Treść opublikowana przez kamilvolt
-
Combo-Lotuś robol do roboty 1.7 ISUZU
Słyszałem o tym w 1.3, największą zaletą 1.3 jest to żę rozrząd jest na łańcuchu mój jest na pasku, 2 tygodnie temu wymieniałem rozrząd wraz z pompą wody bo ciekła ale pompa jest o połowe tańsza niż rolka jak narazie nie narzekam bardzo fajne autko
-
Combo-Lotuś robol do roboty 1.7 ISUZU
Oto mój nowy nabytek Rocznik 2002 grudzień, Sprowadzony z Belgii Wersja TOUR Silnik- 1.7 DTI 16V, skrzynia 5, Spalanie 5-7 Bio :twisted: V-Max około 150 Przebieg 164 tys z książką serwisową wydaje się być realny, kupiony od osoby prywatnej Wyposażenie : -AirBag -Drzwi rozsuwane z obu stron -Klimatyzacja -Szyby w prądzie -Centralny zamek w kluczyku -Wspomaganie -Kratka :wesoly: -przednie fotele składane -Radio CD + kierownica wielofunkcyjna ogólnie fajnie gra ;] -Hak -Schowki nad drzwiami rozsuwanymi -Tylnie drzwi motylkowe Autko kupione głównie pod osobowe, ale również nadawający się pod firmę Wybór padł na Combo ponieważ jest to autko "podobno" niezawodne nie to co peugeoty kangoo itp. + Małe spalanie i to jeszcze BIO Dużo Miejsca w tyle Wielka Paka trzyma się drogi jak na dostawczaka Bezawaryjność (jak narazie) Wiele schowków lekko kierownica chodzi ISUZU motor Niska Cena jak na tą klase samochodzik - hmm jak narazie nie ma Zapodaje kilka Fotek w przyszłości będą lepsze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
noga z gazu CB nie ma w dostawczaku ale juz we wtorek bedzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kur... mac 8 pkt i 300zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale duzo jest filmikow z takim czyms, ciekawe ciekawe Redneck Tire Mounting
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemaaaaaaa Ciekawy filmik znalazłem, pewnie stary :gwizdanie: WD-40 Tire Inflation
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.allegro.pl/item1034252792_vr6_turbo_300_km_piekelnie_szybka_maszyna.html fajny, tylko ciekawe czy te hample dawają rady
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
oddany
-
[INNE] Zapytanie dot. kupna auta do ok. 5tyś. Laguna? Ibiza?
Seicento
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://digitun.pl/content/view/14/31/ a siemaaaaaa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek wpadne dzis do ciebie klime nabić do Combo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek wyślij mi twój numer kom na PW i ty piter też jakoś nie mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Grisza widziany w cz-dz :> tzn odcinek goczałkowice-czechowice Baddy Pulp Fiction, Wakacje Jasia Fasoli, Seks Misja, Chłopaki z baraków, Kac Vegas, ADRENALINA , Kłopoty to moja specjalność a z innych to jeszcze fajny film to Bękarty Wojny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale pogoda z d*p sprzedam radio clarion i tube JBL
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Autko zakupione :> silniczek suchutki zero wyciekow 163k przebiegu z ksiazka serwisowa, pachnacy odpicowany polerki itp też zrobione ogólnie z Autka zadowolony spalanie z Piotrkowa Trybunalskiego 5 litrów wyszło najlepsza jazda tym autem to 100-120 później jest juz głośno zdziwiło mnie nagłośnienie jest całkiem niezłe do bose daleko ale jak na takiego szczura to git ogólnie "będzie Pan zadowolony"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten motor będzie dłużej żył niż ty :> nie no jade teraz po niego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemka Jade dziś albo jutro oglądać autko :> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12865085
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spocicho zajebiścicho
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Masz racje Piwa mu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba najlepsza opcja :> a co gryfi myślisz nad tym ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GRYFI bierz to to już chyba domek sprzeda na tankowania :> nie no ale ciekawe ciekawe....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no za***ista pogoda coś mi sie wydaje żę dzisiaj będzie pierwsze narzekanie na ciepło :> wczoraj się skupiłem i busa wypastowałem :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item1012669658_audi_s4_4_2_gaz_1994_rok_krakow_pilnie_sprzedam.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też teraz wstałem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://moto.allegro.pl/item1002187079_audi_rs4_full_wersja.html ktoś sie pytał o RS4 czy to nie to ? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu