Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booggy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booggy

  1. to postaram się byc:)
  2. a będzie ktoś z Vag'iem?to postaram się byc:)
  3. witam wszystkich mam problem jeśli chodzi o dymienie i o turbo. Czy znalazłby się ktoś kto posiada Vag'a i miałby chęć się spotkać gdzieś w Krakowie albo w okolicy aby pomógł zdiagnozować problem??
  4. Jarbi na postoju i przy odpalaniu nie dymi , natomiast przy obrotach od 3,5 zaczyna lecieć taki czarny dymek a przy max obrotów puści raz potężny czarny dym(na raz wcisnę gaz do dechy). Jęśli chodzi o krawężniki to zrobiłem probe niedawno i wygląda to tak: podjeżdżam pod krawężnik czy coś większego na co chce wjechać jak to trzeba dodaje gazu i powoli wjeżdżam(wiadomo trochę mocy samochód musi włożyć) i wtedy leci kłęb czarnego dymu którego wcześniej nie było ani troszkę...leci taka smuga że tylko ślepy by jej nie zauważył na betonie.... mam zamiar jechać na najbliższy zlot w moim mieście i zobaczymy co tam powiedzą a ten wirnik to zobaczę ale dopiero w przyszłym tygodniu bo teraz nie mam możliwości;/
  5. chłopaki według mnie to lej jest....:/ ale czy normalne również że dymi potężnie przy najeżdżaniu na krawężnik albo przy ruszaniu na piskach?? a jest jakiś inny test na sprawdzenie czy to koniec turbiny?? dodam że autko bardzo ładnie się zbiera i ja nie zauważyłem że był spadek mocy czy coś w tym stylu
  6. Chlapie mi z wydechu tak od 3,5 tys obrotów poniżej tych obrotów ani kropla nie wyleci. Oleju nie brakuje jest tak jak było. Jeśli chodzi o dym to nie dymi chyba że na postoju wkręcę go na max obrotów to wtedy puści chmurę potężnego czarnego dymu.... Przebieg to 215 tys.... Jak kupiłem było 198tys
  7. matko boska szkoda że nie od razu 1000zl chcą za nią ja nałożyłem tam gdzie była dziura kawałem innej gumy obkleiłem taśmą izolacyjną i na wszystko nałożyłem opaskę myślę że trochę powinno wytrzymać, a przez ten czas będę myślał nad innym pomysłem to zostawie to tak jak jest:) kurcze martwi mnie tylko ten olej przy tych obrotach:/
  8. chłopaki byłem, popatrzyłem i zlokalizowałem dziurkę albo raczej dziurę wielkości dwóch kciuków ..... dziura pomiędzy turbem a tym czymś co idzie do zderzaka nie wiem jak to sie nazywa:/ taki dość długi przewód. Załatałem ją - myśle że do czasu jak nie kupie nowej to wytrzyma:) szum znikł i nawet lepsze przyspieszenie ma tak mi się wydaje. Mam natomiast inne pytanie pomiędzy turbem a katalizatorem zauważyłem świeży wyciek oleju na jakimś składaniu:/ co to może być?? czy to możliwe żeby przez tą dziurę co ją zatkałem wywalało olej(bo dziura była właśnie w tamtą stronę) Zauważyłem również że przy 4 tysiącach zaczyna delikatnie pluć olejem,co może być przyczyną?
  9. ok dzisiaj to zrobie ale dopiero ok godz 17:/ olej jest ok nie było ponad max i a nie ubywa jest tyle ile było..
  10. aha ok chłopaki to teraz pytanie ktos z krakowa pomoże?
  11. jarbi o co chodzi z tym katem?
  12. właśnie zauważyłem że na postoju nic nie szumi a tylko wyjadę na droge i juz szumi... a pod górkę jak ruszam to dymi jak jasny chu..... ale takim błękitnym dymem dawniej tak nie było ... egr to wiem bo naczytałem sie o nim i dlatego go nie robie...
  13. i tak właśnie byłem robić i przejrzałem wszystkie rury do których miałem dostęp i tylko koło zaworu egr jest troche oleju a tak to wszędzie sucho..... może ktoś z krakowa kto ma Vag'a pomoże??
  14. a idzie to zrobić samemu czy trzeba jechać do mechanika?? nie nie mam Vaga:/
  15. Witam. Posiadam silnik 1.9 tdi 131 km AVF Od jakiegoś czasu przy przyspieszaniu wydobywa mi się dziwne syczenie spod turbo.... typu szzzzzzzzzzzzzzzzzz i strasznie dymi .... Możliwe że mam nieszczelny dolot i tu moja prośba. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć gdzie tego szukać?? muszę coś odkręcać? p.s Czy jest ktoś z Krakowa okolice Kapelanki kto pomoże znaleźć problem??
  16. Witam wszystkich:) Pisze otóż chciałbym sie dowiedzieć gdzie mogę solidnie i w miarę tanio w Krakowie wymienić cały mechanizm od wycieraczek(nie wiem jak mi sie to stało ale pękło mi ramie:;/ ) i zawór egr? Z góry dzięki za odp.
  17. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    oki dzieki wszystkim za szybkie odpowiedzi
  18. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    jednak zdecyduje się na czyczenie i montaż tego OCT tylko mam pytanie bo na allegro są po 150 zl i po 300zl OCT czy te tańsze różnią się czyms od tych za 300?
  19. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    no dobra czyli co najlepiej zrobic?? bo teraz już zgłupiałem:/ ;( czyli najlepiej bedzie jesli wyczyszcze caly uklad i montaz OCT tak ?
  20. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    aha:) raczej niechce żeby "pływał" wiec cos pomysle nad tym
  21. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    dzieki za odpowiedz temat można zamknąć
  22. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    dzieki czyli nic sie z tym nie da zrobic? wiem ze albo wymiana albo czyszczenie ale czy jak tak zostawie bez zmian nic sie nie stanie?
  23. Booggy odpowiedział(a) na Booggy temat w 1.9TDI
    obrazek juz jest
  24. Booggy opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich. Wczoraj gdy byłem sprawdzić stan oleju w mojej "nuni" to zauważyłem ze wycieka olej a dokladniej to truska:/ wszytko macie na obrazku niżej. Moje pytanie czy to jest jakiś problem czy tak juz ma być. Pytam bo wczesniej nie zwróciłem uwagi czy tez tak było.
  25. oki dzieki za pomoc:) temat zamkniety:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.