-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
O ile "żona" puści:)hehehe ... pożyjemy zobaczymy ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Się Wie ... Pamiętam czasy kiedy mi też paliła w mieście 6.6-7l ... Nie/Stety ostatnio cos jej apetyt wzrósł ;) hehe... Zastanów się dobrze, zawsze możesz pozbyć się oby, i dokonać zakupu jakiegos dieselka w 4kapciach i wówczas polecieć z modami
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wczoraj został Ojczulkiem ... Jak mu powiedziałem, ze grupką wybieramy się w jego okolice i może zajedziemy to zaczął zakasać rekawy i brać się za 3.0l motor, mówi, że nie odpuści żeby sie nie pościgac hehehe.... Dawid-szkoda, ze A3 sie tobie "lekko" zepsuła
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kolejny Chłopaczyna z Doncaster - coraz was tam przybywa hehe... Widziałes może ostatnio srebrną głośną Omege latającą bokami po rondach?? Mój koleżka Boczek tam szaleje - chłopaki go znają z klubu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
znma w Londynie zachodnim ... W twoich okolicach niestety nie ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i o to chodzi ... Tak naprawde dobry samochód nigdy sie nie starzeje wg mnie ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Każda fura mile widziana ... A moze będziemy w stanie troche ci pomóc, podpowiedzieć doradzić itd ... żadnego auta nie mozna sie wstydzic...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dokładnie ... AceCafe odbywa się raz w miesiącu-ostatni wtorek miesiąca zawsze...Jednak jak najbardziej mile widziany jestes ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mysle że jakos w pażdzierniku ona juz powinna być wolna (zapytam jak powróci z pracy), jednak wciąż pozostaje kwestia mojej pracy - tutaj zobaczymy co uda mi sie zdziałać ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja byłbym chetny, przy okazjii po drodze do Boczka bym zajechał, jemu się już mały szkodnik wykluje do tego czasu hehe... Wiecie jednak jak jest-jesli udałoby mi sie wyrwać z roboty(a nie będzie łatwo) to jak najbardziej... Do tego Przez nastepnych 4-5tyg. i tak jesteśmy uziemieni bo Ewelina musi szefować w sklepie a więc musowa praca w weekend również jest tego elementem... W jaki okres upatrujecie??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Hehehe ... nie nie, tak się dzieje, gdy sie próbuje stanąć dęba ze światęł
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ARTURro - Jestes już znany na całym pomorzu hehe...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to ostro ... To już rozumiem dlaczego w Ace sie nie pokazałeś ... Wybaczam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Co Tak Wszyscy Ucichliście. Porozjezdzaliście sie, zapracowani czy jak???? Pzdr
CWK_S_L_A_Y
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta