Cześc kolego. Mam audi a4 2.5 tdi quattro 1999 r i podobny problem.Mój problem powstał jak ktoregos dnia dałem na D (mam automat) i coś mocno hukło. pozniej nic i jeżdze do dzisiaj,ale jak dodaje gazu to auto drży całe a jak odejme to nic. wymieniłem:przeguby wszystkie, poduszki pod silnikiem wszystkie,łożyska na wale i na sprzegle torstena(reduktor),zrobiłem remont skrzyni,wymieniłem reduktor,dołożyłem już 6000 zł. i dalej drży. mam swój warsztat i nikt mi nie moze powiedziec co to jest. szukam wału i dyfra.
Może Ty mi powiesz co sie dzieje z moim autkiem. Fajnie mi sie jezdzi. zawsze jezdzilem mercedesem ale teraz zmienilem na audi i lipa.
gdybyś mógł to wyślij mi na mój adres:
[email protected] wiadomosc co robic. Dzieki czesc.