-
A4 B6 Wentylator chłodnicy nie pracuje
Wentylator chłodnicy nie pracuje, sprawdzałem sterownik ,po uruchomieniu auta i włączeniu klimy ( przycisk ECON) na kablu który odchodzi do silnika wentylatora pojawia się napięcie które rośnie do 14 V następnie spada i znowu rośnie i taki cykl ciągle się powtarza ,pytanie czy to tak ma być??? czy to normalne??? Dodam że po podłączeniu bezpośrednio kabla z akumulatora do tego od silnika wentylatora dalej wentylator nie chodzi ,czyli myślę że silnik kaput. ale czy jest normalne to napięcie pulsujące na sterowniku. Dzięki za podpowiedzi.
-
Wycieraczki przód
Najprawdopodobniej są zatarte na tulejkach, miałem ten sam problem ,psikam od czasu do czasu WD pod ramię wycieraczki na ten trzpień co wchodzi w karoserię i już robię to z 6 lat i jest OK. A elektryk pewnie chciał zedrzeć z Ciebie kasę powiedz mu niech się uczy
-
Stuki z przodu
Amortyzatory są ok. mam na myśli wahacze /komplet/ bo chyba stąd te stuki
-
Stuki z przodu
Witam kolegów Coraz głośniejsze stukanie z przodu /zawieszenie/ 350000 km przejechane nic nie wymieniane , chyba już pora. Co polecacie??? Dzięki z góry za podpowiedzi
-
[B6 AVF] Silnik nagle traci moc
- [B6 AVF] Silnik nagle traci moc
Dzięki Gregorski3 rozjaśniłeś mi- [B6 AVF] Silnik nagle traci moc
Kamil co masz na myśli , co może być niedoładowane lub przeładowane ..... /akumulator???/- [B6 AVF] Silnik nagle traci moc
co jest; jadę i nagle silnik nie ma mocy, wyłącza się elektrozawór wyłączę silnik i zaraz uruchomię i wszystko gra. Zaczęło mi się tak robić podczas dużych mrozów ale teraz też się to zdarza przeważnie jak jadę pod górę i na zimnym silniku Czy zawór do wymiany czy może wina paliwa a może jeszcze coś innego. Poradzcie co robić- Swiatła mijania
Czy stosował ktoś ledowe żarówki do świateł mijania . Jakie żarówki i jaki efekt??? dzięki za odpowiedzi pozdrawiam- Sprzęgło
czy aby wymienić tarcze sprzęgłowe trzeba wyciągać silnik???- Włączam biegi samochód nie jedzie
Jechałem z góry dość długo na biegu droga kręta jak to w górach usłyszałem coś jakby mi coś ocierało o koło ale zaraz ustało- Włączam biegi samochód nie jedzie
Pomocy Jechałem po górach w pewnym momencie samochód przestał ciągnąć . Biegi wchodzą normalnie ale nie ma jazdy ,słychać tylko taki szumek im większy bieg tym głośniejszy szum Pomóżcie koledzy co to może być /sprzęgło padło???/ jestem daleko od domu- Włączam biegi samochód nie jedzie
Półośkę raczej nie było by słychać inny dzwięk- Włączam biegi samochód nie jedzie
Pomocy Jechałem po górach w pewnym momencie samochód przestał ciągnąć . Biegi wchodzą normalnie ale nie ma jazdy ,słychać tylko taki szumek im większy bieg tym głośniejszy szum Pomóżcie koledzy co to może być /sprzęgło padło???/ jestem daleko od domu- Włączam biegi samochód nie jedzie
Pomocy Jechałem po górach w pewnym momencie samochód przestał ciągnąć . Biegi wchodzą normalnie ale nie ma jazdy ,słychać tylko taki szumek im większy bieg tym głośniejszy szum Pomóżcie koledzy co to może być /sprzęgło padło???/ jestem daleko od domu - [B6 AVF] Silnik nagle traci moc