Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Tarcze+klocki


romankan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Własnie staję przed wymianą tarcz i klocków hamulcowych z przodu (narazie) Co byście mi polecili z waszych doświadczen w rozsondnej cenie. Ja myslałem o http://www.allegro.pl/item790187143_meyle_tarcze_klocki_skoda_vw_audi_seat_komplet.html Moje autko to kombik z 97r.

Pozdrawiam [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 21:36_________________________________________________Sory za pomyłkę. Ten link co wstawiłem jest do A3. Chodzi mi o te http://www.allegro.pl/item805577302_tarcze_klocki_meyle_przod_audi_a4_95_00_288mm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle to sobie odpusc,bo oni czesto pakujka ina renomowana firme mianowicie topran :kox:

Szukaj Brembo bosch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tarcze i klocki TRW lukas, jezdze dynamicznie i nie mialem problemu nigdy, nawet przy ostrych i z duzych predkosci hamowaniach, firma dobra i ceny tez nie sa wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na allegro tarcz Ferodo, kpl 179zl+kw do tego klocek Ferodo, TRW lub Bosch i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc widziałem tarcze BREMBO produkt MADE IN CHINA i to mnie odstrasza chociaż można trafić na wyprodukowane w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na komplet TRW tarcze + klocki http://moto.allegro.pl/item812699303_tarcza_hamulcowa_audi_a4_a6_vw_passat_trw_lucas.html

Jeszcze jedno czy TRW a TRW LUCAS to te same firmy czy znowu jakiś myk jedna gorsza druga lepsza.Dzięki za poprzednie linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie - nie kupowac ani tarcz ani klockow Brembo - na maksa przereklamowane !!!

I nie jest to tylko moja opinia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

opinia na ten temat była na forum juz wieki temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia na ten temat była na forum juz wieki temu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A co twoj post wniosl do tego watku ?? chyba nic....wiec zamilcz.

Kolega sie pyta i prosi o pomoc...wiec wyrazilem swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twój post co wniósł ??????????

pisalismy o Ferodo i TRW a Ty wyjezdzasz z jakim smierdzacym Brembo

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec tematu.

na szczęście nie Ty o tym decydujesz :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz podałem linki ale zamieszczone tam przedmioty nie będą pasowały do Twojego auta Kolego Swierkocin

co Cie interesuje i ile chcesz wydac kasy to chetnie doradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na komplet TRW tarcze + klocki http://moto.allegro.pl/item812699303_tarcza_hamulcowa_audi_a4_a6_vw_passat_trw_lucas.html

Jeszcze jedno czy TRW a TRW LUCAS to te same firmy czy znowu jakiś myk jedna gorsza druga lepsza.Dzięki za poprzednie linki

Więc po tych sporach między kolegami może ktos mi odpowie na pytanie.

Wielkie dzięki dla devastation za podane linki zastanowie się nad tym zakupem,ale trw tarcze i klocki mam od jednej osoby dlatego moje pytanie.(klocki 130pln + tarcze 200pln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na komplet TRW tarcze + klocki http://moto.allegro.pl/item812699303_tarcza_hamulcowa_audi_a4_a6_vw_passat_trw_lucas.html

Jeszcze jedno czy TRW a TRW LUCAS to te same firmy czy znowu jakiś myk jedna gorsza druga lepsza.Dzięki za poprzednie linki

Więc po tych sporach między kolegami może ktos mi odpowie na pytanie.

Wielkie dzięki dla devastation za podane linki zastanowie się nad tym zakupem,ale trw tarcze i klocki mam od jednej osoby dlatego moje pytanie.(klocki 130pln + tarcze 200pln)

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz podałem linki ale zamieszczone tam przedmioty nie będą pasowały do Twojego auta Kolego Swierkocin

co Cie interesuje i ile chcesz wydac kasy to chetnie doradze

no klocki ale do 100 zł maks

jaki rodzaj masz zacisku z przodu i jaką tarczę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz podałem linki ale zamieszczone tam przedmioty nie będą pasowały do Twojego auta Kolego Swierkocin

co Cie interesuje i ile chcesz wydac kasy to chetnie doradze

no klocki ale do 100 zł maks

popraw opis, bo ALZ na bank nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...