-
Brak sygnalu dzwiekowego wlaczonych swiatel
Innych sygnalow brak. A powinny byc?
-
Brak sygnalu dzwiekowego wlaczonych swiatel
Witam Mam maly problem od jakiegos czasu nie dzialami sygnal informujacy ze zostawilem auto na wlaczony swiatlach. Co moze byc tego powodem? Pzdr
-
Zamiana kieownicy
Witam Mam zamiar zmienic kierownice na trzy ramienna z czteroramiennej czy bedzie jakis problem? jesli tak to jaki? i jak mu zapobiec.
-
[B 5 1.9 TDI AHU] szarpanie przy zimnym silniku
Siem Mam tak samo kiedy jest zimny silnik to czasami tak szarpie ale na razie tym sie nie przejmuje bo nie jest to narazie tak uciazliwe. Moze przy zimnych silnikach tak jest
-
[B5 AEB] Kupiłem nowszą kierownicę i nie pasuje
Witam I jak Tony kiera pasi? Mam podobny problem. Jak pasuje to lapie za telefon i tez szukam wieloklina od g2.
-
Wentylator klimy. Kiedy powinien krecic?
Mam klimatronik i chodzi mi o wiatrak przy chlodnicy. U kolesia w B5 tez z tym włączaniem jest roznie. Jeszcze sprawdze u laski w A3 czy kreci sie od strzala jak zapala sniezke. bo u mnie jest roznie.
-
Wentylator klimy. Kiedy powinien krecic?
witam Mam pytanko kiedy powinien włączać sie wiatrak klimatyzacji? Od czego to zalezy?
-
[B5] Klima nie chłodzi
Witam Wielkie podziekowania za pomoc dla icemana w naprawie klimy kolo ma pojecie nie tak jak fachowcy u ktorych bywalem i tylko czas mi marnowali. Pozdrawiam Markos
-
[B5] Klima nie chłodzi
ok...a gdzie jest ten pres bo znalezc nie moge....byc moze wogole go nie ma u mnie i stad ten problem ,ze nie moge zauwazyc??? jak mozesz to napisz jak to wyglada i gdzie dokladnie powinien byc????? Dzieki....
-
[B5] Klima nie chłodzi
Witam...znalazlem wtyczke pod lampa na trzy piny a w obcietym kablu sa cztery przewody...wiec cos tu chyba nie gra.....????Przeslij mi te fotki, moze one pomoga mi dojsc co gdzie.... wydaje mi sie (to tylko moje przypuszczenia),ze te obciete kable powinny isc do sprezarki , lub to wlasnie jest jakies jej sterowanie...????hmmm...
-
[B5] Klima nie chłodzi
Dzieki iceman jestem chyba uratowany. tylko nie wiem gdzie ten kabel podlaczyc. Ale ma nadzieje ze bedzie ok. Pozdrawiam
-
[B5] Klima nie chłodzi
A gdzie ten przewod powinien byc podlaczony??? To moze byc powod nie dzialania sprezarki??
-
[B5] Klima nie chłodzi
Witam Mam ten problem od roku (brak czasu sami wiecie :redface: ) wiec problem temperatury zewnetrznej raczej nie istnieje. Hudding jesli masz jeszcze te schematy to bym byl wdzieczny. Bedac pod samochodem znalazle urwany kabel (kolo sprezarki od klimatyzacji) ktory prowadzi do zlaczki znajdujacej sie kolo zbiorniczka z plynem od wspomagania. Zalaczm fotke. Za co ten przewod odpowiada?? Czy moze miec cos wspolnego z brakim chlodzenia klimy [ Dodano: 19-03-2007, 19:08 ] [ Dodano: 19-03-2007, 19:09 ]
-
[B5] Klima nie chłodzi
Dzieki za zainteresowaniem moim tematem i za cenne podpowiedzi jutro podwijam rekawy i zabieram sie do roboty przejrze te czujki kolo clodnicy moze bedzie git. Savik o jaki silniczek ci chodzi? Jesli od wentylatora to jest ok bo na krotko dziala. A ze icemen ma pojecie zdazylem juz zauwarzyc czytajac jego wiele innych podpowiedzi. Milego wekendu narka
-
[B5] Klima nie chłodzi
Z ta sniezka bywa roznie raz sama sie zapala przy wlaczeniu silnika a czasami nie mozna jej wlaczyc (swieci sie tylko przy trzymanym przycisku)
markos01
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta