Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemanko o której tego Spota chcecie robić i ile ludzi ma być? Pozdro.
  2. No i nie udało mi się dotrzeć do was, ale następnym razem na pewno wpadnę! Pozdrawiam.
  3. Siema jak się jutro wyrobię to może znowu do was wpadnę na Spota, ale to wszystko zależy o której wrócę z Katowic. Pozdro.
  4. Uuu no to lipa straszna.
  5. OK no to wpadnę tam do was. Pozdrawiam.
  6. Witam, Koledzy ten Zajazd Jurajski to jest tam kolo Castoramy?
  7. benio odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    OK to jak będziecie motać jakiegoś Spota a ja wtedy będę miał wolne to wpadnie do was.
  8. benio odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Siema mam pytanko czy na wasze Spoty przyjeżdżają też ludzie z np. opolskiego czy ze śląskiego? Czy spotykacie się w waszym gronie? Pozdrawiam.
  9. No jak tylko będę mógł to wpadnę, a co do większego spota to widzę że nie macie na razie nic w planach?
  10. pewnie że można ale jak by był większy spot to załatwiłbym sobie wolne w pracy, a na te mniejsze nie zawsze mogę wpaść.
  11. Witam kolegów mam pytanko? Będziecie znowu organizować jakiegoś większego spota tzn. taki jak ten w tamtym roku ( w listopadzie ) w Galerii Jurajskiej? Pozdrawiam.
  12. Może i nadęty, ale ja tam na moja Niunię nie narzekam mam Staga 400 i jest git! Mój ojciec ma Scinica i Staga 300 i tez h*jowo chodzi, a nie był zakładany u Eliasza. Kumpel zakładał u Eliasza gaz do Mercedesa AMG i jest zadowolony, a to już jego drugo Mercedes z gazem od Eliasza!
  13. Witam ja zakładałem u Eliasza i jestem zadowolony. Polecam.
  14. Dzięki kolego to będę musiał skoczyć do jakiegoś elektromechanika bo innej opcji nie widzę. Dzięki.
  15. Witam ma problem z szybkami w moim autku i może ktoś z kolegów mi pomoże? Sprawa wygląda tak? Autem śmigam już od roku i nie było najmniejszych problemów ale po tej uporczywej zimie przestały mi działać el. szybki! Raz działają a raz nie! Jak odpalę auto to działają, a jak ktoś otworzy któreś z drzwi to szybki przestają działać. Co robić? Pomóżcie! Dziękuje i pozdrawiam Klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.