Treść opublikowana przez romankan
-
Zakup samochodu, a opłata akcyzy
Dzięki za wyjaśnienie.
-
Zakup samochodu, a opłata akcyzy
Witam planuje zakup samochodu z zagranicy. Auto jest do opłat wiedz kto ma opłacić akcyzę, zakup planuję w ciągłości umów to znaczy od Niemca na pośrednika jedna umowa i od pośrednika ja druga bo inaczej nie wchodzi w grę np.na Niemca. Czy w ogóle tak można czy akcyzę opłacić ma pierwszy nabywca. Pozdrawiam
-
Zakup samochodu z Belgi
Witam Znalazłem ogłoszenie na otomoto o sprzedaży samochodu sprowadzanego z Belgi. Samochody uszkodzone dzwoniąc pod numer dowiaduję się że to firma organizująca wyjazdy po samochody, nie mia ich na miejscu. Moje pytanie czy ktoś był z tą firmą na takim wyjeździe. Firma to WG-AUTO Katowicka 68 43-100 Tychy, Śląskie lub AJ-AUTO ten sam adres. Jak ktoś był to proszę się podzielić info na ten temat co do aut cen w euro bo moim czasem to nie jest realne? Używany Audi A4 - 10 500 EUR22 000 km - Otomoto WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Używany BMW Seria 2 - 10 400 EUR7 000 km - Otomoto WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska Pozdrawiam
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
- Audi a4 b6 problem z bezpiecznikami
Według pokazanej rozpiski to ma być 5A a nie 10A. Mocniejszego nie przepaliło tylko widocznie kable się zgrzały. Pozostaje sprawdzenie wiązki- Bluetooth w RNS-E
a może jest zakodowane po CAN- Moduł BT dokładany
tak jest zasilanie na pin 23 22 i na 9 po zapłonie- Moduł BT dokładany
a na którym pinie ten sygnał elektryczny ma byc bo zasilanie podałeś ze 9- Moduł BT dokładany
a jak sprawdzić czy dochodzi sygnał z radia na wzmacniacz- Moduł BT dokładany
tak jest napięcie- Moduł BT dokładany
https://www.fotosik.pl/u/romankan/album/2554157- Moduł BT dokładany
trochę trudno o takie zdjęcie aby było widać całe podłączenie. Podłączanie było robione z tego manuala https://a4-klub.pl/manuale/manuale-a4-b6b7-2000-2008/instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth-audi-a4-b6b7-r17/ może to jakiś błąd w kodowaniu radia jeszcze problem w przesyłaniu zdjęć- Moduł BT dokładany
trochę trudno o takie zdjęcie aby było widać całe podłączenie. Podłączanie było robione z tego manuala https://a4-klub.pl/manuale/manuale-a4-b6b7-2000-2008/instalacja-fabrycznego-modułu-bluetooth-audi-a4-b6b7-r17/ może to jakiś błąd w kodowaniu radia- Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Witam Mam pęknięta sprężynę z tyłu ostatni zwój moja prośba o pomoc w doborze prawidłowych do mojego auta A4B7 Avant 1.9 tdi rok 2007 vin WAUZZZ8EX7A258691 0YL = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru:10 posiada hak fabryczny Czy coś takiego podejdzie allegro.pl ALLEGRO.PL- Moduł BT dokładany
Witam po dołożeniu modułu bluetooth zniknął mi głos z tyłu. Telefon działa jak należy. Co może być przyczyna takiej sytuacji.- Moduł BT dokładany
może wiesz jakie mają byc kodowania- Moduł BT dokładany
nie radia nie kodowałem, w radiu jest 0301117 mam multifunkcje zmieniarkę- Tempomat nie działa A4 B7
Witam zauważyłem ostatnio że nie załącza mi się tempomat. Sprawdziłem czujniki i nie działał czujnik sprzęgła wymieniłem na nowy i teraz ma po sprawdzeniu vagiem czuje OK a tempomat dalej się nie załącza. Sprawdziłem działanie manetki i też się zmienia wartość. Co może być jeszcze przyczyną, tempomat był wcześniej sprawny bo używałem, a czeka mnie wyjazd dalej więc by się przydał. Pozdrawiam- Moduł BT dokładany
Udało się połączyć z BT przez LITE 1.2 i przestawiłem kodowanie na 0011822 adaptacje 133 na 1 no i lipa wyświetla "telefon nie jest zainstalowany" brak ikony sieci i BT na radiu obok godziny a na telefonie jest połączenie z Audi UHV 7704. Czy coś jeszcze trzeba kodować?- Moduł BT dokładany
8P0 862 335 M- Moduł BT dokładany
Witam Dołożyłem do auta moduł telefonu BT ale nie mogę się z nim połączyć żeby sprawdzić kodowanie. Posiadam kabel HEX+CAN Vag 12.12 Telefon po włączeniu BT wykrywa moduł Audi UHV i połączy się ale na radiu RNS-E nie można wykonać połączenia.Po wcisnięcu klawisza telefon w radiu jest napis "telefon nie jest aktywowany) Przy probie połączenia z radiem i navi ten program też nie ogarnia a kabel KKL i VCDS Lite połączy z radiem i navi a telefonem nie (77).Kodowanie radia jest 0301117. Może jest ktoś z okolic Żywca co by pomógł to uruchomić.- B7 BRB - Analiza logów (odcina moc)
Witam auto traci moc odcina turbo. Proszę o analizę logów i może jakaś podpowiedz od czego zacząć naprawę. Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum- Lektor Pl w navi RNS-E
Ok są ale mam mapy dedykowana nagrywarkę więc mógłbym spróbować- Lektor Pl w navi RNS-E
Witam Szukam wiadomosci na temat lektora polskiego w nawigacji RNS-E. Może ktos wie jak to zrobić co potrzeba co podmienić. Pozdrawiam- Logi EGR
witam Ostatnio zauważyłem że po odpaleniu auto trochę zakopci a podczas jazdy w czasie przyspieszani słychać dziwne chrobotanie od strony zaworu egr. Proszę o podpowiedz jakie trzeba by było zrobić grupy logów żeby sprawdzić działanie zaworu przed wydatkiem na nowy chodzi mi dynamiczne i statyczne. silnik to 1.9 BRB rok 2007 przebieg 250tys. pozdrawiam - Audi a4 b6 problem z bezpiecznikami