Treść opublikowana przez romankan
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
Witam. Ja zakupiłem a4b7 kombi z tym silnikiem BRB 116KM 1.5 roku temu. Auto zostało sprowadzone z Belgi i nie posiada DPF. Na naklejce z kodami tez mam 7GN. Ogólnie jestem zadowolony z samochodu chociaż to 116 to trochu słabo mocy.
-
nawigacja RNS-E problem
witam mam zapytanie teraz mam nie spolszczonego rns-e sw 650 i płytka navi 2016 nieorg.. działa a jak wgram spolszczenie z sw 750 to po wrzuceniu płyty tez będzie chodzić,nie wywali polskiego. czy można przywrócić język angielski po spolszczeniu czy jest to nie odwracalne a może da się zainstalować na inny język żeby angielski został.
-
VCDS brak połączenia
od 1 do 4 latency timer zmniejszane test przechodzi OK Kabel jest dobry bo z audi a3 się łączy VAG 3.11 sprawdzę od 1 do 4 latency timer zmniejszane test przechodzi OK Kabel jest dobry bo z audi a3 się łączy VAG 3.11 sprawdzę Witam VAG 3.11 z problemami ale się połączyłem wymieniłem uszczelkę pod nastawnikiem jest OK VCDS LITE dalej problemy nawet z innymi programami zassanymi z neta
-
VCDS brak połączenia
Tak
-
VCDS brak połączenia
nie immo jest OK radio fabryczne
-
VCDS brak połączenia
Witam Posiadam A4 1.9 tdi rok 97 silnik AFN czeka mnie wymiana uszczelki pod nastawnikiem bo jest wyciek ale problem polega na tym że nie mogę się połączyć z VCDS litte z silnikiem żeby odczytać wartości. Połączę się z klimą,modułem komfortu a z silnikiem d*p......a. Z polskim vagiem 4.9 uzyskam połączenie ale wartości są jakieś dziwne.Napięcie w V by się może zgadzało bo jest 1.6V temperatura ok ale dawka-obciążenie silnika to 20. Połączenie z innymi programami vag com nie zależnie od wersji do 409 jest nie możliwe. Ustawienia portu według wytycznych od Viakena, zmiany wartości ustawienia portu com nie pomagają sterowniki kabla, programy, są OK, napięcie w złączu sprawdzone 12.4 V z audi A3 rok 2000 się łączy. Kabel od VIAKENA „VAGKKL+FIATECUSCAN” Proszę o pomoc Pozdrawiam
-
problem z ogrzewaniem
Ale to tylko za pomocą VAG mogę zrobić?
-
problem z ogrzewaniem
Witam Mam problem z ogrzewaniem mianowicie jak mam ustawioną temp. na HI to ciepłe leci z wszystkich pozycji szyba kratki nogi a jak zmienię na jakąkolwiek temp. to leci zimne, nawet jak temp.w wewnątrz auta nie jest osiągnięta przez zadaną na wyświetlaczu klimatronika jak wyłączę nawiew na nogi to góra i kratki mam ciepłe a włączając obojętnie kombinację z dołem to zimne. Sprawdzałem kody klimatronika bez błędu. Proszę o jakąś poradę co robić Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Tarcze+klocki
Więc po tych sporach między kolegami może ktos mi odpowie na pytanie. Wielkie dzięki dla devastation za podane linki zastanowie się nad tym zakupem,ale trw tarcze i klocki mam od jednej osoby dlatego moje pytanie.(klocki 130pln + tarcze 200pln)
-
[B5 AFN] Tarcze+klocki
A co powiecie na komplet TRW tarcze + klocki http://moto.allegro.pl/item812699303_tarcza_hamulcowa_audi_a4_a6_vw_passat_trw_lucas.html Jeszcze jedno czy TRW a TRW LUCAS to te same firmy czy znowu jakiś myk jedna gorsza druga lepsza.Dzięki za poprzednie linki
-
[B5 AFN] Tarcze+klocki
Szczerze mówiąc widziałem tarcze BREMBO produkt MADE IN CHINA i to mnie odstrasza chociaż można trafić na wyprodukowane w Polsce
-
[B5 AFN] Tarcze+klocki
Witam Własnie staję przed wymianą tarcz i klocków hamulcowych z przodu (narazie) Co byście mi polecili z waszych doświadczen w rozsondnej cenie. Ja myslałem o http://www.allegro.pl/item790187143_meyle_tarcze_klocki_skoda_vw_audi_seat_komplet.html Moje autko to kombik z 97r. Pozdrawiam [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 21:36_________________________________________________Sory za pomyłkę. Ten link co wstawiłem jest do A3. Chodzi mi o te http://www.allegro.pl/item805577302_tarcze_klocki_meyle_przod_audi_a4_95_00_288mm.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy A4-rek tych starych i nowych diesli i benzyn.Mieszkam w Żywcu i posiadam kombi tdi 1.9 97r Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.