Treść opublikowana przez kristof2009
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
bardzo fajny kolor jak i auto, bezawaryjnosci i powodzenia w modzeniu. pozdro
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
witaj! oczywiscie z toba sie zgodze wzor ala vossen juz oklepany te wirniki to byl taki przyklad tylko ogolnie zobaczymy co to bedzie dalej , czekam na wycene CAMO i sie zobaczy jak wszystko wyjdzie , ale ogolnie felgi chce zmienic czekam na 2016 i na nowe wzory pozdro
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
po malym fotoszopie cos nie bardzo to pasuje ( w planach oklejenie auta RED lub BLUE)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
bede posiadać juz za tydzien moje paromiesieczne letnie opony NANKANG NS2 SPORT 235/35/20 na sprzedaz , zdjecia i cena bedzie w dziale Sprzedam koła, felgi i opony p.s. FB profil AUDI A4B8 DO4LOVE POZDROOO!!! do sprzedania takze beda moje obecne felgi AXE EX20 o rozm: 20x10 /5x112/ et42 /66.6-piasta co sadzicie o tej feli na nowy sezon 16' (beda takze nowe opony 235/30/20)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
zrobimy takie samo ale na 20x10j oraz wiele innych niebawem cierpliwosci a tymczasem [HD 1080p] and slowmotion jesienna sesja (moze ktores foto do kalendarza) c.d.n.
-
Moja krwawica (B8)
pod zderzak s-line musisz wrzucic oryginalne kratki halogenow s-line , te rs look tylko do ori zderzaka, ale morda ladnie zaczyna sie prezentowac , lampy i grill na plus
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
dorzuc listwy zew s-line , tylni zderzak co do gwintu to fajna sprawa auto rownie i nisko siadzie, jesli bys zmienial fele pomysl nad 20'' ladnie wypelnia nadkole pozdrawiam.
-
A4 B8 by race444
a tylni ?????
-
A4 B8 by race444
co to za zderzaki przód i tył , masz jakas stronke na to???
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
axe robia fajne felgi wzor zblizony do mojego, ty masz pewnie axe ex14 . Ogolnie fele robia niesamowita robote na zywo sa mega, ja z 8,5 na 10''j wymienilem i bardzo sobie chwale jest wkleslosc Miron dobry wybor , powodzenia w uzytkowaniu. Pozdro!
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
- Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Moja seria 170 poszła też na nieco pod 200 KM i 428 Nm. Raczej wszyscy na CAHA uzyskują podobne osiągi +/- 5 w tą czy w tamtą i taki wynik jest ok:-) KRYSTIAN a przed wrzuceniem programu ile wypluło w serii , miales te 170???- Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
czemu tak malo wyszlo po hamowaniu ? 183--206? ja mam u siebie oske 170 i tez mysle nad programem- [B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
fela fajna szkoda ze nie 20'' ladnie by sie wpasila, mam nadzieje ze ladnie poasdzisz te autko i siadzie nisko Powodzenia p.s. jakies plany co do silnika , wiecej mocy bedzie czy to wystarcza ?- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
koncowki na plus , zas przedni zderzak w tych paskach chromach mi nie lezy, troche to wieje tandeta, po zimie zobaczysz co sie z tym stanie, nie polecam , ale jesli tobie sie to widzi to OK , ja bym na twoim miejscu posadzil grill s-line black , ladnie by pasowalo do obwodek szyb gdyz tez masz czarne , chromy bym odpuscil. pozdrawiam. P.S. cos takiego http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-sline-grill-atrapa-w-zderzak-new-i5640198182.html- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
jednak 10j to 10j- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
jestem za narazie wersja robocza vol.1 robiona na szybko ogladac mozna w jakosci najwyzszej jaka jest 480p c.d.n.- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
dzieki grill kupilem na allegro kratki zamawiane z niemieckiego ebay'a (znaczek RS z grilla wywalilem, bo to nie RS) POZDRO bedą lepsze foty niebawem.....- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
AXE 20''x8.5'' sprzedane a tymczasem... poszerzamy o 3.81cm na strone mały flash back przód ori , kolo 17''/7.5j/225/zawias s-line przod RS LOOK, koło 20''/8.5j/235/35/zawias Lowtec -70mm/listwy s-line tył ori zderzak/wydech ori 2.0TDI tył zderzak s-line na 2 wydechy od audi 3.0TDI/koncowki ulter 90rs/ C.D.N. przód ALL black RS LOOK (nowe kratki halogenow) koło 20x10j koło 20''/10'' all round/opona 235/35/zr20/gwint LOWTEC- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
10j beda zakladane do audiczki cena za auto jest podana na felgach 17'' 20'' na 10j'' jesli sprzedam audi zawitaja na kolejnej , sa tez plany co do pozniejszego koloru tej felgi, ale czekam na odpowiedz pewnej firmy. jesli nie sprzedam audi w tym roku felga zostaje 10j , auto tez zostaje a w 2016r bedzie pare zmian na lepsze bede dzialac z tym autem dalej na pewno wleci AIR RIDE.- biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
i gleba - gwint = bedzie OK- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
tylko kratki kratki RS LOOK sprzedane a tymczasem.... wheels shine [20''/8.5''/et40/5x112/66.6] and soon 10j- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
jak sie sprzeda to sprzeda bez cisnien , wtedy bedzie w maju nowy projekt P.S. do sprzedania posiadam w bardzo dobrym stanie kratki halogenowe RS LOOK na aucie od maja zero rys, pekniec itp cena 200zł- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
nowa cena na felgi -- 3000zł [pilne] jesli ktos bylby chetny auto jest do sprzedania [pzdro]- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
JEST dobrze w tygodniu schodzimy troche nizej jeszcze P.S. a narazie spy photos 10j zamowione a tymczAAasem .... - Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!