Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b8 caga 2.0TDI LIFT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przyszła pora i na mnie choć auto nie jest w pełni skończone chcę pokazać swoją czarną audi a4b8 w sedanie

Wyposażenie i co posiada: :kwasny:

Silnik 2,0TDI CAGA 143km

Zawieszenie 1 BE utwardzone

Felga 18 225/40/45/18

Kierownica multifukcyjna

Regulacja kolumny kierowniczej w dwóch płaszczyznach

Tempomat

Bluetooth

zestaw głośnomówiącym w podłokietniku,

Podgrzewane lusterka

Podgrzewane fotele

Funkcja coming / leaving home

Czujnik deszczu

Czujnik zmierzchu

Lusterko fotochrom

8xairbag

MMi 2G

Nagłośnienie 10głośników+sub

Pełen FIS Kolorowy wyświetlacz miedzy zegarami

Elektryczny hamulec ręczny

Podłokietnik przód + tył

Centralny zamek z funkcją domykania szyb

Klimatronic

Immobiliser

ABS ESP

ITD.....

Zrobione modyfikację: :)

Pełen pakiet s-line LIFT raz drugi :-)

Fotele s-line alcantara 

Listwy ozdobne piano

Listwy chromowe wokuł szyb

Podsufitka czarna s-line

parktronic przód

parktronic tył z wizualizacją

Asystent Swiatel Drogowych High Beam Assist

Aktywny tempomat-adaptive cruise control

Asystent zmiany pasa ruchu-audi side assit

Servotronic

Audi drive select

Pakiet chrom przyciski szyb, świateł, kratek

Fotochrom zewnętrzny

Lusterka składane z S4 satyna z asystentem i fotochromem 

Zderzak przód S-line

Zderzak tył S-line

Kierownica s-line ścięta lift

Dyfuzor S-line na dwie stronyWydech z A5 3.0

System spryskiwaczy lamp

Głośniki i bleny bang olufsen

Przełacznik dezaktywacji poduszki AIR BAG

Podświetlane drzwi biało/czerwone

Podświetlenie nóg z regulacją jasności

Podświetlane klamki

Podświetlane kratki,schowek

Doświetlanie zakrętów

Lamp timer

Test wskazówek zegarów

3gniazdo 12v w bagażniku

Pakiet oświetlenie led

Listwy progowe s-line

zaciski 3,0

Nadchodzące plany: :eusathink:

Klimatronic 3zone

3G plus 

Amortyzatory aktywne 

Lane assist z lifta o ile będzie jakiś manual aby to samo jechało :-) 

Webasto pewnie też wjedzie 

I kończą się mody....Będzie fulll

 

 

I wielkie podziękowania za pomoc ludziom za swoją bezcenną pomoc :-)

t52dgh7s.jpg

3uexzdyc.jpgqinzed2f.jpg

bjqay3t7.jpgjz6ylf7g.jpggouaefle.jpg

nimbce2j.jpg8kucgtvw.jpg9rp6892v.jpg

gta58jga.jpgcz88ipno.jpg

A to już przeszłośc ;-)

uft5ypcx.png

cd4jz7xy.jpg

yjwnrchn.jpgvgwcys4m.jpg

6f7i3fwf.jpgoluy739s.jpg

korxlraz.jpg

Edytowane przez frog125

Opublikowano

super :thumbup1:

Opublikowano

No no no :)

:naughty::siema:

Opublikowano

siemanko furka spoxxx :) a powiedz mi gdzie dorwales zderzak tyl kompletny S-LINE na 2 rury do sedana ???

Opublikowano
  • Autor

Sprawa bardzo ciężka jak to w sedanie, na allegro chyba z Koszalina tylko cena jak za dwa do avanta ale w b.dobrym stanie aż się zdziwiłem jak dostałem

Opublikowano

ok thx , bede szukac dalej POZDRO!

Opublikowano

Ładny sedanik kolego,szczególnie dupcia.Bezawaryjności :wink:

Edytowane przez lolot

Opublikowano

Super doposażone auto, bezawaryjności życzę.

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Po ciężkich bojach następny mod ukończony :)

Opublikowano

czesc stoimy na tym samym parkingu

Opublikowano

Pięknie :)

Opublikowano
  • Autor

czesc stoimy na tym samym parkingu

to ten ładny avancik na wprost mnie :)

Opublikowano

Zarówno przód jak i tył zliftowany nie ze względu na kolizję?

Opublikowano

Ładny to on dopiero będzie na razie środek robię

Opublikowano
  • Autor

Zarówno przód jak i tył zliftowany nie ze względu na kolizję?

korozja była lekka na klapie przy lampkach do tablicy, a lift ze względy bo ładniejsze lampy :)

Opublikowano

Tak patrzę teraz na pełną listę modów.

Ich łączny koszt przekroczył już chyba bazową wartość auta?

Opublikowano
  • Autor

Tak patrzę teraz na pełną listę modów.

Ich łączny koszt przekroczył już chyba bazową wartość auta?

Tanio graty kupuje :grin: wartosc wzrosła hehe no troche poszło nie da sie ukryć. Troszke sie sprzedało, nie ma az takiej tragedi. Modów tez jeszcze troche zostało :)

Opublikowano

Czekam na środek :)

Opublikowano

Kolego jestem Pod Wielkim Wrazeniem jak tego wszystkiego dokonales i ile musilo kosztowac Pieniedzy czasu i Poswiecenia !! jeszcze Raz SZACUN !! ja nie mam Swiatelka w Schowku bo ktos nie chcial jak zamawial ;/ i nawet nie wiem jak sie z to mam Zabrac haha. A Ty takie modyfikacje RESPECT!!

:banan: :banan: :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.