Treść opublikowana przez radekvw
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Juz chyba spoty wymarły jak jaskiniowcy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam jest mi ktoś w stanie podać namiary na tymona ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam kto ma jakis namiar na tymona ma moja kiere i jakos nie pali sie zeby mi oddac ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam moze sie ktos orjetuje gdzie mozna kupic w czestochowie zarniki D1S w miare rozsadnej cenie ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No z tym czlowiekiem to juz nie jedna osoba miala problemy mi kiedys robil paska z silnikiem ajm o tyle dobrze ze nie po stronie mechanicznej tylko elektrycznej ale tez skasowal mnie solidnie a nic nie zrobil mysle ze czas sam z nim skonczy wiele osob juz sie wystrzeba tego warsztatu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszystkich mam pytanko czy ktos moze zakladal kiedys tempomat i kiere z b7 do b6 ?? Jesli tak to czy mogl bym liczyc na jakas pomoc oczywsicie nie za darmo???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam panowie szukam jakis namiarow na jednego z waszych klubowiczow "Musashi".. Kupilem od niego sterownik i manetke do tempomatu 11 stycznia i do tej pory jej nie mam mial wyslac paczke i sluch po nim zaginol.. na forum sie nie odzywa moze ktos ma jakies informacje moze sie cos stalo ze sie nie odzywa za wszelkie informacje byl bym wdzieczny... Pozdrawiam Radek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a samochód to honda civic sedan chyba jakiś 96 rok nie wiem dokładnie bo nie znam sie na japońskich samochodach ale z tylu było 2.0 td to napewno nie samochód z pierwszej lapanki tylko porządny gnojowóz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak kobieta z częstochowy po męża zaraz zadwonila jakiś przedstawiciel chyba bo toyota pmrzyjechał na rejestracji wi i krzykiem mnie chcieli wystraszyc jak bym miał 18 lat przeklinali słowa szły takie jak prosto z obory wogóle szkoda gadać włosy tłuste takie że jak do mnie rozmawiali to mi sie nie dobrze robiło wkońcu sie wkurzylem powiedziałem że czekamy na policjie i ja nie będę z nimi sie w dyskusje wdawać siadłen sobie w bagazniku i spokojnie czekałe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z tego co widziałem to tylko zderzak z prawej strony jest obdarty to nie będzie tak źle najgorsze będzie to czekanie na kasę bo jak sprawa poszła do sądu bo ta kobieta stwierdziła że ona już pas zminiła i ja dodałem gazu i uderzyłem ja w tył i nie przyjęła mandatu bo to ja w nią uderzyłem a nie ona we mnie a ona na uszkodzona lewą stronę a ja prawa ale to ja dałem gazu i uderzyłem podobno w tył i ona sie nie zgadza i będzie sie w sądzie dochodzić swoich praw
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak sie jedzie jana pawła koło energetyka przez armi krajowej w stronę trasy to ja jechałem prawym prosto a ta kobieta prawym na skręt w prawo w stronę filharmoni pas jej sie skończył i skręciła w lewo na mnie i stałem tam jak ten pas wyłączony z ruchu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No tyle czasu zmarnowane szkoda gadac widzialem jakiegos kolege B6 z klubowymi ramkami jak stalem na poboczu:D to przejerzdzal pewnie na spota a ja musialem tam stac dobre 2i pol godziny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam panowie dzień sie zapowiadał pięknie zagospodarowalem troche czasu zeby wpasc na chwile na spota pogoda piekna lecz niestety ludzie w czestochowie nie znaja zasad ruchu drogowego i spedzilem czas na jana pawla jak mnie kobieta z boku przyrysala z pasa na skert skrecila prosto we mnie ... A zeby tego bylo malo nie przyjela mandatu i sprawa idzie do sadu ciekawy jestem ile teraz bede czekac na odszkodowanie:(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No ja mieszkam w czestochowie i mam sc rejestracje w tym samochodzie co kupilem tylko tablice sa z PL a nie te nowe unijne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No bo juz sam nie wiem jedni mowia ze trzeba zmienic bo teraz sa unijne i te z flaga polski juz przy zmianie wlasciciela trzeba wymienic na unijne a jutro musze isc do urzedu i chcial bym to zalatwic wszystko za pierwszym wejsciem zebym tam nie spedzil calego dnia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam .. Mam pytanko moze sie ktos orjetuje .. Przy zakupie samochodu z tego samego powiatu w ktorym mieszkam musze kupic nowe tablice jak sa biale sc tylko z PL a nie z flaga unijna????
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to jak by byl jakis chetny to mam 2 miejsca wolne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie kto sie wybiera na Ogolnopolski do Jaroslawca??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No we wrzosowej jestem codziennie to calkiem mozliwe.. Pozdro dla kolegi mrtea moze wkoncu spasuja mi zmiany to wpadne na jakiegos spota
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To chyba za mna bo jakies a4 srebrne jechalo za mna jakis czas ale potem na niepodleglosci jechalo przedemna:D
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moze wkoncu nie bede musial warowac w pracy i odwiedze jakis spot bo zawsze wypada praca jak jest spot
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jeszcze pare min po 22 bylo pare osob na frytkowej jadac z pracy zauwarzylem gdyby nie robocze ubranie to bym pewnie przystanol
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny..
uklad jest raczej szczelny bo najwiecej chalasu wychodzi z tylu samochodu przez tlumiki koncowe najbardziej przy niskich obrotach jak sie rozkreci to jest nawet w miare
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny..
U mnie jest to samo wszystko bylo znaczone i zalozone tak jak bylo przed rozebraniem i chalasuje tak jak by pogotowie jechalo jak sie obroty zmieniaja
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie według licznika 180 tys ale obstawial bym tak 100 jeszcze w pamieci jak narazie nie ma problemu prawie 2 lata smiga od wymiany do wymiany oleju nic nie dolewam