romankan

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez romankan

1. 17 minut temu, romankan napisał:

trochę trudno o takie zdjęcie aby było widać  całe podłączenie. Podłączanie było robione z tego manuala https://a4-klub.pl/manuale/manuale-a4-b6b7-2000-2008/instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth-audi-a4-b6b7-r17/

może  to jakiś błąd w kodowaniu radia

może  to jakiś błąd w kodowaniu radia

jeszcze problem w przesyłaniu zdjęć

2. Witam zauważyłem ostatnio że nie załącza mi się  tempomat. Sprawdziłem czujniki i nie działał czujnik sprzęgła wymieniłem na nowy i teraz ma po sprawdzeniu vagiem czuje OK a tempomat dalej się nie załącza. Sprawdziłem działanie manetki i też się zmienia wartość. Co może być jeszcze przyczyną, tempomat był wcześniej sprawny bo używałem, a czeka mnie wyjazd dalej więc by się przydał.

Pozdrawiam

3. Udało się połączyć z BT przez LITE 1.2 i przestawiłem kodowanie na 0011822 adaptacje 133 na 1 no i lipa wyświetla "telefon nie jest zainstalowany" brak ikony sieci i BT na radiu obok godziny a  na telefonie jest połączenie z Audi UHV 7704. Czy coś jeszcze trzeba kodować?

4. 10 godzin temu, Banan napisał:

Akurat klon 12.12 to najgorsza opcja do b6/b7 bo ma problemy żeby się w nich łączyć , kkl jest lepszy ale jak widzisz z telefonem też ma problemy , gdybyś przejżał tematy o bluetooth to trafiłnyś ze można spróbować najpierw łączyć się na wyłączonym zapłonie i dopiero po chwili włączyć zapłon.

Jaki numer masz tego BT ?

8P0 862 335 M

5. Witam Dołożyłem do auta moduł telefonu BT ale nie mogę się z nim połączyć żeby sprawdzić kodowanie. Posiadam kabel HEX+CAN Vag 12.12  Telefon po włączeniu BT wykrywa moduł Audi UHV i połączy się ale na radiu RNS-E nie można wykonać połączenia.Po wcisnięcu klawisza telefon w radiu jest napis "telefon nie jest aktywowany) Przy probie połączenia z radiem i navi ten program też nie ogarnia a kabel KKL i VCDS Lite połączy z radiem i navi a telefonem nie (77).Kodowanie radia jest 0301117. Może jest ktoś z okolic Żywca co by pomógł to uruchomić.

6. Witam auto traci moc odcina turbo. Proszę o analizę logów i może jakaś podpowiedz od czego zacząć naprawę.

WWW.VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

WWW.VAGLOGI.PL

7. witam

Ostatnio zauważyłem że po odpaleniu auto trochę zakopci a  podczas jazdy w czasie przyspieszani słychać dziwne chrobotanie od strony zaworu egr.  Proszę o podpowiedz jakie trzeba by było zrobić grupy logów żeby sprawdzić działanie zaworu przed wydatkiem na nowy chodzi mi dynamiczne i statyczne. silnik to 1.9 BRB rok 2007 przebieg 250tys.

8. witam

mam zapytanie teraz mam nie spolszczonego rns-e sw 650 i płytka navi 2016 nieorg.. działa a jak wgram spolszczenie z sw 750 to po wrzuceniu płyty tez będzie chodzić,nie wywali polskiego.

czy można przywrócić język angielski po spolszczeniu czy jest to nie odwracalne a może da się zainstalować na inny język żeby angielski został.

9. A jak masz ustawione porty COM?

od 1 do 4 latency timer zmniejszane

test przechodzi OK

Kabel jest dobry bo z audi a3 się łączy

VAG 3.11 sprawdzę

A jak masz ustawione porty COM?

od 1 do 4 latency timer zmniejszane

test przechodzi OK

Kabel jest dobry bo z audi a3 się łączy

VAG 3.11 sprawdzę