Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

markos01

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Innych sygnalow brak. A powinny byc?
  2. Witam Mam maly problem od jakiegos czasu nie dzialami sygnal informujacy ze zostawilem auto na wlaczony swiatlach. Co moze byc tego powodem? Pzdr
  3. Witam Mam zamiar zmienic kierownice na trzy ramienna z czteroramiennej czy bedzie jakis problem? jesli tak to jaki? i jak mu zapobiec.
  4. Siem Mam tak samo kiedy jest zimny silnik to czasami tak szarpie ale na razie tym sie nie przejmuje bo nie jest to narazie tak uciazliwe. Moze przy zimnych silnikach tak jest
  5. Witam I jak Tony kiera pasi? Mam podobny problem. Jak pasuje to lapie za telefon i tez szukam wieloklina od g2.
  6. Mam klimatronik i chodzi mi o wiatrak przy chlodnicy. U kolesia w B5 tez z tym włączaniem jest roznie. Jeszcze sprawdze u laski w A3 czy kreci sie od strzala jak zapala sniezke. bo u mnie jest roznie.
  7. witam Mam pytanko kiedy powinien włączać sie wiatrak klimatyzacji? Od czego to zalezy?
  8. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    Witam Wielkie podziekowania za pomoc dla icemana w naprawie klimy kolo ma pojecie nie tak jak fachowcy u ktorych bywalem i tylko czas mi marnowali. Pozdrawiam Markos
  9. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    ok...a gdzie jest ten pres bo znalezc nie moge....byc moze wogole go nie ma u mnie i stad ten problem ,ze nie moge zauwazyc??? jak mozesz to napisz jak to wyglada i gdzie dokladnie powinien byc????? Dzieki....
  10. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    Witam...znalazlem wtyczke pod lampa na trzy piny a w obcietym kablu sa cztery przewody...wiec cos tu chyba nie gra.....????Przeslij mi te fotki, moze one pomoga mi dojsc co gdzie.... wydaje mi sie (to tylko moje przypuszczenia),ze te obciete kable powinny isc do sprezarki , lub to wlasnie jest jakies jej sterowanie...????hmmm...
  11. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    Dzieki iceman jestem chyba uratowany. tylko nie wiem gdzie ten kabel podlaczyc. Ale ma nadzieje ze bedzie ok. Pozdrawiam
  12. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    A gdzie ten przewod powinien byc podlaczony??? To moze byc powod nie dzialania sprezarki??
  13. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    Witam Mam ten problem od roku (brak czasu sami wiecie :redface: ) wiec problem temperatury zewnetrznej raczej nie istnieje. Hudding jesli masz jeszcze te schematy to bym byl wdzieczny. Bedac pod samochodem znalazle urwany kabel (kolo sprezarki od klimatyzacji) ktory prowadzi do zlaczki znajdujacej sie kolo zbiorniczka z plynem od wspomagania. Zalaczm fotke. Za co ten przewod odpowiada?? Czy moze miec cos wspolnego z brakim chlodzenia klimy [ Dodano: 19-03-2007, 19:08 ] [ Dodano: 19-03-2007, 19:09 ]
  14. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    Dzieki za zainteresowaniem moim tematem i za cenne podpowiedzi jutro podwijam rekawy i zabieram sie do roboty przejrze te czujki kolo clodnicy moze bedzie git. Savik o jaki silniczek ci chodzi? Jesli od wentylatora to jest ok bo na krotko dziala. A ze icemen ma pojecie zdazylem juz zauwarzyc czytajac jego wiele innych podpowiedzi. Milego wekendu narka
  15. markos01 odpowiedział(a) na markos01 temat w Audi A4 B5
    Z ta sniezka bywa roznie raz sama sie zapala przy wlaczeniu silnika a czasami nie mozna jej wlaczyc (swieci sie tylko przy trzymanym przycisku)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.