-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ej jak tak to ja też postaram się wpaść z Ełku i moze jeszcze kogos wyciągnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to napiszemy że obecność OBOWIĄZKOWA to bedziesz mógł przyjechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja tym jechałem i naprawde sie zbiera
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj działo sie działo sie dzisiaj Wkońcu są jakieś atrakcje griill i małe wyścigi Oby tak dalej A kto nioe był niech załuje bo naprawde jest czego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze ze od soboty bedzie cieplej wiec bedzie konkretnie w niedziele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z ta walizką to ja bym nie rydzykował bo jak nas oszuka i nie bedzie pogody
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze lepiej bedzie jak w Wiśle bo sie grubo zapowiada bierzemy aparaty, kamery i pokarzemy warszawiakom i reszcie jak sie WLKP sie bawi Dośc milczelismy, teraz wyjdziemy z podziemia i pokarzemy nasze prawdziwe oblicze :twisted: :twisted: :twisted: A JAK!!!! rulez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za miastem jeszcze zdarzymy sie spotkać i nietylko na grilla póki co niedziela spot 17 bułgarska Lech Obecność obowiązkowa w jak największym składzie, bo skoro inne kluby tez się tam spotykaja to nie możemy być gorsi. a niech ktos się nie pojawi to wybatorzymy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak na Lechu bedzie więcej ludzi niekoniecznie z naszego klubu to papryk na pewno bedziesz miał sie z kim ścigać. Ja tam juz jestem po inauguracji sezonu grilowego, tydzień temu w poniedziałek i jeśli tylko bedzie odpowiednia pogoda to koniecznie palimy grilla. A z ta stronką to niezła myśl tylko zeby nas więcej było a nie tyle co na spotach ostatnio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No widzę że dobrze kombinujecie. Ja też moge byc na 17tą przynajmniej widno bedzie i też jestem jak najberdziej za grillem. I moze wkońcu jakis sprincik zrobimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale wlało dzisiaj. mam nadzieje że za tydzień bedzie lepsza pogoda. no i spotykamy sie na bułgarskiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra jak by co damy znac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No basen dobrze gada. musi być start, meta i miejsce zeby wyhamowac. No i ktos musi puszczać. tak więc strada odpada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niech każdy z nas weżmie znajomego który ma A4 to bedzie nas dwa razy wiecej A o miejscówce mozemy pomysleć na miejscu w niedziele
-
[B5 ABC] Schemat filtru powietrza i czujnikow
i jak Strahd zrobiłes ten filtr bo ja też chcę zamontować i nie wiem jak do tego sie zabrać?
Keyzer
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta