Treść opublikowana przez adik1983
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
4GH iznaczY zwykła szyba 4GH to oznaczenie zwyklej czy solarnej
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
ok dzieki Znalazłem taki symbol 4GH Szyba ze szkła termoizolacyjnego z osłoną przeciwsłoneczną
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
bedzie widoczny czy gdzies ukryty
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
a gdzie znajde modul podgrzewania szybki przedniej jak to najlatwiej sprawdzic
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
nie ma zadnych kabli a solar byly podgrzewane tylko rozumiem ze kazdy solar w b6 jest podgrzewany
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
a ta moja to solar czy zwykła bo nie ma odcienia takiego
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
u pana widać delikatny niebieskawy odcień szybki
-
pytanko czy to oznaczenie szyby solar czy zwykłej
Witam mam pytanko mam dow ymiany szybe w a4 b6 zrobilem fotke oznaczenia szyby czy ktos pomoże rozszyfrować czy to solar czy zwykła szyba https://zapodaj.net/217fd36d4370d.jpg.html
-
termostat 82 a 87 stopni
Mam pytanie termostat 82 stopnie do czego sie montuje takie cudo czy mozna stosowac w tdi
-
problem z temp na zegarach
nie raz jest dobrze a czasami mu odbije i taki spadek gwaltowny sie zdarza na 50 stopni. Myslalem ze to moze cos z termostatem zawiesza sie. znalazlem ciekawy artykul idelanie pasujeacy do mojego przypadku obstawiam na czujnik http://turbodiesel.hswg.pl/wymiana-czujnika-temperatury-g62-w-1-9-tdi-avf/
-
czy termostat kupiony w skodzie to ten sam sprzedawany w audi
mam pytanie czy termostat kupiony w audi to to samo co zakupiony w audi tylko rozni sie tylko cena
-
problem z temp na zegarach
witam ostatnio cos dziwnego dzieje sie z wskazowka temp na rozgranym silniku wskazuje maksymalnie 70 pare stopni nieraz jak jak pojezdze wkakuje na 90 i wskazuje ni y prawidlowo w czasie jazdy zauwazylem ze potrafi na dwie sekundy spasc do 50 potem wraca i w czasie jazdy na vagu nic nie wyszlo z rok tem wymienialem czujnik tem na jakis zamiennik mialem czarny a zalozylem jakis zielony czy to wina czujnika czy moze termostatu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tak trw chyba tez nie jest najgorsze zkoro tez montuja na pierwszy mo taz chyba ze sie myle
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam jaka jest wasza opinia na yemat wachaczy Trw i Lem czy jest miedzy nimi duza roznica w jakosci
-
wymiana wachaczy
tylko jak dolny odkrece to nie bedzie wypychalo do dolu
-
wymiana wachaczy
ja mam do wymiany ten glowny dolny wymienilbym sam ale boje sie co z amorkiem czy trzeba cos kombinowac
-
wymiana wachaczy
masz racje chyba wymienie prare prawa lewa i tak zbieżnośc trzeba potem ustawiac od nowa
-
wymiana wachaczy
Witam panowie czy wymiana pojedynczego wachacza jest poprawna czy należałoby zmieniac parami prawa lewa czy moze nie ma na to reguły
-
szukam kogos z lubuskiego do wymiany oringów na pompkach
Witam szukam kogos z lubuskiego kto zna sie ma mechanice i moglby mi wymienic oringi na pompkach oczywiście wyszstko do dogadania na priv
-
01826 sensor for steering angle g85 supply voltage terminal 30
a jak sie przyucza vagiem jest jakis sposob na sprawdzenie czy czujnik jest do wymiany
-
błąd 01826 sensor for steering angle g85
swieci sie esp na vagu wyszlo cos takiego 01826 sensor for steering angle g85 supply voltage terminal 30 35-00 00778 steering angle sensor g85 czy ktos wymienial taki sensor jest jakis sposob na sprawdzenie czy czujnik skretu jest do wymiany
-
01826 sensor for steering angle g85 supply voltage terminal 30
swieci sie esp na vagu wyszlo cos takiego 01826 sensor for steering angle g85 supply voltage terminal 30 35-00 00778 steering angle sensor g85 czy ktos wymienial taki sensor gdzie mozna kupic jakie sa ceny
-
błąd 01826 sensor for steering angle g85
swieci sie esp na vagu wyszlo cos takiego 01826 sensor for steering angle g85 supply voltage terminal 30 35-00 00778 steering angle sensor g85 czy ktos wymienial taki sensor
-
ESP zapalił sie po rozruchu silnika
podpiełem auto pod vaga wyszło coś takiego 01826 sensor for steering angle g85 suplply voltage terminal 30 35-00 00778 steering angle sensor g85 37-00 faulty
-
ESP zapalił sie po rozruchu silnika
a czy na vagu wyjdzie ze to czujnik