Treść opublikowana przez kristof2009
-
[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
e tam , mlody mniej wiecej wie jakie chce chromy kupic wiec bedzie spoxxx
-
[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
czemu nie kupowac chromow?? przez to ze za bardzo sie blyszcza czy jak ?? no jak nie kupie chromów do aluminiowe jakies fajne mam juz kilka wzorów upatrzonych . ok uciekam do potem i dzieki za odpowiedzi !
-
[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
okey , a co to znaczy te ''ori'' ?? pokazujcie mi linki do zdjec tych rzeczy o ktorych piszecie [ulatwicie mi sprawe] co do tuningu mojej furki to fele beda 18'' chrom , czarne cale to cos do mnie nie przemawia (chyba ze czarno srebne jakis ciekawy wzor) a tak to lampy tył to juz wiem (te co wam pokazałem) a przód to jakie ??? zachowac wyglad orginalnych tylko wrzucic ten ori bi xenon ?? nie dawac zadnych ringów(angel eyes?) a ktos z was jezdzi na 18'' - jak tam przy takich felach trzyma sie zawiecha , nie wyrabia sie szybciej , jak jazda po miescie ?? ktos jezdzi na 225/40/r18??? :>
-
[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
a co do fel to jakie 17 czy 18'' ??? jaki profil 40-45 , szerokosc 225 styknie ?? zarzuccie fotkami fel pozdrowki
-
[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
to doradzcie mi jakie lampy dac do przodu , a te na tył moga byc ??? oraz jaki grill dac do tej furki :disgust:i fele jakie (jesli mozna pokazcie przykladowe zdjecia fel oraz rozmiar jaki by podszedł opony) sadzilem ze fele chrom beda idelanie pasowac pozdrówki dla wszystkich !!
-
[ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
siemanko, jesli ktos sie zna na was na tuningu to piszcie mi jak najfajniej zrobic moja audiczke (kolor jest srebny) fele audi 15'', opony 205/60/r15 potem jak cos wkleje innych fotek. jesli chodzi o tuning to chce zrobic : 1-fele (chce dac 17'' na niskim profilu , szerokosc 225) jesli chodzi o fele to jakies fajne chromy , na allegro znalazłem ale 16'' oto link http://allegro.pl/item551401896_206_16_5x112_chrom_audi_a3_a6_a8_s2_slask.html#gallery 2-grill (góra doł chromowana) oto link z allegro: http://allegro.pl/item572049756_zestaw_chrom_grill_atrapa_audi_a4_01_04_s_line.html#gallery 3-swiatła (przod angel eyes, ringi,xenon) http://allegro.pl/item575014760_lampy_przednie_audi_a4_angel_eyes.html#gallery tył (szerokie biało czerowne diodowe) http://allegro.pl/item575293353_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_01_04_limusine.html#gallery 4-lusterka (chromowane , nie nakladki) http://allegro.pl/item571461897_chrom_obudowy_lusterka_audi_a3_a4_od_01_a6_od_2005.html#gallery 5-neony led ( na allegro znalazłem jakies co maja w 8kolorach)http://allegro.pl/item568526455_nowosc_neony_led_pod_auto_8_kolorow.html 6-srodek (obicie tapicerki - fotele przod+tył+boku drzwi+podlokietnik>i mieszek zmiany biegów - SKÓRA czarna lub cos z kolorów: szary jasny lub ciemny) cos takiego jak ma ta bmka z3 http://www.xstyl.cba.pl/images/bmw_z3_8.jpg 7-zrobiebie gradobicia (niestety lekkie gradobicie jest - maska, dach, bagaznik) robie w gliwiach albo w bielsko białej --- tam bez szpachlowania , malowania robia (jesli ktos był lub wie cos na ten temat to piszcie) 8-ZAKUP PIONEER AVH-P5000DVD http://allegro.pl/item564742379_pioneer_avh_p5000dvd_avh_p5000_fak_polska_gwaran.html#gallery 9-myslałem jeszcze o przyciemnieniu szyb piecowo (wie ktos cos na ten temat gdzie na dolnym slasku to ktos robi fachowo i wogole czy sie oplaca, czy lepiej folia to zrobic , bo slyszałem tez ze sa juz takie b.dobre te folie) pozdrawiam uzytkowników najlepszej marki AUDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko tu Krzysiek z L-cy , dolny sląsk , ;D MAM nadzieje ze te forum pomoze mi z wieloma sprawami , ze sie od was tu dowiem paru nowych rzeczy. dzieki i pozdro dla wszystkich posiadaczy audi a4 :> p.s. powiedzcie mi jak tu moge odpisac na wątek , jak np teraz chcialbym komus z was ponizej odpisac , to co trzeba zrobic??? oraz jak wy te obrazki tu umieszczacie ???;D