Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kristof2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kristof2009

  1. pomału , pomału ...... nowy zestaw już niebawem
  2. jeśli ktos szuka, potrzebuje
  3. w tym roku audi zostaje , poprzednie felgi JR23 pojechały do nowego właściciela. założymy nowe fele Vossen o rozmiarach 20x10.5 zmieniamy gwint ORI TA TECHNIX NA TA TECHNIX custom (okucia Rubena 2 bałwankowe) będzie niżej. Obecne przednie zawieszenie AIR TA TECHNIX + dodatkowe poduszki są na sprzedaż + będzie na sprzedaż również moj obecny zestaw air ride tj, butla 20L, elektrozawory Hafnera, odwadniacz, przewody Tekalan, sterowanie z pilota bezprzewodowego oraz manometr (cena jest atrakcyjna, osoby zainteresowane priv) , w tym roku zagosci sterowannie AIRLIFT . zdjęcia niebawem
  4. dzięki , jeśli sie nie sprzeda , będzie w dalszej modyfikacji. w chwili obecnej JR23 leca na polerke , jesli nie znajdzie się kupiec zawędruja ponownie na auto.
  5. witajcie , sprzedam moje obecne felgi JR23 cena do wzięcia 3000zł [20x10.5] jesli ktos chetny piszcie - priv
  6. p.s. dla zainteresowanych auto będzie na sprzedaż .
  7. WITAJCIE, jesli ktos jest zainteresowany wrzuceniem do swojego auta air ride posiadam zestaw na przednia oś nowy TA TECHNIX cena kompletu 1000zł jak cos piszcie tu lub na FB https://www.facebook.com/AUDI-A4B8-FckinLow-154767478210529/
  8. mozna mieć zderzak zwykly (ori) oraz sportowe w zależnosci od modelu a4 : s-line, s4, rs4
  9. juz niebawem nowa odsłona splitery i nowe koncówki wydechu na aucie , plus nowe amory air , jeszcze tylko czekam na odbiór felg i montaz p.s.witajcie do sprzedania posiadam rowniez okucia +amory przód na bazie LOWTEC , tylni zderzak , oraz navi 2g. jak by ktos był chetny piszcie priv.
  10. sprzedam koncówki wydechu ulter n1 90rs z mojego auta cena 100zł + koszty wysyłki koncówki sa w stanie b.dobrym. zabezpieczone sa folia w kolorze czarnym, można bez problemu zdjąć.
  11. jesli ktos bylby zainteresowany/chetny - kolega ma do sprzedania takie oto graty http://olx.pl/oferta/grill-rs-style-audi-a4-s4-b8-8k-lift-CID5-IDh8msf.html http://olx.pl/oferta/zderzak-przedni-s4-b8-8k0-kompletny-CID5-IDh8bqf.html#39aae93496 sprzedam felgi ROTIFORM BLQ 20x10 /et35/5x112/ cena 5000zł .
  12. oczywiscie ja te auto na codzien uzytkuje
  13. dla osob chetnych i zainteresowanych posiadam na sprzedaż moją Navigacje 1200zł MMI 3gLow
  14. juz niebawem lecimy z AirF*ckinRideProject jak by ktos potrzebował do sprxedania mam butle 25L w fajnej cenie
  15. Dzięki za info. Do sprzedania są nowe opony Star Performer UHP-1 o rozmiarze 225/30/R20 Cena z wysyłką 1260zl. Osoby chętne piszcie na priv Kupie ramkę pod navi 3G HDD Nr ramki: 8K1.857.186.h. L/H
  16. Jeśli ktoś zainteresowany: posiadam do sprzedania z mojego auta zestaw mmi 3g low Zdjęcia na stronie mojej Fb, tu coś nie mogę wgrać, cena za wszystko 2000. https://m.facebook.com/AUDI-A4B8-Do4Love-154767478210529/ Moi drodzy czy wrzucę sufit do sedana przez bagażnik jeśli wymontuje tylnia kanapę ? Ktoś cos...??!
  17. A możesz obsxyc cały sufit i boczki w alkantarze lub czarnej satynie jeśli tak napisz mi cenę na priv. Pozdro
  18. Sam. Narazie mam już gotowy zestaw na przód a na tył coś się wymyśli.
  19. Dzięki Air będzie montowany w maju Hebel tak inny ttrs :-) Dzięki komoornik za odpowiedź, więcej pytań nie mam. Pozdrawiam.
  20. Mam ostatnie pytanie do ciebie: jeśli moja audi na kołach 20" i mocy 260KM czyli tyle co posiada twoja audi chciała by stanąć na linii Start z twoją podjął byś wyzwanie?
  21. Ok, to dlaczego znani i chwaleni dobrzy chip tunerzy nam użytkownikom diesli tego nie mówią, nie odradzają, tylko tak chętnie czy ty 120.140. 170KM chipuja i umieszczają wykresy logi na swoich stronach blogach i fanpageach. Czyżby $$$ im na to nie pozwal??? potracili by klientów?
  22. Nieporozumieniem jest dla mnie setup typu CAHA (i to jeszcze chipowana) z FWD. Można wiedzieć dlaczego???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.