Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kristof2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kristof2009

  1. fajny mod , zakladasz listwy zew s-line?
  2. grzes zrob fotki w dzien jak to wygllalda i na prostych kolach , a czemu wszystko na styk , przy et 35 i 8,5 fela nie chowa sie w nadkolach??? ja mam et40 i zastanawiam sie czy dawac dystans , dlatego chce u ciebie zobaczyc to wyrazniej u mnie opona 235 zawita jednak. furka nabrala teraz fajnego wygladu niby fela tylko ale jaka zmiana pozdro
  3. pewnie jutro , teraz bawi sie z ustawianiem glebki
  4. :banan: :thumbup1: :banan: Jarasz się jakby to dla Ciebie były. ja juz mam ale moge wymienic na szersze i dlatego chce zobaczyc jak u wrc te fele beda lezec z ta szerokoscia , planuje duza glebe a nie chce zeby mi ocieralo cos przy 10j. to jest 19''x9.5j ET45
  5. wrc kiedy fele (20") zawitaja na aucie ?? jestem ciekaw jak te 8.5j beda sie komponowac na glebce w b8
  6. wojtek umiesc pare zdjec zeby zobaczyc dokladnie jak auto siedzi na tych 10j et 42. p.s. czy obnizajac tak auto nie bedzie nic obcierac przy feldze 10j??? [taki setup robie do jazdy a nie na pokaz(zloty) jesli chodzi o wysokosc]
  7. Wojtek mam pytanie(może bedziesz wiedzial), czy na tym filmiku ponizej zachowany jest oryginalny zarys nadkoli czy poszerzal??? felgi 20x10,5 i et 30 p.s. pytam bo mysle nad zmiana felg na 10j z et 42 ,wiem ze przod bedzie troche wystawal czy robiac naciag i wieksza glebke schowa mi sie ladnie opona w nadkolu i nie bedzie tarlo?? (zeby zrobic taki wizual jak nadkole lezy prawie na rancie felgi) znalazlem jeszcze cos takiego tu tragedii nie ma (20x10j, et przod 42, tyl 40) jak to bedzie jak zrobi sie glebke duza na takim setupie? https://www.youtube.com/watch?v=ziZ0dtdcDjU
  8. siemka! motor mamy ten sam , jesli bedziesz zwiekszal moc daj znac na ile u ciebie wyszlo, bo tez sie przymierzam i jestem ciekaw ile z tych silnikow wyciskaja samym programem fotele ok u mnie takie tez siedza narazie spoko, moze w dalszych planach s-line alkantara. powodzenia , pozdro!
  9. czy ktos z was mial te opony ??? jakies wrazenia opinnie czy warte sa uwagi czy lipa???
  10. czy da rade przerobic tak kratki ktore kupilem rs4 look na te w aukcji ponizej??? czy ktos może wie czy w Niemczech takie kratki posiadaja>?? http://www.ebay.pl/itm/Audi-A4-B8-FOG-LIGHT-BUMPER-GRILLE-MESH-COVERS-8K2-8K5-RS4-STYLE-ALL-BLACK-RARE-/201296240147?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ede30de13
  11. spoko spoko dam znac jak bedzie juz poskladany i gotowy p.s. gdzie ja taki spoiler dorwe (robi go firma DEVAL) w USA kosztuje 800$
  12. zapraszam zapraszam no problemo , ale tak za miesiąc ,bo teraz furka porozkrecana
  13. dowiedzialem sie wszystkiego , nie ma problemu z czesciami mozna dokupic wszystko lub wymienic dlatego m.innymi zdecydowalem sie na ten zawias , b.dobry kontakt z czlowiekiem ktory sie tym zajmuje , wszystko powiedzial wytlumaczyl zawias jest w promocji ale nie wiem na jak dlugo [obecnie cena to 3300zl] dla nas z forum a4 jest znizka rabatowa (trzeba powiedziec ze jestescie z forum) jesli ktos chce zakupic tego lowteca podaje namiar do kolegi ktory sie tym zajmuje i od ktorego kupilem zawias CEZARY BOBIŃSKI http://www.stabiltec.pl/ tel kom Tel. 692 222 124 pozdrawiam. zobaczysz zobaczysz, zrobimy mini spota kolejny juz prawie ostatni gadżet i lecimy z tym wszystkim [glebka -80]
  14. jeszcze troche w dol z 2cm i bedzie git malinka , ladnie siadzie na 20'' p.s. Grzes a ile juz siadlo w dół ( z 5cm) ?
  15. zgleb to auto , wtedy jak nizej siadzie kolo nabierze wygladu, teraz allroad pozdrawiam.
  16. cena b.dobra - okazja one sa ponad 3tys , ten koloes co rozprowadza mowi ze b.dobre gwinty , produkowanie w DE, gwarancja 2lata, wszystko w razie ,,w'' jest wymienne , b.duzy zakres regulacji sa jakies 2 nakretki: 1 sprezyne regulujesz , 2 - wysokosc , ten caly system HILOW, mowił ze gwint AP nie jest produkowany przez KW ze to my sami sobie to wymyslilismy i tak to rozprowadzamy po forach itp, to nawet przy kw nie lezalo, sadze iz dobry wybor padl , a wszystkko wyjdzie za miesiac jak auto zostanie poskladane
  17. po rabacie 2500zl (zamowilismy razem z pawelns92)
  18. front leci caly w czerń (grill +kratki) zero chromu, tylni znaczek tez leci w czerń połysk..... pogoda na plus wiec można ruszać powoli z pakietem, więcej szczegółów niebawem co sadzicie o czyms takim , ktos z was ma to u siebie , znajomi???? zastanawiam sie miedzy tym a gwintem AP http://kwshop.pl/sprezyny-gwintowane/12260-sprezyny-gwintowane-kw.html ZAWIAS WYBRANY LOWTEC HILOW 9.2 STREET
  19. hhehehehe to ich łóżko grzecznie śpią na zime (hibernacja), ale za miesiac je wybudze ..... wiosna
  20. ja zadnych naciągów nie robie poka te twoje fele z 225 fele jeszcze nie gotowe czekaja na kapcie , montaz w kwietniu
  21. a czy 255 na 8,5 j nie bedzie baloniasto wrc czemu tak szerokie opony?? ja do siebie biore 225 (ale to specjalnie dla lekkiego naciagu, sadze ze wyjdzie OK).
  22. Zgadza sie takie beda parametry Posłuchałem Mirka bo troszke tego przewalił u siebie fajny Grzes wzor wybrales, podobny do moich AXE [ja mam et40, wiec bede miec porownanie u ciebie bo pewnie 1 zamontujesz fele na auto] i dobrze ze cale srebne bedzie mega to wygladac na naszych ciemnych furkach (kontrast) na glebie ja tez na swoje czekalem u niego jakos miesiac , pozdroooo!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.