Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy Chip Tuning - Wrocław [ Ecu Project]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

byli by chetni na grupowy chip we wrocku u mirasa???

z9vf53ld.jpg

jak cos piszcie kiedy by wam pasowalo (szukam osob chetnych zeby zrobic maksymalnie soft do pazdziernika) Pozdrawiam.

p.s. wiecej info na temat dzialanosci chlopaków.-----> http://www.ecuproject.pl/

Opublikowano

Hej, ja byłbym chętny, ale spóźniles się z pytaniem :-) jestem z nimi po weekendzie umówiony na stage2

Opublikowano
  • Autor

Hej, ja byłbym chętny, ale spóźniles się z pytaniem :-) jestem z nimi po weekendzie umówiony na stage2

ok, spoko może sie zbierze pare osob niebawem ;)

Opublikowano

nie dawno byla grupowka we wro takze chetnych moze byc malo ;p

Opublikowano

Co te tematy mają wogóle wspólnego z tym działem? w regionalnych róbcie sobie zapisy.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, Ja byłbym chętny. Kwestia ceny.

Ostatnio sie pytałem, to podobno gupowych nie robią.

Dasj znać czy to prawda i zapodaj jakieś szczegóły kiedy, za ile , itp.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jeżeli temat jest aktualny to wprosiłbym się :]

Opublikowano

jestem chętny

kiedy i na jakich zasadach?

może się zbierze wymagana liczba osób:

1. b-i-g

2. selwacz

3. mandaryn7

Edytowane przez mandaryn7

Opublikowano
  • Autor

jestem chętny

kiedy i na jakich zasadach?

może się zbierze wymagana liczba osób:

1. b-i-g

2. selwacz

3. mandaryn7

4.kristof2009 (+ 3 kumpli auta AUDI)

5.

6.

7.

8. mccss wv

trzeba zebrac wieksze grono i ustalic ceny i terminy z chlopakami ecu ale terminy na 100% bez wykretów ze ktos nie przyjedzie (odpadnie) narazie wpisujcie sie :)

Edytowane przez kristof2009

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem chętny na 100% audi a4 b6 1.8t avj. Pytanie jaka cena i terminy jakiekolwiek ?

Opublikowano

kristof2009, dziesiątka wystarczy?

1. b-i-g

2. selwacz

3. mandaryn7 (Skoda CAYC + Audi CAHA)

4.

5.kristof2009 (+ 3 kumpli auta AUDI)

6.

7.

8.

9. mccss wv

10. gregor_es

Opublikowano

Witam,

jestem na tym forum gościnnie właśnie ze względu na grupowego virusika;)

Jestem zainteresowany. Proszę o podanie tylko przybliżonego terminu oraz ceny.

Audi a3 8L 1.9tdi silnik AHF

Opublikowano

Są jakieś wieści ?

Czy temat umarł śmiercią naturalną ?

Opublikowano

Są jakieś wieści ?

Czy temat umarł śmiercią naturalną ?

mam nadzieję, że nie umarł ... ja potwierdzam gotowość Skody i Audi

Opublikowano

Skoro tak podchodzi sie do sprawy, wypisuje sie z listy. Umawiam sie w takim razie gdzie indziej. A szkoda. Żeby nie napisać czegokolwiek. Niech inny sie wpisze w to miejsce. Pozdrawiam.

Opublikowano

Ja tez bylbym chetny ale jakies konkretnie info przydaloby sie tu napisac. Jaki koszt przyblizony itp

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja tez bylbym chetny ale jakies konkretnie info przydaloby sie tu napisac. Jaki koszt przyblizony itp

Ja również jestem chętny. Jeśli temat umrze, za jakiś czas zakładam podobny na golf forum i zapraszam zdecydowanych. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam forumowiczów!

Opublikowano

ponieważ strasznie się temat wlecze, to zrobiłem chip tuning na własną rękę, więc ja wypadam, powodzenia :)

Opublikowano

Jak cenowo B8 CAHA wychodzi ?

Opublikowano

Jutro bądź pojutrze spróbuje się skontaktować z ECU i ustalę szczegóły. Pozdrawiam!


Skontaktowałem się i sprawa wyglada następująco. Musimu zebrać 7 osób (aut). Nastepnie wysyłam maila do Mirka z ECUPROJECT i robi wycenę. Cena będzię różniła się w zależności od silnika i stopnia zmodyfikowania. Proszę zdecydowanych o wpisywanie się na listę z podaniem symbolu silnieka i przeprowadzonych modyfikacji.

1.bigsasza - Golf 1.8T AUQ TIP, DP, FMIC wtryski 380cc od 1.8T BAM

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Pozdrawiam.


Podobny temat zakładam na forum golf, jeśli w najbliższym czasie nie znajdą się chętni.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=15&t=563526

Chętni proszę o wpisy na podanej powyżej stronie. Pozdrawiam forumowiczów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.