Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

romankan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez romankan

  1. Dzięki za wyjaśnienie.
  2. Witam planuje zakup samochodu z zagranicy. Auto jest do opłat wiedz kto ma opłacić akcyzę, zakup planuję w ciągłości umów to znaczy od Niemca na pośrednika jedna umowa i od pośrednika ja druga bo inaczej nie wchodzi w grę np.na Niemca. Czy w ogóle tak można czy akcyzę opłacić ma pierwszy nabywca. Pozdrawiam
  3. Witam Znalazłem ogłoszenie na otomoto o sprzedaży samochodu sprowadzanego z Belgi. Samochody uszkodzone dzwoniąc pod numer dowiaduję się że to firma organizująca wyjazdy po samochody, nie mia ich na miejscu. Moje pytanie czy ktoś był z tą firmą na takim wyjeździe. Firma to WG-AUTO Katowicka 68 43-100 Tychy, Śląskie lub AJ-AUTO ten sam adres. Jak ktoś był to proszę się podzielić info na ten temat co do aut cen w euro bo moim czasem to nie jest realne? Używany Audi A4 - 10 500 EUR22 000 km - Otomoto WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Używany BMW Seria 2 - 10 400 EUR7 000 km - Otomoto WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Pozdrawiam
  4. Według pokazanej rozpiski to ma być 5A a nie 10A. Mocniejszego nie przepaliło tylko widocznie kable się zgrzały. Pozostaje sprawdzenie wiązki
  5. a może jest zakodowane po CAN
  6. tak jest zasilanie na pin 23 22 i na 9 po zapłonie
  7. a na którym pinie ten sygnał elektryczny ma byc bo zasilanie podałeś ze 9
  8. a jak sprawdzić czy dochodzi sygnał z radia na wzmacniacz
  9. tak jest napięcie
  10. https://www.fotosik.pl/u/romankan/album/2554157
  11. trochę trudno o takie zdjęcie aby było widać całe podłączenie. Podłączanie było robione z tego manuala https://a4-klub.pl/manuale/manuale-a4-b6b7-2000-2008/instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth-audi-a4-b6b7-r17/ może to jakiś błąd w kodowaniu radia jeszcze problem w przesyłaniu zdjęć
  12. trochę trudno o takie zdjęcie aby było widać całe podłączenie. Podłączanie było robione z tego manuala https://a4-klub.pl/manuale/manuale-a4-b6b7-2000-2008/instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth-audi-a4-b6b7-r17/ może to jakiś błąd w kodowaniu radia
  13. Witam Mam pęknięta sprężynę z tyłu ostatni zwój moja prośba o pomoc w doborze prawidłowych do mojego auta A4B7 Avant 1.9 tdi rok 2007 vin WAUZZZ8EX7A258691 0YL = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru:10 posiada hak fabryczny Czy coś takiego podejdzie allegro.pl ALLEGRO.PL
  14. Witam po dołożeniu modułu bluetooth zniknął mi głos z tyłu. Telefon działa jak należy. Co może być przyczyna takiej sytuacji.
  15. może wiesz jakie mają byc kodowania
  16. nie radia nie kodowałem, w radiu jest 0301117 mam multifunkcje zmieniarkę
  17. Witam zauważyłem ostatnio że nie załącza mi się tempomat. Sprawdziłem czujniki i nie działał czujnik sprzęgła wymieniłem na nowy i teraz ma po sprawdzeniu vagiem czuje OK a tempomat dalej się nie załącza. Sprawdziłem działanie manetki i też się zmienia wartość. Co może być jeszcze przyczyną, tempomat był wcześniej sprawny bo używałem, a czeka mnie wyjazd dalej więc by się przydał. Pozdrawiam
  18. Udało się połączyć z BT przez LITE 1.2 i przestawiłem kodowanie na 0011822 adaptacje 133 na 1 no i lipa wyświetla "telefon nie jest zainstalowany" brak ikony sieci i BT na radiu obok godziny a na telefonie jest połączenie z Audi UHV 7704. Czy coś jeszcze trzeba kodować?
  19. Witam Dołożyłem do auta moduł telefonu BT ale nie mogę się z nim połączyć żeby sprawdzić kodowanie. Posiadam kabel HEX+CAN Vag 12.12 Telefon po włączeniu BT wykrywa moduł Audi UHV i połączy się ale na radiu RNS-E nie można wykonać połączenia.Po wcisnięcu klawisza telefon w radiu jest napis "telefon nie jest aktywowany) Przy probie połączenia z radiem i navi ten program też nie ogarnia a kabel KKL i VCDS Lite połączy z radiem i navi a telefonem nie (77).Kodowanie radia jest 0301117. Może jest ktoś z okolic Żywca co by pomógł to uruchomić.
  20. Witam auto traci moc odcina turbo. Proszę o analizę logów i może jakaś podpowiedz od czego zacząć naprawę. Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  21. Ok są ale mam mapy dedykowana nagrywarkę więc mógłbym spróbować
  22. Witam Szukam wiadomosci na temat lektora polskiego w nawigacji RNS-E. Może ktos wie jak to zrobić co potrzeba co podmienić. Pozdrawiam
  23. witam Ostatnio zauważyłem że po odpaleniu auto trochę zakopci a podczas jazdy w czasie przyspieszani słychać dziwne chrobotanie od strony zaworu egr. Proszę o podpowiedz jakie trzeba by było zrobić grupy logów żeby sprawdzić działanie zaworu przed wydatkiem na nowy chodzi mi dynamiczne i statyczne. silnik to 1.9 BRB rok 2007 przebieg 250tys. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.