Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Moja A4 B6 2.5 TDI 180 PS Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e39a038f1501ef9emed.jpg

942f68e73f35a24amed.jpg

b35e6408eae075c5med.jpg

89a06c6e62109c4dmed.jpg

f719bfd4d2b74266med.jpg

fb55d3b0e23d2079med.jpg

c0a17216b2d9270amed.jpg

92e0e3625a7b9e12med.jpg

a to fotka z wczorajszego spociku z Audiczką Siemiana

74aff70731739144med.jpg

Zapraszam do komentowania :evil: pozdrawiam :hi:

Sorka za słabą jakość ale nie jestem fotografem ;] złapie kolege to zrobi coś lepszego, no ale coś dla oka :)

Jest to opcja bez skóry :) [nie lubimy tego]

Opublikowano

ładna, miałem kiedyż niemal identyczne wnętrze u siebie :cool1: do fulla to jeszcze pewnie trochę brakuje np. grzanych stołków :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ładna, miałem kiedyż niemal identyczne wnętrze u siebie :cool1: do fulla to jeszcze pewnie trochę brakuje np. grzanych stołków :wink4:

to ok zmieniam :rolleyes::hi: thx za komenta
Opublikowano

autko pikne, fanem drewna w środku nie jestem, dokładki w kolor :wink4:

Opublikowano

Konieczna zmiana felunku i zawiasu z czasem też wyrzucić "drewno" A tak poza tym :good::hi:

Opublikowano

ładna seria pozdr :good:

Opublikowano

Slicznotka i widac ze zadbany samochodzi , jak nie jestem za drewnem to uwazam ze wszystko ladnie jest skomponowane, duzc jakies fajne fele i bedzie zwracac uwage na drodzie :naughty:

Opublikowano

Inne fele do tego zawias i będzie super :good:

Szkoda ze bez skórki :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Inne fele do tego zawias i będzie super :good:

Szkoda ze bez skórki :kwasny:

nie przepadam za skórką :gwizdanie: miałem passata b5 i tam miałem pół skóre i juz tego nie chce

Opublikowano

ładne autko. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Dokładki w kolor, felgi 18'' i będzie miodzio.

No i oczywiście jakiś soft by sięprzydał :>

Ewentualnie możesz wymienić navi na RNS-E. Tylko zastanawiam się czy Twój tuner TV by wspólpracował z rnsem...

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Stary, wszystko fajnie, ale powstawiaj fotki, nie linki do fotek. O tak:

c0a17216b2d9270amed.jpg

Opublikowano

Ewentualnie możesz wymienić navi na RNS-E. Tylko zastanawiam się czy Twój tuner TV by wspólpracował z rnsem...

Na pewno nie będzie. Do RNS-E jest dedykowany tuner TV z literką C na końcu numeru. Poza tym wymiany będzie wymagał kabel łączący RNS-E z tunerem bo jest zupełnie inna wtyczka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.