Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junioropl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. junioropl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A jam taki mały problemik wymieniłem termostat i zalałem płynu do chłodnicy tylko ze wszyscy pisali ze wchodzi ok 6 litrów wiec zalałem ale dziwnie wlało sie tylko 3 litry i jest cały czas na max, myślałem ze termostat sie nie otworzył więc wybrałem sie na dłużą traskę i sprawa wygląda tak ze temperatura powoli podchodzi do 90 potem spada i znow wraca do 90 i stoi, dziwne i nie wiem o co chodzi? Są jakieś skutki tego że płynu jest na max?? [ Dodano: 25-03-2007, 19:18 ] aha zapomnialem dodac ze autko strasznie wolno sie nagrzewa no i nawet jak sie nagrzeje i temperatura stoi juz na 90 to nawiew jest caly czas cieply a nie gorący...
  2. Mam nadzieje że to nic poważnego mam podobnie jak Ty Cabson na 3 biegu jest bardziej słyszalne tak mi sie wydaje ale ogólnie to przeszkadza podczas jazdy więc też będę się musiał wybrać do mechanika bo ogólnie mam problemy z przyśpieszeniem również, jak wciskam gaz na 3 biegu przy 3000 obrotach to w ogóle nie przyśpiesza nawet jak dojdzie do 5000 obrotów to on po prostu jedzie ale nie czuć w ogóle przyśpieszenia. Na pewno muszę olej wymienić świece no i może przepustnicę przeczyścić nie wiem co jeszcze da sie zrobić chyba będę musiał do serwisu zajrzeć.Jak przekraczam 120 km/h to strasznie buczy...Jak będziesz wiedział Cabson coś więcej to daj znać...Pozdro
  3. junioropl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Aha tak myslalem spoko dzieki juz lece po nowy
  4. junioropl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja też mam problem z temperatura tylko że u mnie jest cały czas na 60 i ani rusz czy jest nagrzany czy nie. No i nawiew jest slaby praktycznie slabo wyczuwalne ciepło.Co to może byc termostat? a może nagrzewnica mam nadzieje ze nie
  5. Cześć to jeszcze raz ja sprawdziłem wszystko jeszcze raz i sprawa wygląda troszke inaczej niż napisałem przed minutą. Gdy wciskam pedał gazu to slysze dziwny gwizd, na biegu jałowy jak i podczas jazdy.Możliwe że to pasek klinowy?? wcześcniej pisałem że to po wciśnięciu sprzęgła ale jednak nie.
  6. Cześć niedawno zakupiłem Audi a4 1.8 se 97 i slysze jakies dziwne ciche gwizdanie w czasie jazdy bardziej slyszalne tak mi sie wydaje jest jak lekko przydusze sprzęgło.Tak jakby turbina ale ja nie mam turbiny :smile: Co to może być bo nie bardzo orientuje sie w silnikach ale mam zamiar :smile: napewno musze wymienic olej ale to chyba nie ma na to wplywu... prosze o opinie [ Komentarz dodany przez: szogun0: 11-03-2007, 10:17 ] Zapoznaj sie z regulaminem, przywitaj w dziale Newbie i poprawnie nazwij temat. [szogun0] [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 11-03-2007, 10:33 ] po zapoznaniu sie z reguleminem odblokuje temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.