-
[B6 AVB] Moja pierwsza własna niunia
B6 pierwsza klasa Tylko szkoda że nie Avant :gwizdanie: Pomyśl o tym AC bo szkoda twoich pieniedzy a bedzie jeszcze wieksza szkoda jak włożysz jeszcze pare klocków i ci zginie Także kolego masz taką Niunie to priorytetem jest AC i pożądne zabezpieczenie
-
[B6 AWX] Stuknięcie przy zmianie biegów
Wielkie dzięki W poniedziałek odstawiam na warsztat ;( Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Moja A4 po zmianach
co do tych felg to może i by lepiej wyglądało gdybys posadził ją troszkę na glebę no i brewki są do bani a reszta spoko
-
[B6 AWX] Stuknięcie przy zmianie biegów
witam tez mam taki sam problem mógłbyś opisac jak go najlepiej rozwiązac i jaki jest koszt?
-
[B6 AWX] Czarna perełka Avant 1,9tdi
Niedawno zakupiłem takie cacko: Audi A4 1.9TDI 131 PS Avant 2002 rok, 145tys przebiegu (sprawdziłem w aso i jest faktyczny ) 5 biegów Narazie nie planuje żadnych zmian. Pierwszy raz mam AUDI i jestem zachwycony Kupiłem ją w takim stanie jak widać na fotach - Koła 17" 225/45 - Xenony - ABS, ESP - sportowe zawieszenie - skórzana tapicerka - skórzana trójramienna kierownica - dwustrefowy climatronic - pakiet dodatkowego oświetlenia wnętrza - pakiet zima (podgrzewanie przednich foteli, podgrzewanie lusterek i spryskiwaczy) - elektryczne szyby - elektryczne lusterka - centralny zamek z immobilizerem - 6 poduszek powietrznych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie OD niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem A4 B6 1,9 TDI 130km Mieszkam w Gdańsku Pozdrawiam
bartt
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta