Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilvolt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilvolt

  1. No myślę ostatnio mnie nie było teraz będę na bank jak widziałem że 400 km od bb to nie mam pojęcia gdzie jest jak co to moge pomóc znam kilku dobrych lekarzy ale z tego co wyczytałem to z miednicą to niestety trzeba to "przeboleć".... szkoda spotkamy się napewno
  2. szkoda chciałbym go poznać w środę, pozdrówka dla niego
  3. no powiedzcie i dlaczego muszę z nim porozmawiać ??
  4. Dodałem chłopaki zdjęcia mojej furki jest w dziale A4 B6 dawajcie komenty thx
  5. to ok zmieniam thx za komenta
  6. a to fotka z wczorajszego spociku z Audiczką Siemiana Zapraszam do komentowania pozdrawiam Sorka za słabą jakość ale nie jestem fotografem ;] złapie kolege to zrobi coś lepszego, no ale coś dla oka Jest to opcja bez skóry [nie lubimy tego]
  7. a ilu was było ?? :gwizdanie: był jakiś RS4 albo S4 ??
  8. Piękna kolego też mam jasny środek pozdrawiam
  9. trudno w środe będe na bank Audiczka już ma Polskie blachy jak co to sorka że nie przybyłem
  10. ja czekałem na Sarnim bo była rozmowa że spotykamy sie na Sarnim a okazało sie że na Auchanie szkoda do środy
  11. ja wpadłem o 18 20 i nikogo nie było była tylko audi A6 w środe będe bo będe już miał Autko zarejstrowane bo mam sprowadzane z włoch
  12. no to będe a ilu nie wiecie bo kolega tam pisał że z 10 ale może sie to zmienić
  13. Jest dzisiaj spocik ?? bo nie wiem czy przyjechać, ilu was będzie ?? dajcie mi cynka thx byeeeeee
  14. no to będę czekał ale piwka nie wypije bo dziewczynie nie dam Audiczki to do jutra Żyjcie !
  15. Witam jutro będę na bank na Sarnim tak jak w opisie mam pytanko ile ludzi będzie ?? czekam na odp
  16. Witam mam pytanko co ile wymienia sie Olej w quattro Jak narazie mam przejechane 130 tys moje autko to A4 2002r Avant 2.5 TDI 180 Dzięki pozdrawiam
  17. Tam kolega pisał że w Mercach najlepiej działa to prawda miałem Vito 110D i z 80 -100 tys przejechało na tych "gumi Jagodach" i jeździło paliło tyle samo jak na ON no ale teraz do 2.5 TDI nie lejemy szkoda Rydzy-kować jak ktoś lał o 2.5 TDi to dajcie mi znać jak to działa... na stacji Bio Diesel jest taki sam jak w Rzepak różni się tyle że ma Akcyze
  18. Bardzo dobry silnik też mam taki, była lekka obawa bo ludzie straszyli że to się sypie że co 100 tys trzeba wymieniać rolki i to jest nie prawda... Zmianę Audi dokonało od 2001 roku i już te V6 2.5 chodzą super i mało palą. Osobiście wole 2.5 TDi niż 1.9 na pompowtryskach pozdrawiam
  19. piękna !!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Witam mam na Imię Kamil mieszkam w Czechowicach obok Bielska Białej Posiadam Audi A4 Avant 2.5 TDI 180 quattro 2002r Więcej priv zawsze chętny do pomocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.