Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesiu3200

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. grzesiu3200 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam jestem posiadaczem audi a4 silnik afn mam sterownik ecu po modyfikaji ale model na jedna wtyczke chyba starsy sterownic ecu a w moim samochodzie jest zamontowany orginalny na 2 wtyczki czy jest mozliwosc przerobki czy dac jakies przejscowki dziekuje za odpowiedz nie wiem czy dobrze napisalem sory jesli cos nie tak ale nie jestem na codzien
  2. przeprasam kolegow za bledy jednak poszlo wszystko nie tak w czwartek zagwizdalo strzelili i dymek z tylu brunatny turo padlo w piotek nowe turbo w sobotke odbior i auutko smiga jak ta lala juz w wawie jestem wielkie dzieki dlakolegow za pomoca szczegolnie dlak olegi z ck czarne audi b6 tdi nie pamietam nicka pozdro dla wszystkich
  3. filtr ma 3 dni abak byl czyszczony tydzien temu:(
  4. witam, kolege Piotra tylko ja specjalnie zamontowalem filtr przesroczysty aby bylo widac ropke czy jest i caly czas jest jak zgasnie to ropa jest w calym filterku czyli z baku pompuje :ale cp o daolej to nie wiem jesli ma ktos adres w kielcach mechanika dobrego to prosze
  5. witam wstawilem filtr w przewod dolotowy jako wziernik czy ropka sie pompuje ze zbiornika przedmuchalem wezyk dolotowy i narazie ok jesli sie pojawi problem ze ropa zniknie w filtra to chyba wymiiana tych wezykow od baku do pompki tak jak pisal Jarek .wielkie dzieki pozdrowionka dla wszystkich audi maniakow:)))) ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 05:59 ---------- i niestety dalej to samo paliwo jest czyli do pompki dochodzi ale zauwarzylem ze na silniku do 80 stopni tak sie dzieje czyli dochodzi do prawie 4000 obr i gasnie a jak rozgrzany i wskazowka stoi w pionie na 90 jest ok
  6. jak by ktos znal jakiegos solidnego mechanika w kielcahclub poblirzu dziekuje zawiadonosc pozdrawiam
  7. sam wszystkie wezyki sa ok i opaski tez a zmienialem filtr bo to zaczelo dziac sie wczesniej mechanicy mowili ze nastawnik ze pompa moze !!! sami niewiedza co a to sa juz koszty wiecie sami koledzy jakie ale przecierz jakis blad by wyszedl nawet sporadyczny a to dzieeeeeeeeje sie nie co chwile ostatnio zrobilem trase kielce wawa kielce i bylo ok i dzisiaj od nowa to samo
  8. dzieki za [podpowiedzi fultr zmieniany 3 dni temu a spaliny takie bialawe
  9. nie na fis normalnie wszystko sie zapala co powinno swiece tylko pare sekund i gasna ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- co gorsza dzisiaj silnik byl rozgzany i podkrecilem go do 4` na luzie i tez zgasl i niedalo sie odpalic pare dobrych minut
  10. witam wszystkich mam problem przy przekroczeniu naprzyklad na 2 biiegu 4 tys obrotow i zmianie begu na 3 silnik gasnie i nieda sie uruchomic .Trzeba krecic pare minut i dopieo odpala vag nie wykazuje zadnych bledow prosze o pomoc dziekuje
  11. a ja mam pytanie silnik afn przy przyspieszaniu naprzyklad na 2 do 4 tys obr i zmianie biegu silnik gasni9e i pozniej ciezko go odpalic na vagu nie ma bledow rzadnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.