Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carlos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema w ten za***isty dzień Przez cały rok mam mieszane uczucia ale dzisiaj jestem w stanie się na nowo w niej zakochać A4 quattro hehehe Jak dla mnie może sypać do maja
  2. Jednak pojadę tutaj : http://autoklimatyzacje.pl/[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 16:23_________________________________________________Pan z serwisu potwierdził wskazanie Vaga. Padł zawór sprężarki powietrza. Muszę zakupić na własną rękę taki zaworek bo u nich drooogo i wtedy podjadę do nich na wymianę. Czy ktoś może sprawdzić w Etce numer tej części?
  3. Siema, Klima mi nie chłodzi a vag pokazał poniższy błąd. to chyba zawór sprężarki powietrza. Możecie mi sprawdzić w etce co dokładnie mam wymienić? ------------------------------------------------------------------------------- Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl Part No: 8E0 820 043 AD Component: A4 Klimaautomat 1219 Coding: 00000 Shop #: WSC 63251 VCID: 63CEADD29D0FAE04 1 Fault Found 01232 - A/C Compressor Regulator Valve (N280) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent -------------------------------------------------------------------------------
  4. Siema, Mam problem z klimą. W zeszłym roku nabijana wszystko śmigało aż miło ale odkąd zrobiło się ciepło w tym roku klima nie chłodzi. W poniedziałek jestem umówiony w serwisie klimatyzacji a właściwie w zwykłym zakładzie który dodatkowo robi serwis klimy. Ale kilka dni temu sprawdziłem WAGiem co i jak i pojawia się poniższy błąd. Przetłumaczyłem sobie że to zawór sprężarki powietrza. Prośba o pomoc w zlokalizowaniu numeru tej części. Wolałbym do serwisu podjechać z tym zaworkiem. Chyba że cały kompresor się sypnął ------------------------------------------------------------------------------- Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.lbl Part No: 8E0 820 043 AD Component: A4 Klimaautomat 1219 Coding: 00000 Shop #: WSC 63251 VCID: 63CEADD29D0FAE04 1 Fault Found 01232 - A/C Compressor Regulator Valve (N280) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent -------------------------------------------------------------------------------
  5. tak PiXi to ja Dzisiaj odbieram furaka [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 13:26_________________________________________________ Dzięki. Autko już wyleczone
  6. Bardzo fajne ogłoszenie o pracę :polew: :polew: :polew: :polew: http://www.gowork.pl/praca_podglad,520042 jak ktoś spełnia wszystkie wymagania to stawiam skrzynkę kilka języków, programowanie, 7 lat na stanowisku managerskim, 2 lata w aptece, tytuł radcy prawnego, praca w ogrodzie, praca na budowie, itd itd..... a wszystko za 765 pln netto
  7. Siema http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12136711 Jakby takie znajome :gwizdanie:
  8. Poważnie pytam kto ma klucze, vaga i wie jak to zrobić? Boberek się wymigał, poczuł wiosnę i przesiadł się na rower ;( a szkoda żeby taka za***ista kiera jeździła w bagażniku
  9. Siema Jest tu jakiś cwaniak? Potrzebuję pomocy w założeniu mojej nowej zajebistej kiery i tempomatu
  10. Hej, Mnie też wzięło na tempomat i multifunkcję Z niecierpliwością czekam na graty od czaki22 Kiera też już w drodze. Piękna, trójramienna w pikowanej czarnej skórze
  11. ok. masz wcześniejszy termin niż ja z katem robisz? kat już wywalony
  12. Carlos odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Proponuję zaślepić EGR na stałe a katalizator wyciąć i wspawać rurkę o tej samej średnicy. Nie jestem specem od mechaniki ale za namową kolegów z klubu i poradzie wszystkim znanego tunera tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. Auto lepiej wkręca się na obroty, turbo odżyło W autach z przebiegiem po wyżej 200kk i tak EGR i kat już nie spełniają swojego zadania No chyba że wymienisz na nowe :gwizdanie: Pozdrawiam
  13. Panowie dopiszcie mnie do listy. Termin mam na 25 lutego.
  14. Siema, Panowie podpowiedzcie gdzie mogę wyciąć katalizator w warszawie? Mam Quattro wiec jest podwójny wydech. nie wiem czy ma to jakieś znaczenie Ma ktoś doświadczenie w tej sprawie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.