
-
Spocik w Wieluniu
Nie jest tak źle,ale mogło by być lepiej.
- Spocik w Wieluniu
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
Brak czasu,ja na sezon przesiadam się na CBR
-
Spocik w Wieluniu
Następny spot oczywiście na ul.Ciepłowniczej-głosować. Stare miejsce jest git
-
Spocik w Wieluniu
Moją też byś mógł umyć Do zobaczenia dzisiaj o 18.00.
-
Spocik w Wieluniu
mamy wolny piątek, więc już dzisiaj zaczynam działać------ wycinam kata, wstawiam rurke i powinno być duuużo lepiej. MARO wpadnij po południu zobaczyć jak to idzie. U mnie kat dawno wyleciał
-
Spocik w Wieluniu
Ja jadę,tylko jeszcze nie wiem czy z całą ekipą,czy z kumplem motorem
krystek900
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta