Carlos

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Carlos

1. Siema,

Klima mi nie chłodzi a vag pokazał poniższy błąd.

to chyba zawór sprężarki powietrza. Możecie mi sprawdzić w etce co dokładnie mam wymienić?

Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl

Part No: 8E0 820 043 AD

Component: A4 Klimaautomat 1219

Coding: 00000

Shop #: WSC 63251

VCID: 63CEADD29D0FAE04

1 Fault Found

01232 - A/C Compressor Regulator Valve (N280)

30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent

2. Siema,

Mam problem z klimą. W zeszłym roku nabijana wszystko śmigało aż miło ale odkąd zrobiło się ciepło w tym roku klima nie chłodzi. W poniedziałek jestem umówiony w serwisie klimatyzacji a właściwie w zwykłym zakładzie który dodatkowo robi serwis klimy.

Ale kilka dni temu sprawdziłem WAGiem co i jak i pojawia się poniższy błąd. Przetłumaczyłem sobie że to zawór sprężarki powietrza. Prośba o pomoc w zlokalizowaniu numeru tej części. Wolałbym do serwisu podjechać z tym zaworkiem. Chyba że cały kompresor się sypnął :(

Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl

Part No: 8E0 820 043 AD

Component: A4 Klimaautomat 1219

Coding: 00000

Shop #: WSC 63251

VCID: 63CEADD29D0FAE04

1 Fault Found

01232 - A/C Compressor Regulator Valve (N280)

30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent

-------------------------------------------------------------------------------

3. Środa 13.10 około 14-stej czarne B6 avant ramki Klubowe - parking ASO Połczyńska ....( Carlos ????? ) Pzdr :hi:

tak PiXi to ja :)

Dzisiaj odbieram furaka :)[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 13:26_________________________________________________

pozdro dla czarnej b6 avant rej WE 766.... jadącej wczoraj przez Marki w stronę w Radzymina, kolega ładne bąki puszczał :kox:

Dzięki. Autko już wyleczone :)

4. Proponuję zaślepić EGR na stałe a katalizator wyciąć i wspawać rurkę o tej samej średnicy. Nie jestem specem od mechaniki ale za namową kolegów z klubu i poradzie wszystkim znanego tunera tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. Auto lepiej wkręca się na obroty, turbo odżyło :) W autach z przebiegiem po wyżej 200kk i tak EGR i kat już nie spełniają swojego zadania :) No chyba że wymienisz na nowe :gwizdanie:

Pozdrawiam

5. Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa :mysli:

Nie wiem ile mam, jeszcze nie hamowałem go. Na oko około 170, chodzi o to że ma za dużo mocy na dole a nie na górze obrotów. Zrobiłem logi no i wyszło szydło z worka. Rogal zrobi mi wszystko od nowa. Ale teraz chcę bezpiecznie dla auta i mojego portfela.

Kupiłem auto zawirusowane i długo myślałem że mam 130KM przesiadłem się z 70KM hehe dlatego nie zaczaiłem że jest więcej.

Rób wirusa śmiało tylko rozsądnie z mocą bo części do audi drooogie. U mnie korekta jest obowiązkowa bo przecież teraz go nie sprzedam jak wymieniłem na nowe: intercooler, turbo, dwumas, sprzęgło, rozrząd, wywaliłem EGR a o żarnikach i przetwornicach nawet nie wspomnę hehe. Pozostaje nowy program no i od razu wypierdzielę katalizator.

6. Wczoraj znowu OES Janki był :kox:

No właśnie widziałem tuż przed 1 w nocy jak kręciłeś się na rondzie. hehehe.

Wracałem z trasy i zajechałem sprawdzić jak warunki. to był nie najlepszy pomysł. Kręciliśmy bączki nową fabią i naprawdę niewiele zabrakło do słupa. Aż mi się gorąco zrobiło bo siedziałem na miejscu pasażera. Strasznie chu...we uczucie bezradności.

7. :good: na ogólny wrzuć :wink4:

jest

http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_najlepszy_klub_samochodowy_roku-t114134.0.html;msg1346762#msg1346762[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 13:09_________________________________________________

INFORMACJI O KLUBIE FFFpiz*U

Nie wiem kto to zakładał. Mój głos był 2 i teraz nic nie można z tym zrobić. jedynie napisać @ do moderatora z prośbą o zmianę