Treść opublikowana przez kristof2009
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
??
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Cześć. Przebieg to 35tys z groszem. Jak narazie wszystko jest ok. Skrzynia sprawuje się elegancko. Co do oleju to miałem teraz wymianę pierwszą w PL wcześniej auto jeździło w DE. Oprócz modułu pompy wody który został wymieniony na nowy wszystko śmiga. Polecam ten silnik jak byś kupował a5 tylko benzyna. Pozdrawiam
-
Audi A5 8W Sportback
Hey. To mamy ten sam kolor a5? Pozdro
-
A5 B9 Black Panther
Dobrze że na auto zawitały Dokladki w czerń, dużo lepiej to wygląda jak na początku. Przednia listwa zderzaka jeszcze pomalować lub okleic ☻ I będzie git. Na wiosnę celowalbym w Koła 20" O szerokości 10" et 30-35. Będzie ładnie wyglądać. Jeszcze tylko wydech dopracować . Pozdrawiam
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Nie nie nic z tych rzeczy . Mam upatrzone inne felgi w tych samych psrametrach, które są ściągane do PL jeśli te uda mi się sprzedać to wtedy wpadlyby inne, jeśli tych nie sprzedam to wiosna wrzucam na auto I montujemy airride. Felgi pod air się schowaja w nadkola.
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Witajcie. Do sprzedania są moje felgi Ispiri ffr1 FlowForm, rozm 21x10.5, et30 cena 8700 do negocjacji małej. Ktoś chętny pisać na priv.
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Witam. Dziś odbyła się wymiana oleju. Zostałem poinformowany także o następującej usterce: wyciek płynu chlodzacego z modułu pompy. Czy ktoś z Was miał kiedyś ten sam problem, awarie. Co moze byc przyczyna ? Dzięki za odp, informację.
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Dzięki. Mam nadzieję że będzie sztosik. P.s. pytanie do osób może ktoś z Was planuje wrzucić do auta Air ride. Jest opcja do kupienia sterowanie firmy AirLift 3p 3/8" im więcej osób tym będzie taniej A ceny najlepsze. Dajcie znać. Zdjecie podglądowe. Pozdrawiam
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Maxton vol.1? Średnica końcówek chce zrobić coś pomiędzy 105-115mm☻ ( co do koloru to wybór między czarna satyna lub czarny połysk)
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Potrzebna pomoc. Lakiernik nie prysnal lusterek bo miał auta do malowania i kazał mi je zdemontować to wtedy je szybko prysnie. Czy ktoś z Was ściągal lusterka lub poradzi jak to zrobić aby ich nie uszkodzić ??? Dzięki za wszelkie sugestie?♂️
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Lusterka malujemy w czarny połysk (kompletna obudowa)☻?☻ Jutro odbiór od lakiernika to wyśle parę fotek jak to będzie wyglądać .
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Opony będa 245/30/21 ?♂️
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Wielkie dzięki ? Co do lusterek to myślę jednak nad ich pomalowaniem lepiej to siadzie niż oklejka ☻
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Dzięki ? ?♂️
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
20191012_123135_1_1_1.mp4 20191012_123135_1_1_1.mp4 20191012_123121_1.mp4 20191012_123121_1.mp4
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
??
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Dzięki Mosek? Na tył będzie dolozony dyfuzor od Maxtona w stylu RS na przód splitter pod zderzak wszystko w czarnym połysku. Potem dojdą kolejne rzeczy. Co do zaciskow tarcz - plan jest również Ale to na potem. Priorytetem na nowy sezon jest położyć dobrze te auto ⬇️⏬✅? Pozdrawiam
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20