Treść opublikowana przez kristof2009
-
Jakie Końcówki wydechu
masakkra z tymi koncowkAMI heheeh, narazie zostaja ori + polerka ich. zalozymy pod nie zderzak i sie zobaczy.Beda za male wtedy bede komboinowac ale dzieki chlopaki za wszelkie info.
-
Jakie Końcówki wydechu
koledzy wypowiadajcie sie moze to jest wydech od poliftu ;/ no nnie wiem albo od a5 ale w ssumie to te same wydechy sa . ostatnio kolega z forum tu mi mowil (pisal w odpowiedzi) ze 2.0T ma koncowki ori 80mm jak wkleilem zdjecie avanta srebnego bo mi sie spodobaly te koncowki a ty mierzysz same koncowki i maja 87 + nakladki to wychjodzi ponad 90mm ze jest w 2.0T ( a czy avant czy kombi to nie ma roznicy wydechy te same) wiec ja juz nie wiem jak to jest z tymi wydechami. narazie przygotowujemy zderzak tylny bedzie caly malowany oraz przedni (odpryski od kamykow z niemcowni) niestety szpecic to bedzie latem auto ;/ oraz malujemy listwy zew S-Line, gdy wszystko bedzie juz na glanc montujemy 2rurke i wtedy sie obczai te koncowki napisze co i jak.
-
Jakie Końcówki wydechu
a koncowki nie sa troszke dluzsze te wsuwane chromowe ? jesli siedza jaki powinny miec nr , oraz czemu srednica tych koncowek jest 80mm skoro wydech ori koncowki 3.0 tdi maja 65mm to koncowki ile powinny miec 70mm chyba a nie 80 za tydzien bedzie montaz wiec sie okaze jak zamontujemy zderzak s-line i wydech jak to wyglada jesli beda male to zamowie te ultery 90 a jesli spoko to zostawie tak jak jest.
-
Jakie Końcówki wydechu
dzis moj mechanik wyslal mi takie dane odnosnie wydechu ktory zakupilem do audi: koncowka wydechu srednica 80mm, rura przed koncowkami srednica 56mm WTF przy wydechu nic nie bylo majsterkowane ori AUDI nr wydechu 8k0253611Q. Czy on to zle zmierzyl???
-
Jakie Końcówki wydechu
czy to sa koncowki ulter o srednicy 90mm ??? P.S. czyli do a4b8 sedan/avant 3.0 TDI najwieksze ori koncowki sa tylko 65mm (chrom) ???
-
Jakie Końcówki wydechu
8K0 071 762 chrom lewa/prawa 80mm czy te koncowki beda poasowac na wydech 3.0 tdi podwojny ????
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Końcówka N1-90RS czy ktos ma u siebie takie , chcialbym zobaczyc jak to sie prezentuje na naszych b8 planuje takie do siebie wrzucic czy ktos z was dorabial kolor 1RR (szary platinum) ??? prawie ostatni gadżet i działamy 8K0 804 172 (osłona termiczna str prawa) , N 903 350 05 (blaszki zaciskowe) czy to sa ori Audi końcówki 80mm ??
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
kolejny gadżet 8K5807511D p.s. jakie końcowki na wydech polecacie (ori chrom Audi czy jakis ULTER N90?)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
czy to jest ori zderzak a4b8 + sama dokladka s-line z a4b8 lift czy to jest caly kompletny zderzak a4b8 lift s-line (wersja pod avant)??? http://www.motor-talk.de/bilder/s-line-diffusor-auf-standard-stossstange-g51517643/fl-s-line-i205531239.html Audi A4 B8: S-Line Diffusor auf Standard-Stoßstange Stichworte: Diffusor, S-Line, Standard-Stoßstange P.S. czy pod zderzak a4b8 podejdzie dokladka s-line a4b8 lift ????
-
Limo by Kasku&Nosb:)
auto mega , zrob jeszcze tyl i bedzie pozdrawiam!
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
nowy nabytek do pakietu sport nr wydechu 8K0253611Q ma uciete nie wiem czemu wieszaki do polowy (chyba komus nie chcialo sie odkrecac to odcial ) ile takie wieszaki $$$???
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
drogie takie ??? tez chce takie kiedys tam .....
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
nowy felunek przywieziony Axe EX20 Silver Polished Concave Alloy Wheels 20'' , 5x112, ET40, 8.5j , 66.6 (jutro foty). co to sa za sruby/nakretki ? P.S. co to moze byc --> wyskoczyl mi nagle komunikat zwiazany z cisnieniem w oponach i ikonka na pomaranczowo ktos wie o co chodzi ????
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pewnie tak AP gdzieś na wiosne wleci okey to ja tez sie skusze na AP jak bedziesz kupowac daj znac to razem wezniemy ( ja tez na wiosne ) pozdrawiam
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesio jaki gwint do siebie bedziesz wrzucał? AP?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
w ASO sa w takim kolorze jak na zdjeciu (listwy zafoliowane) sa z zew w kolorze szarym a od wew w kolorze czarnym i maja tasmy do przyklejenia. listwy mi maluje kolega ktory je tam dodatkowo zabezpieczy przed odpryskami i tzw. luszczeniem wiec bedzie dobrze i porzadnie. jak beda juz na aucie zrobie foty. Jest tylko ten 1 rodzaj listw zarowno do s4 jak i s-line sa to te same listwy (nie tak jak w b6 gdzie wyraznie roznily sie). dla tych co sie zastanawiaja : kupowac i montowac auto duzo zyska na wygladzie. dzis male mycie i woskowanie (ori setup)
-
Polecane opony letnie
do felgi 20'' i szerokosci 8,5j opona o rozm 235/30/20 bedzie dobrze lezec zeby troszke rant uwidocznic ???? jakie byscie opony polecili jakich firm z gory dzieki !
-
A4b8 caga 2.0TDI LIFT
ok thx , bede szukac dalej POZDRO!
-
A4b8 caga 2.0TDI LIFT
siemanko furka spoxxx a powiedz mi gdzie dorwales zderzak tyl kompletny S-LINE na 2 rury do sedana ???
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
- Grupowy Chip Tuning - Wrocław [ Ecu Project]
4.kristof2009 (+ 3 kumpli auta AUDI) 5. 6. 7. 8. mccss wv trzeba zebrac wieksze grono i ustalic ceny i terminy z chlopakami ecu ale terminy na 100% bez wykretów ze ktos nie przyjedzie (odpadnie) narazie wpisujcie sie- A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
ladnie wyglada na tych axe ex 15 p.s. ty tez tak dlugo na nie czekales od zamowienia ???- A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
patryk daj foty z bliska jak auto zeszlo na glebke ( jeszcze jest zapas zeby obnizyc nizej?) jaki koszt tego zawiasu? MOD na + Pozdro!- A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
ile mozna znizyc na tym gwincie co zamowiles ??? bedzie kolo 20'' ???? graty furki. pozdroo!- AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Nosb jest dobrze fajna furka , pokaz wnetrze pozdrooo! - Grupowy Chip Tuning - Wrocław [ Ecu Project]