Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KiniaJ

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KiniaJ

  1. tak tak uff jak fajnie, dzieki serdecznie z info dobranoc
  2. Nie wiem czy z zakopianki teraz da sie wjechac na obwodnice, jak sie nie da to nie pchaj sie w zawila tylko w prawo kolo kosciola w jugowicka i tam sobie wlecisz na obwodnice. A na wielicka tez najlepiej obwodnica, tam bez problemu dojedziesz czyli tylko sam zjazd jest w remoncie a obowodnica od balic do węzła wielickiego jest przejezdna tak?? dzieki i pozdrawiam
  3. Dobrywieczór wszystkim, dawno mnie tu nie bylo:) mam do kolegów i koleżanek szybkie pytanie,bo widze ze jeszcze sie zielone swiatelka przy nickach swieca;p nad ranem wybieram sie na lotnisko do balic z zakopanego, wiem, że sa jakies remonty na obowdnicy dlatego, bede wdzieczna za podpowiedz, jak tam aktualne remonty na trasie myslenice-balice, jak objechac ta obwodnice od zakopanego do balic, przez Zawiłą? pozniej zamierzam z balic podjechac do wielickiej, czy jakos przez miasto(jak nejlepiej), czy da sie obwodnicą? Pytam bo daaaawno nie byłam w krk, a z rana bedzie mnie goniło i wole wiedzieć niz mam sie z góry dzieki za podpowiedz pozdro Kinga
  4. w piatek 5.06 widzialam ok 15 na parkingu obok UEK ladna czarna limuzynke A4 B6 na tablicach KNT 14.. chyba z klubowa ramka, kto to? ladne fele:)
  5. a fajne te kolezanki fajne:) Kerczi a mczekaj (Michala) nie widziales?l:) ecial przede mna jako zajaczek:) udalo sie calkiem niezly czas wykrecic Krk-Wawa(Okecie) 3:30h jak na ta pore dnia i z zaloga na pokladzie:)
  6. KiniaJ odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No wreszcie. :> Zapraszamy, będziemy czekać. :th: :bicz3: :bicz3: az sie boje
  7. KiniaJ odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam Radomski squad:) moze Was dzisiaj nawiedze na spocie, chociaz troche pozniej gdyz tak ok 17 wyjezdzam z krk, mam pasazerow wiec na 19 sie raczej nie wyrobie mam nadziej ze tak do 21/22 stoicie na parkingu? :gwizdanie:
  8. no ja o tej porze napewno nie :> ale kontynujcie chetnie przy sniadaniu poczytam dobrej nocy
  9. kurde chyba pomylilam fora (bo tu mialo byc o samochodach :>)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:47_________________________________________________ albo sie mozna wkq... jeszcze bardziej :polew:
  10. łagodzących zlość
  11. ...ale problem pozostanie ale whisky+cola jest good sa oczywiscie inne metody nio ja zmykam, dobranoc all:)
  12. nie nie to nie tak to jest ta wies pomiedzy wsia Kielce a jeszcze wieksza wsia Warszawa (i tu sie pewnie naraze ) niemniej wies is the best
  13. nie ja i tak pojade :> a tez tylko kiedy :gwizdanie:
  14. to co jedziemy? :>
  15. pewnie będziemy no mysle ze z Was nocne marki
  16. hej tez sie pisze na kielbaski pod hala:) jakos po 22 podjade jesli jeszcze bedziecie
  17. to za malo zjadles :>
  18. yo all a nie chesz sznaucerka miniaturke? :> taki fajny maly podobny do tego co jezdzi u mnie w aucie z przodu [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 12:17_________________________________________________ potwierdzam Ciasteczka i jak degustowales juz?
  19. chyba skonczymy na forum ale jutro.......
  20. no mi weekendowe uciekaja wiec jestem za :> hmm ale to nie bedzie tak jak wczorajsze kielbaski na forum
  21. macie zdrowie no ide ide dokonczymy kiedy indziej dobranoc wszystkim
  22. hmm tak? to kto z kim?
  23. nie wiedzialm ze sie tak dobrze znacie
  24. narazie progresuje odszkodowanie:)tzn dostalm cosik ale na waciki a nie zrobienie drzwi takze poki co jezdze z nia i czekam na ostateczna decyzje:) no i na sesje nie moge sie z Wami ustawic :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 23:39_________________________________________________ moze byc na twoim grillu zarzucisz kielbaske i bedze :> dobre chyba powinnam isc spac bo jeszcze sie z majowki nie przestawilam
  25. no oczywiscie ten grill i kielbaski dobra ja juz nic nie mowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.