Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. do zamkniecia..
  2. pilnie potrzebuję odpowiedzi na pytanie czy springi z 1BE quattro podejdą do 1BE FWD - chodzi o tył, bo przód ponoć bez problemu... ?
  3. cac opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    .
  4. prawdopodobnie popychacze hydrauliczne do wymiany....
  5. a mam jeszcze jedno pytanko - czy te felgi ze zdjecia (te z duzym dekielkiem - ori s-line) wystepuja w rozmiarze 16" ??
  6. cac odpowiedział(a) na cac temat w Audi A4 B5
    czy ktos moze potwierdzic info z tykaniem czujnikow ? u mnie na wstecznym tykaja dwa srodkowe, natomiast dwa boczne "milcza" ...
  7. cac odpowiedział(a) na cac temat w Audi A4 B5
    hmmm.... ale jak sprawdzic ktory skoro nie moge podlaczyc vag'a
  8. Problem wyglada nastepujaco zapalam auto wrzucam wsteczny standardowe pik i zaraz troszke ciszej ciagle piszczenie (jakbym dojechal do przeszkody) - piszczy z 5 sek. i cisza wyrzucam na luz lub inny bieg wrzucam znowu wsteczny - cisza... "Gasze" samochod, zapalam - wsteczny pik i znowu dlugi sygnal i tak w kolko ... Vag nic nie pokaze, bo nie moze sie polaczyc... ze sterownikiem silnika laczy a jak klikne w przycisk odpowiedzialny za parktronic to "kicha" nie laczy... Jeszcze dwa dni temu wszystko bylo w porzadku... Dzisiaj samochod stal caly dzien w garazu, caly odmarzl - nie ma lodu na czujnikach - to samo....
  9. ale ja nie chce nic wypelniac :gwizdanie: po prostu trafilem na takie felgi z guma uniroyal rainsport 215/50 i zastanawiam sie czy 17 z taka guma nie beda mi obcieraly o nadkole lub blotnik przy skrecie....
  10. jeszczze jedno pytanie czy 17 z guma 215/50 nie bedzie nigdzie obcierac (przy skrecie) ?
  11. heh, ale te na aucie to tez ze "stajni" - ori VW - ponoc zakladane do passatow....
  12. czy ktos moglby zarzucic te felgi do mojego wozidla ? przed zakupem chcialbym zobaczyc jak bedzie wygladalo... na zdjeciu stoi na 16" i zawieszeniu 1be w planach mam te 17" i prokit eibacha (juz czeka) et felg 43 ... pasuje ? radzicie zostawic te 16 i profil 55 ? czy zarzucic 17 i profil 50 ? jak radzi sobie afn przy 17" ? - nie jest mulowaty.. ?
  13. czy do wyciagniecia popielniczki i ramki lewarka skrzyni biegow (2din) trzeba rozkrecac tunel srodkowy i konsole ?
  14. dzieki piekne... a moze mi jeszcze powiecie czym ramka skrzyni biegow 1 din rozni sie od ramki 2 din ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.