Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kristof2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kristof2009

  1. MegaMixFckinLowGizmo 2020
  2. Kolejne video promujące tym razem dla firmy Concaver Wheels? Miłego oglądania
  3. Pare fotek z ostatniego wyjazdu ?
  4. Wrzucam filmik ? Dla lepszej jakości zalecam oglądanie w jakości 1080p60
  5. ? Felgi firmy Concaver model CVR1 w rozm 20x10j .
  6. ?? mini trailer VID_185320503_041711_626.mp4 ??
  7. Cos tam dalej sie kręci ?
  8. Poniżej nowe video ? Pozdrawiam Film 36.mp4
  9. witaj . Grill ktory pokazałeś na aukcjach jest do zderzaka zwykłej a5 oraz a5 s line oraz s5. Co do.sprzedawcow polecam ostatnia osobe. Od sprzedawcy #1-2 kupilem zly grill do RS5 nie wymienili mi mimo iż aukcja byla źle opisana. Utrudniony kontakt. To Ukraińcy. Zamoeilem u nich potem właściwy grill do a5 caly czarny to mi nie wysłali? Pozdrawiam
  10. Witaj. Grill kupilem na allegro koszt 1450zł. Wiem ze sa dostępne na innych aukcjach typu eBay, aliexpress. Jestem mega zadowolony. Grill w stylu RS jeszze tak jak u mnie Black jest przekozacki. Pozdrowki
  11. Dzięki Hubert ? Pozdrawiam
  12. No niestety końcówki kupione na szybko , czarny połysk szukałem lecz cuezko było A że wpadły też w osłonie carbony to już tak zostało. Narazie muszą zostać.ale mam plan na większe I całe w czarnym połysku. Pozdro
  13. Jutro jeszcze sciema szyb żeby to jakoś dobrze wygladalo. Co do lamp tylnych w planach , lusterka również. Emblemat mam tylko s line na blotnikack oklejony w czern. Napis jest tylko malutki I został srebny. Osłony też są w kolejce ?
  14. Narazie tak na szybko? VID_33750112_015814_748.mp4 VID_33750112_015814_748.mp4
  15. Jeśli sprężyny to pisz do DB TUNING są na FB . Grill i kratki w stylu RS na duży plus . Miałem taki zestaw w a4b8? bardzo dobrze to wyglądało. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.