Treść opublikowana przez KiniaJ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak tak uff jak fajnie, dzieki serdecznie z info dobranoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem czy z zakopianki teraz da sie wjechac na obwodnice, jak sie nie da to nie pchaj sie w zawila tylko w prawo kolo kosciola w jugowicka i tam sobie wlecisz na obwodnice. A na wielicka tez najlepiej obwodnica, tam bez problemu dojedziesz czyli tylko sam zjazd jest w remoncie a obowodnica od balic do węzła wielickiego jest przejezdna tak?? dzieki i pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrywieczór wszystkim, dawno mnie tu nie bylo:) mam do kolegów i koleżanek szybkie pytanie,bo widze ze jeszcze sie zielone swiatelka przy nickach swieca;p nad ranem wybieram sie na lotnisko do balic z zakopanego, wiem, że sa jakies remonty na obowdnicy dlatego, bede wdzieczna za podpowiedz, jak tam aktualne remonty na trasie myslenice-balice, jak objechac ta obwodnice od zakopanego do balic, przez Zawiłą? pozniej zamierzam z balic podjechac do wielickiej, czy jakos przez miasto(jak nejlepiej), czy da sie obwodnicą? Pytam bo daaaawno nie byłam w krk, a z rana bedzie mnie goniło i wole wiedzieć niz mam sie z góry dzieki za podpowiedz pozdro Kinga
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w piatek 5.06 widzialam ok 15 na parkingu obok UEK ladna czarna limuzynke A4 B6 na tablicach KNT 14.. chyba z klubowa ramka, kto to? ladne fele:)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a fajne te kolezanki fajne:) Kerczi a mczekaj (Michala) nie widziales?l:) ecial przede mna jako zajaczek:) udalo sie calkiem niezly czas wykrecic Krk-Wawa(Okecie) 3:30h jak na ta pore dnia i z zaloga na pokladzie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
No wreszcie. :> Zapraszamy, będziemy czekać. :th: :bicz3: :bicz3: az sie boje
-
SPOTY RADOMSKIE
witam Radomski squad:) moze Was dzisiaj nawiedze na spocie, chociaz troche pozniej gdyz tak ok 17 wyjezdzam z krk, mam pasazerow wiec na 19 sie raczej nie wyrobie mam nadziej ze tak do 21/22 stoicie na parkingu? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja o tej porze napewno nie :> ale kontynujcie chetnie przy sniadaniu poczytam dobrej nocy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde chyba pomylilam fora (bo tu mialo byc o samochodach :>)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:47_________________________________________________ albo sie mozna wkq... jeszcze bardziej :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łagodzących zlość
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...ale problem pozostanie ale whisky+cola jest good sa oczywiscie inne metody nio ja zmykam, dobranoc all:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie nie to nie tak to jest ta wies pomiedzy wsia Kielce a jeszcze wieksza wsia Warszawa (i tu sie pewnie naraze ) niemniej wies is the best
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ja i tak pojade :> a tez tylko kiedy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co jedziemy? :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie będziemy no mysle ze z Was nocne marki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej tez sie pisze na kielbaski pod hala:) jakos po 22 podjade jesli jeszcze bedziecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to za malo zjadles :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
yo all a nie chesz sznaucerka miniaturke? :> taki fajny maly podobny do tego co jezdzi u mnie w aucie z przodu [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 12:17_________________________________________________ potwierdzam Ciasteczka i jak degustowales juz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba skonczymy na forum ale jutro.......
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no mi weekendowe uciekaja wiec jestem za :> hmm ale to nie bedzie tak jak wczorajsze kielbaski na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
macie zdrowie no ide ide dokonczymy kiedy indziej dobranoc wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm tak? to kto z kim?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiedzialm ze sie tak dobrze znacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie progresuje odszkodowanie:)tzn dostalm cosik ale na waciki a nie zrobienie drzwi takze poki co jezdze z nia i czekam na ostateczna decyzje:) no i na sesje nie moge sie z Wami ustawic :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 23:39_________________________________________________ moze byc na twoim grillu zarzucisz kielbaske i bedze :> dobre chyba powinnam isc spac bo jeszcze sie z majowki nie przestawilam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no oczywiscie ten grill i kielbaski dobra ja juz nic nie mowie