Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kristof2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kristof2009

  1. Witajcie, szukam dobrego zakładu (warsztatu) który robi naprapwe auta po gradobiciu bez szpachlowania, lakierowania . czy ktos z was kiedys robił auto (gradobicie, wgniecenia) tą metodą? interesuje mnie efekt koncowy czy faktycznie da rade to usunac (zrobic) oraz jakis namiar gdzie jest profesjonalizm a nie amatorka. nie interesuje mnie zestaw naprawczy z allegro lub roznego rodzaju metody wlasne o jakims schladzaniu, czy podgrzewaniu lakieru ( bo to zwykly badziew). jesli ktos moze pomoc to dajciee znać z góry dzieki . pozdro4all .
  2. dzięki Cuber pozdrawiam
  3. a jak to jest z tylnim zderzakiem s4 ktory ma wyjscia po obu stronach na wydechy ??? co trzeba tu zrobic ??? czy nowy wydech kupic ktory leci na 2 strony??[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 15:59_________________________________________________a co do tego zderzaka s4 - przód ----> ile za niego maxx mozna dac złotówek ????
  4. no ale oplaca sie o tak w serwisie ponad 3600zł nowy skompletowany a ten to tez w b.dobrym stanie jest ) i ma wszystko jak bym kupił sam zderzak i go zaczał uzbrajac to sadze ze wyszło by mnie tak samo albo i drozej ;/ jutro go obczaje jak wyglada na real pozdroooos
  5. http://moto.allegro.pl/item610551810_audi_s4_8e_zderzak_przod.html#gallery a ten zderzakus to jest ori od S4 ??? warto go zakupic ?? (ponoc jest caly z osprzetem) tylko przemalowac i zalozyc do fureczki ale ma grill jakis taki dziwny bo poziome kratki ma jakies chromowane - nie jest caly czarny , dostane potem górny grill taki sam papsujacy pod ten.? pozdro
  6. OMG to ich strasznie tam wygieło z ta cena z ten zderzak s4 ;/ szok p.s. dzieki Młody , trzym sie , big pozdrooo!
  7. oki a mam pytanie odnosnie tego zderzaka przedniego s4 - pisałes ze cena to ponad 1800zł ale z calym kompletem (tzn z ta belka, i ze spryskami z tymi wszystkimi mechanizmami, czy to osobno jeszcze trzeba dokupic? bo wiem ze dolny grill gorny , te kratki dolne i halogeny to osobno jest a reszta ?
  8. wielkie dzieki ))) za te info bardzo przydatne p.s, a wie ktos ile kosztuje tylni zderzak od s4 oraz jaki jest nr katalogowy jego oraz czy on posiada wyjscie na 1 wydech czy na 2 oryginalnie >?>? pozdrówki!
  9. mozecie dac namiary na nr czesci z Aso do audi a4 b6 [8e] : grill s4 (gora) zderzak , kratki , grill (dół) )) bede b.wdzieczny wam za pomoc. pozdrawiam
  10. witajcie - powiedzcie mi jaki ma byc grill ( s-line czy s 4??) jak chce zmienic górny i dolny grill na pionowy z ori grillu - audi b6 ???? czy musze zmienic dolny zderzak takze ?? czy wystarczy jak kupie tylko same grille i je zmienie ??? oraz jesli trzeba zmienic caly doldny zderzak to takze halogeny //?? tu pokazuje wam zdjecie o co mi chodzi (wiem ze duzo ludzi z forum zmienia tak wyglad audiczki a4 b6 - przód) łądniej to wyglada niz w ori http://www.a4mods.com/pics/FAQ/Appearance/3926hre1medos4.jpg piszcie co trzeba uczynic zeby tak przód wygladał (moze ktos ma kody na te rzeczy grille, zderzaki - jesli bym sie udał do ASO ) pozdrówki
  11. http://moto.allegro.pl/item610985755_oryginal_audi_a3_17_c_nowy_model.html#gallery co sadzicie o tych felach do b6- rzeczywiscie to sa ori??? ktos juz kupił fele od tego uzytkownika ???? pozdrówki
  12. witajcie ! powiedzcie mi czy jesli bede chcial obnizyc auto majac felgi 17'' (rozmiar opon 225/45/r17) audi a4 sedan 1.9tdi, to obnizajac furke tył +przód wklada sie same nowe springi czy amory tez musza byc razem z nimi wymienione (planuje tak o -30 obnizyc, sadze ze juz bedzie fajnie wygladac) oraz czy lepiej kupic ori od np s-line zawieszenie te 1BE czy z jakiejs innej firmy np tej WEITEC (ktos z was wymienial na zawieche tej firmy, wogole to jedna z lepszych firm ?) teraz bylem na stronce weitec i tam za komplet (przód +tył -- springi + amory trzeba dac niecale 2tys) ktos wie z was ile trzeba by dac jesli bym chcial wymienic na zawieche ori w ASO (ktos tam wymienial z was)?? (ponoc same springi tył+przód to 1000zł?? a do tego amory ;/ wiec chyba tez ponad 2tys wyjdzie) piszcie co polecacie i jak najlepiej obnizyc. pozdrówki
  13. witajcie, potrzebuje sie dowiedziec od was forumowicze, bo pewnie ktos bedzie wiedział - jaki jest kod na listwy chromowe audi a4 (b6) sedan rocznik 2001 , chodzi o listwy boczne te co ida przy szybach na dole , potrzebuje lewa i prawa strone ( w sumie 4 listwy) oraz jaka jest cena takich listw ?? mam u siebie ori ale musze wymienic, a moze ktos z was ma do sprzedania z góry dzieki za wszelkie informacje. pozdrówki dla was.
  14. a mi powiedzcie jakie fele 18'' do audi a4 b6 (sedan) powinny miec ET czy 35 bedzie nejlepsze (fela bedzie najfajniej wygladac?) a takze jaka powinna byc szerkosc i te dane oraz pod taka fele jaka zastosowac opone (czy 225/45/18-- bedzie spko wymiarem?)oraz jakiej firmy opony? wg was najlepsze fele to jakie firmy: ori?. Oz, ats, Aez, BBS, MAM,
  15. ;/ [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 08:52_________________________________________________TO CHYBA TE MI POZOSTAŁY http://moto.allegro.pl/item584314203_audi_vw_mercedes_8x17cali_et50_5x112_ats.html 17' cali Exclusive Line K - anthrazit poliert [moga byc?] tylko ze 17 nie sa troszke za male/
  16. JESZCZE TAKIE DZIS OBCZAIŁEM (ktore kupic) ?? http://moto.allegro.pl/item584314193_audi_vw_mercedes_8x18cali_et35_5x112_ats.html http://moto.allegro.pl/item572970976_alufelgi_18_ats_comet_sirius_chrom_nowe_felgi_vw.html
  17. http://moto.allegro.pl/item570387912_oryginalne_alufelgi_17_ats_i_rh_do_audi_felgi.html a czy z tej aukcji (link powyzej) wybralibyscie jakies fele do mojej furki ??? (ciagle mam dylemat 17'' czy 18'') oraz czy te fele sa OKey, dobrej firmy itp ?
  18. ma ktos z was takie felgi u siebie w furce (oczywiscie 17 albo 18'' wmontowane- interesuje mnie audi a4 b6 sedan (jesli tak piszcie na priv lub gg) http://moto.allegro.pl/item571873677_audi_r8_8x18_5x112_poler_black_express.html#gallery
  19. dzieki Dibo
  20. dzieki ! pomysle o takich [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 19:30_________________________________________________znalazłem nowe felusy jednak 18'' trzeba wmontowac, beda pasic do mojej furałki? - zobaczcie je i napiszcie czy spoko (chromy odpadły moze i dobrze, dzieki za uswiadomienie) http://moto.allegro.pl/item571873677_audi_r8_8x18_5x112_poler_black_express.html[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 22:27_________________________________________________czy te ?? -piszcie bo naprawde sie przymierzam z zakupem juz niebawem , doradzcie http://moto.allegro.pl/item571873677_audi_r8_8x18_5x112_poler_black_express.html
  21. slaweq pokaz fote tych felg ori od sline b6 ?)
  22. http://moto.allegro.pl/item578908470_s_line_t006_17_5x112_5x100_felgi_vw_audi_skoda.html#gallery co powiecie na te fele do mojej fureczki ?? ;P :>
  23. a teraz miedzy tymi mi doradzcie - bo za miesiac juz zakup :> i na koncu zdecyduje wybiore pomiedzy 2 lub 3 felami http://moto.allegro.pl/item575831539_17x7_5_felgi_chrom_chromowane_verde_black_ice.html te?? http://moto.allegro.pl/item575831549_17x7_akuza_padrone_felgi_polerowane_audi_vw.html#gallery to tylko przykladowa fela bo niestety wymiary sa inne http://moto.allegro.pl/item575831343_18x7_5_incubus_500_felgi_polerowane_audi_bmw_vw.html http://www.chromy.com.pl/namiejscu.php (lub wybierzcie cos z tej stronki trylko miedzy 17'' - 18'' (mi sie widza Limited 538 cena 2100zł) [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 21:30_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item552616217_audi_a4_s4_cabrio_zderzak_przod_kpl.html#gallery ten zderzak podejdzie do b6 sedan 2001r?? [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 09:43_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item576744448_rs4_zderzak_s4_pion_chrom_grill_audi_a4_abt_s_line.html#gallery a czy taki tez podejdzie (lub co trzeba zmienic w b6 sedan zeby taki gril (zderzak) wmontowac ???
  24. ALBO http://moto.allegro.pl/item568462956_felga_carre_17_5x108_112_nowosc.html#gallery http://moto.allegro.pl/item565959837_super_nowe_felgi_17_5x112_audi_vw_mercedes_skoda.html#gallery http://moto.allegro.pl/item566729697_promocja_nowe_felgi_17_5x112_audi_a4_s2_a6_a8.html#gallery http://moto.allegro.pl/item557883588_nowe_alufelgi_simoni_sr9_7_5x17_5x112_et_40.html#gallery http://moto.allegro.pl/item558277960_nowe_technomagnesio_montreal_7_5x17_5x112_et_45.html#gallery http://moto.allegro.pl/item577689909_17_felgi_audi_s_line_5x112_a4_a6_a8_s4_s6_s8.html#gallery PISZCIE piszcie - doradzajcie
  25. http://moto.allegro.pl/item551401896_206_16_5x112_chrom_audi_a3_a6_a8_s2_slask.html#gallery dibo obczaj te felusy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.