Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Keyzer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ej jak tak to ja też postaram się wpaść z Ełku i moze jeszcze kogos wyciągnę
  2. no to napiszemy że obecność OBOWIĄZKOWA to bedziesz mógł przyjechać
  3. no ja tym jechałem i naprawde sie zbiera
  4. oj działo sie działo sie dzisiaj Wkońcu są jakieś atrakcje griill i małe wyścigi Oby tak dalej A kto nioe był niech załuje bo naprawde jest czego
  5. dobrze ze od soboty bedzie cieplej wiec bedzie konkretnie w niedziele
  6. z ta walizką to ja bym nie rydzykował bo jak nas oszuka i nie bedzie pogody
  7. Moze lepiej bedzie jak w Wiśle bo sie grubo zapowiada bierzemy aparaty, kamery i pokarzemy warszawiakom i reszcie jak sie WLKP sie bawi Dośc milczelismy, teraz wyjdziemy z podziemia i pokarzemy nasze prawdziwe oblicze :twisted: :twisted: :twisted: A JAK!!!! rulez
  8. za miastem jeszcze zdarzymy sie spotkać i nietylko na grilla póki co niedziela spot 17 bułgarska Lech Obecność obowiązkowa w jak największym składzie, bo skoro inne kluby tez się tam spotykaja to nie możemy być gorsi. a niech ktos się nie pojawi to wybatorzymy
  9. Jak na Lechu bedzie więcej ludzi niekoniecznie z naszego klubu to papryk na pewno bedziesz miał sie z kim ścigać. Ja tam juz jestem po inauguracji sezonu grilowego, tydzień temu w poniedziałek i jeśli tylko bedzie odpowiednia pogoda to koniecznie palimy grilla. A z ta stronką to niezła myśl tylko zeby nas więcej było a nie tyle co na spotach ostatnio
  10. No widzę że dobrze kombinujecie. Ja też moge byc na 17tą przynajmniej widno bedzie i też jestem jak najberdziej za grillem. I moze wkońcu jakis sprincik zrobimy
  11. ale wlało dzisiaj. mam nadzieje że za tydzień bedzie lepsza pogoda. no i spotykamy sie na bułgarskiej
  12. dobra jak by co damy znac
  13. No basen dobrze gada. musi być start, meta i miejsce zeby wyhamowac. No i ktos musi puszczać. tak więc strada odpada
  14. Niech każdy z nas weżmie znajomego który ma A4 to bedzie nas dwa razy wiecej A o miejscówce mozemy pomysleć na miejscu w niedziele
  15. i jak Strahd zrobiłes ten filtr bo ja też chcę zamontować i nie wiem jak do tego sie zabrać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.